2011-09-03 17:34:43

Rekordowy Bieg Westerplatte – blisko 1200 uczestników. Wygrał Kenijczyk Kibichy Tanui

Zwycięzca Biegu Westerplatte - John_Kibichiy_Tanui[

GDAŃSK. Blisko 1200 biegaczek i biegaczy dobiegło do mety 49. Biegu Westerplatte. Wśród najszybszych uczestników nie zabrakło Polaków. Pod nieobecność trzykrotnego zwycięzcy biegu, Marcina Chabowskiego, jednym z faworytów był Kenijczyk John Kibichy Tanui.
Już po starcie okazało się, że będzie dużym zagrożeniem dla czołówki z apetytem na zwycięstwo. Tanui ruszył bardzo mocno i już po pierwszym kilometrze zyskał około 60 m przewagi nad grupą pościgową, w której znaleźli się m.in. Przemysław Rojewski, Białorusin Maksim Pankratov, Bartosz Mazerski, Tomasz Grycko, Piotr Drwal.

Białorusin w pogoni za Kenijczykiem oderwał się w pewnym momencie od grupki Polaków, jednak już na 4 kilometrze okazało się, że odrobinę przeszarżował i został wchłonięty przez polską grupę. W tym samym czasie Tanui powiększał przewagę, która na półmetku urosła już do ok. 150 metrów. Na ok. 1,5 km przed metą Tanui już niezagrożony podążał w kierunku Długiego Targu. Za nim biegli Pankratov, Mazerski, Drwal, Chuchała i Rojewski.
30:25 to czas Kenijczyka, z jakim zameldował się na mecie rekordowego pod względem frekwencji, 49. Biegu Westerplatte. Udział wzięło prawie 1200 uczestników.
Drugi finiszował Pankratov /Mińsk/, z czasem 30:56. Najlepszy z Polaków, Bartosz Mazerski przybiegł na trzecim miejscu z czasem 31:05.
Najlepszą z kobiet okazała się Ukrainka Olga Kalendarova-Ochal /35:12/, która wyprzedziła ubiegłoroczną tryumfatorkę, Svetlanę Kudelicz /Białoruś, 35:28/ oraz Wiolettę Kryzę /36:30/.
Kenijczyk podyktował szybkie tempo już na samym starcie i był praktycznie poza zasięgiem. Postanowiłem poczekać na końcówkę, którą przegrałem z Białorusinem. Wynik potwierdza, że jestem dobrze przygotowany do maratonu i oczywiście cieszę się, że jestem najszybszym Polakiem w stawce tego biegu – opowiadał na mecie Bartosz Mazerski.

Łączna pula nagród w biegu to 30 tys. zł. Najszybsze kobiety mogły liczyć na takie same stawki jak mężczyźni. Dodatkowo przewidziane były liczne, atrakcyjne nagrody rzeczowe a szansę ich wylosowania miał każdy z uczestników, który ukończył bieg. Oprócz tego, biegacze na mecie otrzymywali pamiątkowe medale. Ci zawodnicy, dla których zabrakło tego upominku, mogą przesłać swoje dane na adres: sport@mosir.gda.pl i zostanę one im dosłane.

W imprezie wzięli również udział wózkarze. Wśród nich najlepszy okazał się Damian Podgórski /IKS Smok Lotos Apotex Orneta/. Dla najszybszych przewidziane były bony na zakupy w sklepie Intersport na kwoty odpowiednio 400, 200 i 100 PLN. Nowością była kategoria służb mundurowych. Tu najlepszy był Sebastian Wąsicki /LKB im. Braci Petk/ z Lęborka.

Atrakcyjne nagrody zapewnili m.in.: Partner – Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. oraz sponsorzy - Intersport, Stena Line, Loopy’s World, Reebok „Zig Tech”, Good Luck Club, Citroen Auto Postek, ZTM w Gdańsku, Idee Kaffee, Kwiaciarnia Gdyńska, ZRB Bromix, Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień, Holland House.
Organizatorem biegu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku oraz Radio Gdańsk.

Wyniki
Klasyfikacja open 49. Bieg Westerplatte 2011-09-03
Dystans: 10km
Mce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Team Rok Kat Wynik Miejsce w kat. K oraz M
1 1195 TANUI JOHN KIBICHIY KAPSABET niezrzeszony 1988 M20 1 00:30:35 1
2 1432 PANKRATOR MAKSIM MIŃSK MIŃSK 1988 M20 2 00:30:56 2
3 757 MAZERSKI BARTOSZ SZTUM zantytr sztum 1976 M30 1 00:31:05 3
4 348 GRYCKO TOMASZ WŁADYSŁAWOWO UKS Bliza Władysławowo 1992 M16 1 00:31:10 4
5 1603 DRWAL PIOTR LKS JANTAR USTKA 1973 M30 2 00:31:11 5
6 1005 ROJEWSKI PRZEMYSŁAW LUZINO Wakoz Luzino 1975 M30 3 00:31:26 6
7 149 CHUCHAŁA DANIEL GDAŃSK niezrzeszony 1983 M20 3 00:31:32 7
8 606 KUBIAK MACIEJ RUMIA UKS Tri-Saucony Rumia 1988 M20 4 00:31:56 8
9 944 POBŁOCKI PIOTR LĘBORK UKS Ekonomik - Maratończyk Lębo 1965 M40 1 00:31:57 9
10 1575 KLAYBOR DAWID SIEROSŁAW GMINA DRZYCIM 1990 M20 5 00:31:58 10

11 1259 WĄSICKI SEBASTIAN LĘBORK LKB im. Braci Petk Lębork - OPP 1988 M20 6 00:32:04 11
12 226 DOMIŃCZAK PATRYK ŁOWICZ Centrum Szkolenia Artylerii i U 1985 M20 7 00:32:32 12
13 834 NIEMCZYK MATEUSZ STAROGARD GD KKB Starogard Gdański 1992 M16 2 00:33:02 13
14 1281 WIRKUS ŁUKASZ LIPNICA Talex borzytuchom 1988 M20 8 00:33:05 14
15 255 DZIUBA PIOTR OKONEK MARATOŃCZYK OKONEK 1979 M30 4 00:33:06 15
16 1092 SOSNOWSKI WIESŁAW TCZEW niezrzeszony 1972 M30 5 00:33:16 16
17 1387 KRYŚCIN ANDRZEJ GNIEZNO ALTOM GNIEZNO 1967 M40 2 00:33:19 17
18 1023 RYBARCZYK JAN DARŁOWO niezrzeszony 1967 M40 3 00:33:21 18
19 566 KOWALSKI MARIUSZ RYJEWO LKS Zantyr Sztum 1989 M20 9 00:33:29 19
20 590 KRÓL BŁAŻEJ WICKO GKS TĘCZA / JW 1889 LĘBORK 1987 M20 10 00:33:38 20
21 998 RICHERT MARCIN GDYNIA Marynarka Wojenna 1979 M30 6 00:33:43 21
22 1134 SUCHENIA PIOTR WEJHEROWO UKS TRI-SAUCONY Rumia 1980 M30 7 00:33:47 22
23 728 MALICH DARIUSZ OLSZTYN niezrzeszony 1968 M40 4 00:33:54 23
24 615 KULCZYK JERZY TYCHOWO glaz tychowo 1962 M40 5 00:34:04 24
25 886 PAPROCKI KRZYSZTOF OBLIWICE GKS 1986 M20 11 00:34:10 25
26 1304 WOŁOSZYK KAMIL KOŚĆIERZYNA Remus Kościerzyna 1993 M16 3 00:34:18 26
27 687 LUŚNIA ANDRZEJ GDAŃSK Placówka Straży Granicznej Gdań 1976 M30 8 00:34:21 27
28 238 DROP MATEUSZ GDAŃSK niezrzeszony 1983 M20 12 00:34:27 28
29 782 MIKIELSKI DANIEL OLSZTYNEK niezrzeszony 1990 M20 13 00:34:54 29
30 1037 SADOWSKI ROBERT GDYNIA niezrzeszony 1985 M20 14 00:34:56 30
31 1105 STANKIEWICZ RADOSŁAW LĘBORK LKB im. Braci Petk- OPP 1989 M20 15 00:34:58 31
32 283 GAJEWSKI RAFAŁ DOBRE MIASTO AZS UG 1991 M20 16 00:35:00 32
33 113 BUGAJ MIROSŁAW POZNAN niezrzeszony 1960 M50 1 00:35:11 33
34 1353 ZIENKIEWICZ PIOTR MŁYNARY UKS GIMPAS Pasłęk 1974 M30 9 00:35:11 33
35 438 KALENDAROVA-OCHAL OLGA BYDGOSZCZ Asics, Fundacja Maraton W-wa 1985 K20 1 00:35:12 1
36 779 MIELEWCZYK PIOTR LĘBORK SGH Warszawa 1990 M20 17 00:35:15 35
37 1584 DERDOWSKI MICHAŁ BARŁOŻNO LLKS ZIEMI KRÓLEWSKIEJ SKÓRCZ 1993 M16 4 00:35:23 36
38 1081 SOBCZAK MARCIN RUMIA UKS-TRI Saucony Rumia 1971 M40 6 00:35:25 37
39 612 KUDELICZ SVETLANA MINSK Achiles Leszno 1987 K20 2 00:35:28 2
40 1299 WOLAK RAFAŁ BRANIEWO Rim Tim Team 1985 M20 18 00:35:42 38
41 1570 POLAŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY 1975 M30 10 00:35:43 39
42 933 PIRÓG ARKADIUSZ SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 1982 M20 19 00:35:45 40
43 1516 NOWAK JACEK GDYNIA MARYNARKA WOJENNA 1976 M30 11 00:35:50 41
44 778 MIELEWCZYK ŁUKASZ WICKO LKB Braci Petk LĘBORK 1987 M20 20 00:35:53 42
45 1032 RYNKIEWICZ RAFAŁ OSIEK Kociewski Klub Biegacza Staroga 1992 M16 5 00:35:53 42
46 710 MACZYŃSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1966 M40 7 00:35:59 44
47 520 KOŁODZIK RAFAŁ LUZINO CWTiD 1986 M20 21 00:36:00 45
48 66 BŁASZCZYK RAFAŁ ROTMANKA niezrzeszony 1975 M30 12 00:36:19 46
49 373 HASS ROBERT GDYNIA niezrzeszony 1970 M40 8 00:36:26 47
50 593 KRYZA WIOLETTA OLSZTYN EFEKT WAR-MA 1968 K40 1 00:36:30 3
51 1326 ZALEWSKI KAROL RUMIA niezrzeszony 1979 M30 13 00:36:47 48
52 759 MAZUR ANDRZEJ BOJANO Komenda Miejska PSP w Gdyni 1974 M30 14 00:36:51 49
53 1095 SOWA MICHAŁ GDAŃSK BROVARNIA TEAM 1990 M20 22 00:36:56 50
54 1228 TUZ BARTOSZ GDYNIA WKS Flota Gdynia 1990 M20 23 00:36:59 51
55 1567 DEMBICKI PIOTR GDYNIA KM PSP Gdynia 1981 M30 15 00:37:01 52
56 678 LIPIŃSKI SZYMON OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 1994 M16 6 00:37:03 53
57 1295 WNUK BŁAŻEJ WIELKI KLINCZ Remus Kościerzyna 1994 M16 7 00:37:05 54
58 130 CEBULA BOGDAN SZTUM LKS Zantyr Sztum 1961 M50 2 00:37:08 55
59 1542 HEWELT MACIEJ GDAŃSK AZYMUT 45 GDYNIA 1990 M20 24 00:37:14 56
60 1427 KOWALSKI PATRYK ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1994 M16 8 00:37:20 57
61 217 DOBECKI SZYMON GDAŃSK niezrzeszony 1975 M30 16 00:37:23 58
62 464 KARNATSEVICH HALINA GRODNO Grodno-run 1969 K40 2 00:37:24 4
63 1555 BORZYKOWSKI RAFAŁ WIELKI KLINICZ NIEZRZESZONY 1989 M20 25 00:37:27 59
64 292 GAPSKI ZBIGNIEW STAROGARD GD. niezrzeszony 1953 M50 3 00:37:30 60
65 562 KOWALSKI JERZY ELBLĄG niezrzeszony 1968 M40 9 00:37:31 61
66 1224 TRZEBIATOWSKI DANIEL GDAŃSK Drużyna Szpiku 1991 M20 26 00:37:32 62
67 355 GRZELEC JAROSŁAW GDAŃSK Tricity Triathlon Team 1961 M50 4 00:37:35 63
68 131 CECHMANN ANDRZEJ GDAŃSK URZĄD MORSKI GDYNIA 1960 M50 5 00:37:37 64
69 942 POBŁOCKA KAMILA LĘBORK UKS Ekonomik - Maratończyk Lębo 1990 K20 3 00:37:41 5
70 1398 KUTA KRYSTYNA SEROCK LUKS POMORZANIN SEROCK 1967 K40 3 00:37:50 6
71 421 JAŻDŻEWSKI SEWERYN SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 1989 M20 27 00:37:52 65
72 584 KRAWCZYŃSKI KRZYSZTOF GDYNIA K.B. Weterani Flota Gdynia 1957 M50 6 00:38:20 66
73 659 LESNIAK MICHAŁ TORUŃ Sporta Team Torun 1988 M20 28 00:38:26 67
74 1308 WÓJCIK WERONIKA KOLINCZ KKB Starogard Gd. 1987 K20 4 00:38:29 7
75 1599 SZAMP JANUSZ NIEZRZESZONY 1961 M50 7 00:38:31 68
76 1112 STEFAŃSKI ANDRZEJ ELBLĄG Maratończyk - Elbląg 1962 M40 10 00:38:38 69
77 169 CZAJA LESZEK STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GD 1976 M30 17 00:38:39 70
78 1425 KOSMALA MACIEJ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1994 M16 9 00:38:40 71
79 384 HOŁY ZDZISŁAW GDAŃSK Tricity Triathlon Team 1953 M50 8 00:38:42 72
80 923 PIETRZAK PIOTR GDAŃSK AkademiaBiegania.pl 1968 M40 11 00:38:49 73
81 472 KAWECKI JÓZEF WRZEŚNICA niezrzeszony 1961 M50 9 00:38:50 74
82 981 RACIS ANDRZEJ KRZYWÓLKA niezrzeszony 1974 M30 18 00:38:51 75
83 624 KURSZEWSKI DAWID KLESZCZEWO KOŚC. Kociewski Klub Biegacza 1995 M16 10 00:38:53 76
84 1170 SZWANKOWSKI HUBERT CHOJNICE Florian Chojnice 1978 M30 19 00:38:58 77
85 138 CHĘTNIK RAFAŁ SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 1977 M30 20 00:39:01 78
86 1074 SMALEC PIOTR GDAŃSK niezrzeszony 1980 M30 21 00:39:05 79
87 323 GÓRALSKI MARCIN GDYNIA niezrzeszony 1980 M30 22 00:39:09 80
88 576 KOZŁOWSKI JERZY CZARNA DĄBRÓWKA GTS Czarna Dąbrówka 1957 M50 10 00:39:15 81
89 430 JURZICK ADAM GDAŃSK niezrzeszony 1967 M40 12 00:39:17 82
90 152 CICHONCZUK ANTONI WKS Flota Gdynia 1949 M60 1 00:39:22 83
91 616 KULIKOWSKI TOBIASZ GDYNIA Selle Italia Bikeworld.pl Test 1983 M20 29 00:39:27 84
92 440 KALINOWSKI ARKADIUSZ GDAŃSK niezrzeszony 1971 M40 13 00:39:32 85
93 1111 STEFANOWSKI JANUSZ WŁADYSŁAWOWO niezrzeszony 1973 M30 23 00:39:33 86
94 1434 RÓŻEK ARKADIUSZ FRANK NIEZRZESZONY 1995 M16 11 00:39:36 87
95 463 KARAŚ ROBERT ELBLĄG Truso Elbląg 1989 M20 30 00:39:38 88
96 299 GIBAS PIOTR GDAŃSK Grupa Trójmiasto 1979 M30 24 00:39:39 89
97 327 GÓRECZNY MICHAŁ GDYNIA Bystronic Polska 1981 M30 25 00:39:40 90
98 376 HEŁMINIAK WOJCIECH GDAŃSK niezrzeszony 1961 M50 11 00:39:42 91
99 905 PESTA ADAM GDYNIA niezrzeszony 1969 M40 14 00:39:43 92

100 1213 TOMKOWICZ BARTOSZ KOSZWAŁY Grupa Trójmiasto 1980 M30 26 00:39:44 93
101 736 MAŃCZAK ROBERT GDAŃSK niezrzeszony 1980 M30 27 00:39:47 94
102 795 MIZIARSKI PAWEŁ RUMIA run4fun 1990 M20 31 00:39:48 95
103 1099 STADNIK TOMASZ OSIEK NAD NOTECIĄ Centrum Szkolenia Artylerii i U 1986 M20 31 00:39:48 95
104 1225 TUNIEWICZ CEZARY MOSTY niezrzeszony 1986 M20 33 00:39:53 97
105 1180 SZYMAŃSKI ARTUR GDAŃSK Grupa LOTOS SA 1969 M40 15 00:40:04 98
106 854 NOWOSIELSKI PIOTR SZTUM LKS Zantyr Sztum 1973 M30 28 00:40:10 99
107 209 DEPKA PRĄDZYŃSKI OLGIERD GDYNIA niezrzeszony 1958 M50 12 00:40:13 100
108 1402 KAMIŃSKI DARIUSZ GDAŃSK NIEZRZESZONY 1967 M40 16 00:40:14 101
109 572 KOZŁOWSKI DANIEL Lębork 1980 M30 29 00:40:14 101
110 621 KUROPATWA ŁUKASZ OSIĘCINY niezrzeszony 1986 M20 34 00:40:15 103
111 117 BUKOWSKI DAWID OSIEK LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz 1993 M16 12 00:40:16 104
112 1296 WNUK DAMIAN WIELKI KLINCZ REMUS Kościerzyna 1990 M20 35 00:40:16 104
113 408 JAROSZ MACIEJ GDAŃSK niezrzeszony 1982 M20 36 00:40:17 106
114 33 BARBUŻYŃSKI BOGUSŁAW GDAŃSK PKWLA 1966 M40 17 00:40:19 107
115 173 CZAJKOWSKI TOMASZ GDAŃSK ORTOsfera.pl 1981 M30 30 00:40:20 108
116 1503 NEMRING ZBIGNIEW GDAŃSK ROTMANKA MC2 1958 M50 13 00:40:21 109
117 178 CZERWIAK ROBERT STAROGARD GDAŃSKI niezrzeszony 1973 M30 31 00:40:22 110
118 721 MAJ-PŁOTKA EWA WEJHEROWO MAJA Team 1983 K20 5 00:40:23 8
119 318 GOSTKOWSKI ŁUKASZ BYTÓW KB GOCH BYTÓW 1987 M20 37 00:40:25 111
120 1064 SKOSOLAS JANUSZ GDAŃSK KWP w Gdańsku 1970 M40 18 00:40:27 112
121 123 BURCZYK ROBERT KLESZCZEWO KKB Starogard Gdański 1994 M16 13 00:40:36 113
122 1043 SAWICKI PATRYK ELBLĄG AWFiS Gda/ MKS trusoElbląg 1989 M20 38 00:40:36 113
123 468 KASZUBA SEBASTIAN GDYNIA niezrzeszony 1981 M30 32 00:40:40 115
124 1171 SZWARC ADAM GDYNIA SIDKA Run Team 1986 M20 39 00:40:44 116
125 157 CIESZYŃSKI ANDRZEJ LĘBORK SYSTEM-WENTYLACJA LĘBORK 1979 M30 33 00:40:47 117
126 289 GAŁKA ŁUKASZ BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO 1991 M20 40 00:40:47 117
127 752 MATEJKO PIOTR ORNETA IKS Smok Orneta 1954 M50 14 00:40:49 119
128 1359 ZWIRBULIS PAWEŁ TCZEW Na rekord 1989 M20 41 00:40:49 119
129 966 PROKOPIUK JAROSŁAW GDYNIA biegamyrazem.pl 1966 M40 19 00:40:50 121
130 74 BODNAR JAN TORUŃ Centrum Szkolenia Artylerii i U 1956 M50 15 00:40:51 122
131 211 DĘBICKI ARTUR GDYNIA niezrzeszony 1968 M40 20 00:40:53 123
132 1578 KANAWKA GRZOGORZ GDAŃSK NIEZRZESZONY 1984 M20 42 00:40:58 124
133 993 REKS BERNARD PRABUTY Prabuty-team 1964 M40 21 00:40:58 124
134 354 GORCZYCKI GRZEGORZ GDAŃSK biegam bo lubię 1979 M30 34 00:40:59 126
135 552 KOTARSKI MARIUSZ RUMIA biegamyrazem.pl 1980 M30 35 00:41:04 127
136 23 BAGROWSKI TOMASZ GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1981 M30 36 00:41:05 128
137 1611 TUŃSKI JACEK PASŁĘK RUNNERS TEAM PASŁĘK 1965 M40 22 00:41:05 128
138 1079 SOBCZAK DANIEL GDAŃSK AZS AWFiS Gdańsk Wioślarstwo 1991 M20 43 00:41:07 130
139 331 GÓRSKI JAKUB GDYNIA niezrzeszony 1979 M30 37 00:41:08 131
140 1596 OLECH PRZEMYSŁAW GDYNIA MAJH TEAM 1985 M20 44 00:41:08 131
141 608 KUCHARCZYK ARKADIUSZ TUCHOLA niezrzeszony 1982 M20 45 00:41:09 133
142 495 KLONOWSKI MARCIN SZTUM niezrzeszony 1989 M20 46 00:41:10 134
143 725 MAKARSKI TOMASZ GDAŃSK niezrzeszony 1976 M30 38 00:41:13 135
144 1269 WIELIŃSKI JACEK GDAŃSK GRUPA LOTOS 1956 M50 16 00:41:13 135
145 165 CYBRUCH KRZYSZTOF ELBLĄG Elbażant 1966 M40 23 00:41:15 137
146 1204 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG Tomaszewicz Club 1993 M16 14 00:41:15 137
147 144 CHOJNOWSKI MACIEJ GDYNIA niezrzeszony 1968 M40 24 00:41:17 139
148 26 BARAN KRZYSZTOF GDAŃSK KKSW KRAK ROLLERBLADE 1976 M30 39 00:41:18 140
149 680 LISIUS TOMASZ GDAŃSK niezrzeszony 1964 M40 25 00:41:25 141
150 1267 WIELBIŃSKI GRZEGORZ GDAŃSK niezrzeszony 1977 M30 40 00:41:25 141
151 347 GRUSZECKI CZESŁAW GDAŃSK Grupa Trójmiasto 1954 M50 17 00:41:26 143
152 954 POGORZELSKI WOJCIECH ELBLĄG niezrzeszony 1981 M30 41 00:41:26 143
153 926 PIJANOWSKI WITOLD TCZEW niezrzeszony 1992 M16 15 00:41:27 145
154 1595 GOŁĄB JAKUB CIECHANÓW KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 1984 M20 47 00:41:28 146
155 175 CZAPLIŃSKI MAREK GDYNIA biegamyrazem.pl 1975 M30 42 00:41:29 147
156 1335 ZAWADA MARIUSZ BĄKOWA GÓRA niezrzeszony 1978 M30 43 00:41:30 148
157 1062 SKOCZYŃSKI LESZEK SZTUM LKS ZANTYR Sztum 1972 M30 44 00:41:33 149
158 1422 MROCZEK MARIUSZ GDAŃSK ZSSiAWF GDAŃSK 1991 M20 48 00:41:36 150
159 105 BRZOZOWSKI PIOTR ROKITKI Akademia Biegania 1977 M30 45 00:41:37 151
160 683 LOJEWSKI JAREK GDAŃSK Biegacze z Gdańska 42192 1975 M30 46 00:41:38 152
161 411 JASKULSKI KAZIMIERZ ŚWIERKOCIN NIEZRZESZONY 1964 M40 26 00:41:40 153
162 776 MIELEWCZYK KAZIMIERZ STRZELNO MKS Wladyslawowo 1965 M40 27 00:41:43 154
163 1297 WNUK STANISLAW WIELKI KLINCZ florian Chojnice 1962 M40 28 00:41:45 155
164 1056 SIARA JAROSŁAW GDAŃSK niezrzeszony 1986 M20 49 00:41:47 156
165 671 LEWAŃCZUK PIOTR PRUSZCZ GDAŃSKI niezrzeszony 1979 M30 47 00:41:49 157
166 1018 RUDNICKI WOJCIECH GDAŃSK MAK 1972 M30 48 00:41:51 158
167 1367 ŻUKOWICZ RAFAŁ GDYNIA wks Flota Gdynia 1993 M16 16 00:41:54 159
168 1162 SZULC ADAM WŁADYSŁAWOWO niezrzeszony 1978 M30 49 00:41:55 160
169 1332 ZAREMBA MARCIN GDYNIA niezrzeszony 1979 M30 49 00:41:55 160
170 804 MORAWSKI EMIL PASŁĘK Pasłęk Runners Team 1985 M20 50 00:41:56 162
171 1218 TREĆ PAWEŁ SZTUM LKS Zantyr Sztum 1988 M20 51 00:42:00 163
172 319 GOTKOWICZ KRZYSZTOF GDAŃSK niezrzeszony 1975 M30 51 00:42:01 164
173 145 CHOŁOTA MAREK ŻORY niezrzeszony 1979 M30 52 00:42:07 165
174 498 KŁOS DANIEL GDAŃSK niezrzeszony 1978 M30 53 00:42:08 166
175 1546 TOKARSKI KRZYSZTOF GDAŃSK NIEZRZESZONY 1958 M50 18 00:42:09 167
176 282 GAJEWSKI MATEUSZ KS WEJHER WEJHEROWO 1994 M16 17 00:42:10 168
177 1587 LIBAN ZYGFRYD TCZEW TCZEW 1943 M60 2 00:42:11 169
178 50 BEJROWSKI PIOTR GDAŃSK KONRAD "WARSZAFFKA" TEAM 1986 M20 52 00:42:13 170
179 921 PIETKUN SŁAWOMIR Pietkun Active Team 1972 M30 54 00:42:14 171
180 48 BEDNAREK KRZYSZTOF GDYNIA niezrzeszony 1968 M40 29 00:42:15 172
181 1397 KUTA PATRYCJA PRUSZCZ POM. LUKS SEROCK 1992 K16 1 00:42:15 9
182 832 NIEMASIK ZBIGNIEW GDYNIA niezrzeszony 1973 M30 55 00:42:16 173
183 1217 TREĆ LEON SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 1959 M50 19 00:42:16 173
184 693 ŁOSIŃSKI JAROSŁAW WOJTAL niezrzeszony 1969 M40 30 00:42:25 175
185 1382 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1968 M40 31 00:42:26 176
186 129 BYCZKOWSKI SZYMON GDAŃSK niezrzeszony 1984 M20 53 00:42:27 177
187 95 BRAMOWICZ JACEK GDANSK niezrzeszony 1984 M20 54 00:42:29 178
188 887 PARASIEWICZ DAWID RADOMNO JW 3510 1985 M20 54 00:42:29 178
189 197 DAGIL ALEKSANDER GDYNIA niezrzeszony 1977 M30 56 00:42:31 180
190 1553 BIRYŁO SZYMON BRANIEWOQ NIEZRZESZONY 1993 M16 18 00:42:33 181
191 592 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA niezrzeszony 1985 M20 56 00:42:34 182
192 920 PIETKIEWICZ SEBASTIAN LĘBORK Profarm Lębork 1985 M20 56 00:42:34 182
193 943 POBŁOCKA KATARZYNA LĘBORK UKS Ekonomik - Maratończyk Lębo 1994 K16 2 00:42:34 10
194 100 BROŻYNA RYSZARD GDYNIA niezrzeszony 1965 M40 32 00:42:35 184
195 1389 NARTOWSKI MARCIN GDAŃSK NIEZRZESZONY 1980 M30 57 00:42:36 185
196 1027 RYDZKOWSKI ADAM GDAŃSK niezrzeszony 1987 M20 58 00:42:37 186
197 906 PETELSKI PAWEŁ GDAŃSK VII Szpital Marynarki Wojennej 1956 M50 20 00:42:38 187
198 61 BIRYŁO KATARZYNA BRANIEWO niezrzeszony 1973 K30 1 00:42:39 11
199 1538 ŁAPIŃSKI JAKUB GDAŃSK AZS 29 TEAM INTERSPORT 1981 M30 58 00:42:39 188

200 1121 STOLC PAWEŁ TCZEW niezrzeszony 1989 M20 59 00:42:40 189
201 21 BABIECZKO ANDRZEJ SZTUM BE&K Europe Team 1963 M40 33 00:42:41 190
202 325 GÓRECKI ROMAN GDYNIA biegamyrazem.pl/Gdyńskie Morsy 1972 M30 59 00:42:41 190
203 35 BAREJ PIOTR GDAŃSK niezrzeszony 1986 M20 60 00:42:42 192
204 1437 HINC PAWEŁ GDYNIA NIEZRZESZONY 1958 M50 21 00:42:43 193
205 826 NAGÓREK KRZYSZTOF SŁUPSK TUPOT Ustka 1957 M50 22 00:42:44 194
206 492 KLEIN WOJCIECH BOLSZEWO niezrzeszony 1973 M30 60 00:42:46 195
207 563 KOWALSKI KAZIMIERZ STAROGARD niezrzeszony 1959 M50 23 00:42:47 196
208 973 PRZYSIĘŻNY GRZEGORZ GDAŃSK niezrzeszony 1961 M50 23 00:42:47 196
209 196 DADUŃ ROBERT GDYNIA niezrzeszony 1967 M40 34 00:42:48 198
210 1370 MROCZEK PATRYK GDYNIA NIEZRZESZONY 1992 M16 19 00:42:48 198
211 538 KOS GRZEGORZ GDYNIA niezrzeszony 1977 M30 61 00:42:49 200
212 1426 ZAŁUCKA PAULINA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1995 K16 3 00:42:50 12
213 1104 STANKIEWICZ PIOTR GDAŃSK Akademia Biegania 1979 M30 62 00:42:52 201
214 1205 TOMASZEWICZ MARCIN ELBLĄG Tomaszewicz Club 1990 M20 61 00:42:53 202
215 1115 STEMPNIK DARIUSZ GDYNIA niezrzeszony 1963 M40 35 00:42:54 203
216 1017 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO 1968 M40 36 00:42:57 204
217 377 HENICZ GRZEGORZ GDYNIA niezrzeszony 1965 M40 37 00:42:58 205
218 315 GORCZYCA MICHAŁ GRUDZIĄDZ trojmiasto.pl 1987 M20 62 00:42:59 206
219 180 CZERWIŃSKI ADAM ELBLĄG niezrzeszony 1957 M50 25 00:43:00 207
220 429 JURKOW PIOTR TRZONKI niezrzeszony 1982 M20 63 00:43:01 208
221 391 IWANEK PATRYK GDAŃSK AZS AWFis GDAŃSK WIOŚLARSTWO 1995 M16 20 00:43:02 209
222 501 KNITTER PRZEMYSŁAW EŁGANOWO niezrzeszony 1982 M20 64 00:43:02 209
223 460 KANIGOWSKI GRZEGORZ GDAŃSK TTT 1980 M30 63 00:43:03 211
224 609 KUCHARCZYK ZBIGNIEW GDAŃSK niezrzeszony 1975 M30 63 00:43:03 211
225 1319 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ GDAŃSK niezrzeszony 1967 M40 38 00:43:05 213
226 379 HEYKA JAROSŁAW LĘBORK niezrzeszony 1971 M40 39 00:43:06 214
227 277 FUDZIŃSKI KRZYSZTOF GDYNIA Korporacja Z.A.G. "Wisła" 1981 M30 65 00:43:07 215
228 586 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM LKS Zantyr Sztum 1961 M50 26 00:43:07 215
229 1543 CZARNECKI MIROSŁAW GDAŃSK NIEZRZESZONY 1980 M30 66 00:43:09 217
230 1525 KOLATZEK KRZYSZTOF GDAŃSK NIEZRZESZONY 1972 M30 66 00:43:09 217
231 1177 SZYDŁOWSKI JACEK GDAŃSK CAFE FERBER 1978 M30 66 00:43:09 217
232 924 PIETRZYKOWSKI ROBERT GDYNIA Cafe Ferber 1971 M40 40 00:43:12 220
233 575 KOZŁOWSKI JAN GDAŃSK niezrzeszony 1988 M20 65 00:43:13 221
234 1594 TOBISZEWSKI ADRIAN GDAŃSK NIEZRZESZONY 1989 M20 65 00:43:13 221
235 727 MALIBORSKI KAMIL GDAŃSK SKLA Sopot 1992 M16 21 00:43:19 223
236 1605 SUCHORZ KRZYSZTOF SOPOT BAR WANOGA 1969 M40 41 00:43:19 223
237 1009 ROMANIUK MACIEJ ŁĘCZNA niezrzeszony 1988 M20 67 00:43:21 225
238 613 KUJAWSKI ROBERT GDYNIA 5004 Gdynia 1978 M30 69 00:43:22 226
239 55 BIAŁOŚ MATEUSZ WROCŁAW niezrzeszony 1980 M30 70 00:43:26 227
240 466 KARPIŃSKI WIESŁAW ROTMANKA niezrzeszony 1962 M40 42 00:43:28 228
241 1184 SZYMKIEWICZ DANIEL WEJHEROWO ZŁOTY TUR-GDYNIA 1977 M30 71 00:43:29 229
242 5 ADAMCZYK ZBIGNIEW PASŁĘK Pasłęk Runners Team 1970 M40 43 00:43:30 230
243 284 GAJEWSKI WOJCIECH DOBRE MIASTO niezrzeszony 1965 M40 44 00:43:31 231
244 1152 SZCZYGIELSKI KRZYSZTOF GDYNIA niezrzeszony 1960 M50 27 00:43:31 231
245 1276 WILMA WIESŁAW KWIDZYN IP-Kwidzyn Team 1961 M50 27 00:43:31 231
246 529 KONKEL KATARZYNA WEJHEROWO KS Wejher Wejherowo 1994 K16 4 00:43:32 13
247 407 JAŃCZEWSKI ADAM MALBORK niezrzeszony 1980 M30 72 00:43:33 234
248 371 HAMERNIK TOMASZ ELBLĄG bieganie.pl 1986 M20 68 00:43:34 235
249 1191 ŚWIGOST MICHAŁ GDAŃSK EGOBODY Running Team 1978 M30 73 00:43:35 236
250 184 CZERWIŃSKI ZBIGNIEW GDAŃSK North Team 1976 M30 74 00:43:36 237
251 1526 KALICA PAWEŁ NIEZRZESZONY 1986 M20 69 00:43:36 237
252 681 LITWIN JAROSŁAW RUMIA niezrzeszony 1963 M40 45 00:43:38 239
253 143 CHOIŃSKI DARIUSZ GDYNIA biegamyrazem.pl 1965 M40 46 00:43:41 240
254 164 CWALINA TOMASZ GDAŃSK niezrzeszony 1973 M30 75 00:43:41 240
255 312 GŁOWACKI MARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI niezrzeszony 1984 M20 70 00:43:42 242
256 582 KRAUSE GRZEGORZ GDAŃSK niezrzeszony 1976 M30 76 00:43:43 243
257 273 FORYCKI DORIAN GDAŃSK niezrzeszony 1992 M16 22 00:43:44 244
258 291 GAŃSKA MAGDALENA GOŚCICINO niezrzeszony 1973 K30 2 00:43:45 14
259 602 KRZYŻANOWSKI GRZEGORZ GDYNIA niezrzeszony 1973 M30 77 00:43:45 245
260 288 GALANT EWA OKONEK Maratończyk Okonek 1980 K30 3 00:43:47 15
261 550 KOTARBA PAWEŁ GDAŃSK Tysar 1979 M30 78 00:43:47 246
262 218 DOBRENKO MIECZYSŁAW SZTUM LKS Zantyr Sztum 1940 M70 1 00:43:48 247
263 1428 OLBRYŚ ADRIAN PASŁĘK IKS GIMPAS PASŁĘK 1984 M20 71 00:43:48 247
264 1006 ROKSZ RYSZARD BOLSZEWO nK.B.Weterani Flota Gdynia 1955 M50 29 00:43:49 249
265 1345 ZIELINSKI AREK OSOLIN WKB Piast Wrocław 1966 M40 47 00:43:49 249
266 367 HABDAS ŁUKASZ WROCŁAW niezrzeszony 1982 M20 72 00:43:50 251
267 617 KUNCEWICZ SŁAWOMIR GDAŃSK www.MojeOsiedle.pl 1976 M30 79 00:43:50 251
268 496 KLUCZYK ARTUR ELBLĄG MKS "Truso" Elbląg 1994 M16 23 00:43:52 253
269 873 OSIŃSKI RAFAŁ GDAŃSK niezrzeszony 1989 M20 73 00:43:53 254
270 618 KUNOWSKI ŁUKASZ TCZEW niezrzeszony 1979 M30 80 00:43:55 255
271 1588 BORCHARD KRZYSZTOF GDAŃSK AZSAWiS GDAŃSK SEKCJA WIOŚLARSK 1991 M20 74 00:43:56 256
272 925 PIJANOWSKI JAN TCZEW niezrzeszony 1962 M40 48 00:43:57 257
273 931 PIOTROWSKI LECH SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 1962 M40 49 00:43:59 258
274 564 KOWALSKI ŁUKASZ KWIDZYN niezrzeszony 1990 M20 75 00:44:00 259
275 1369 ŻYLIŃSKI MACIEJ HAMBURG CAFE FERBER 1956 M50 30 00:44:00 259
276 279 GACKOWSKA BEATA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1968 K40 4 00:44:01 16
277 121 BURCZYK DAWID KLESZCZEWO Kociewski Klub Biegacza Staroga 1993 M16 24 00:44:06 261
278 1262 WEROCHOWSKI WLODZIMIERZ CHWASZCZYNO niezrzeszony 1977 M30 81 00:44:07 262
279 148 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN ELBLĄG Elbażant 1950 M60 3 00:44:08 263
280 124 BURDA WOJCIECH GDYNIA WUBE 1982 M20 76 00:44:09 264
281 1537 ADAMIK JAN GDYNIA MC KWADRAT 1959 M50 31 00:44:13 265
282 1139 SURDY SŁAWOMIR GDAŃSK niezrzeszony 1977 M30 82 00:44:14 266
283 418 JAWORSKI MARIUSZ GDAŃSK BiegamBoLubię 1986 M20 77 00:44:16 267
284 880 PALISZEWSKI SŁAWOMIR GDYNIA OSNiP WP 1971 M40 50 00:44:16 267
285 526 KONIECZNY MIKOLAJ GDANSK BBS 1974 M30 83 00:44:19 269
286 883 PANEK ANDRZEJ GDAŃSK niezrzeszony 1959 M50 32 00:44:19 269
287 402 JANIAK TOMASZ GDAŃSK niezrzeszony 1969 M40 51 00:44:21 271
288 773 MICHALSKI ARTUR GDYNIA KPW GDYNIA 1980 M30 84 00:44:22 272
289 1051 SEKUŁA IWONA BRANIEWO WKS FLOTA GDYNIA 1989 K20 6 00:44:23 17
290 868 ORENOWICZ JAROSŁAW SOPOT wazengo 1962 M40 52 00:44:24 273
291 98 BROM VINCENT GDYNIA niezrzeszony 1977 M30 85 00:44:25 274
292 730 MALISZEWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK BIMET GDAŃSK 1971 M40 53 00:44:25 274
293 1301 WOLF MAGDALENA KWIDZYN Klub Żółtego Podkoszulka Janek, 1981 K30 4 00:44:25 18
294 948 PODKOWSKI WOJCIECH GDYNIA biegamyrazem.pl 1968 M40 54 00:44:26 276
295 953 POGORZELSKI DANIEL ELBLĄG niezrzeszony 1986 M20 78 00:44:29 277
296 99 BRONOWICKI ADAM RUMIA niezrzeszony 1962 M40 55 00:44:30 278
297 685 LULEWICZ DARIUSZ GDAŃSK Grupa Trójmiasto 1979 M30 86 00:44:30 278
298 167 CYRTA ROBERT GDAŃSK Tri-Saucony Rumia 1974 M30 87 00:44:31 280
299 1227 TUWALSKA ELŻBIETA GRABOWIEC niezrzeszony 1979 K30 5 00:44:32 19

300 1102 STANEK PIOTR GDYNIA OIRP Gdańsk 1985 M20 79 00:44:33 281
301 18 AUGUSTYNIAK WOJCIECH ELBLĄG niezrzeszony 1979 M30 88 00:44:36 282
302 221 DOLSKI JACEK GDAŃSK niezrzeszony 1979 M30 88 00:44:36 282
303 306 GILL JAROSŁAW GDYNIA niezrzeszony 1967 M40 56 00:44:37 284
304 638 KWIATKOWSKI JAKUB SOPOT niezrzeszony 1983 M20 80 00:44:37 284
305 72 BOBKOWSKI KAMIL MIECHUCINO niezrzeszony 1991 M20 81 00:44:38 286
306 875 OŚKA WOJCIECH GDAŃSK niezrzeszony 1988 M20 81 00:44:38 286
307 910 PĘDZISZEWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK Navigatoria 1975 M30 90 00:44:40 288
308 202 DATA KAZIMIERZ GDAŃSK tkkf rozstaje zaspa 1952 M50 33 00:44:42 289
309 396 JAKIEL EWA OKONEK Maratończyk Okonek 1968 K40 5 00:44:42 20
310 951 POGODZIŃSKI PAWEŁ GDAŃSK niezrzeszony 1977 M30 91 00:44:43 290
311 1256 WASILEWSKI MARCIN GDYNIA Grupa Malbork 1977 M30 91 00:44:43 290
312 206 DEJNAROWICZ PIOTR GDYNIA biegamyrazem.pl 1979 M30 93 00:44:44 292
313 229 DORNA ROBERT KLAMRY niezrzeszony 1972 M30 93 00:44:44 292
314 181 CZERWIŃSKI JANUSZ SZTUTOWO niezrzeszony 1963 M40 57 00:44:47 294
315 1015 ROŻYK KRZYSZTOF GDYNIA OKNOBUR-Gdynia 1970 M40 57 00:44:47 294
316 1557 KOTARSKI PIOTR GDAŃSK NIEZRZESZONY 1979 M30 95 00:44:49 296
317 1515 KONKOL-KLIMCZAK XXX W-WO TEAM MAJA 1980 K30 6 00:44:51 21
318 1097 SPORNY BOLESŁAW RUMIA Doker Gdynia 1950 M60 4 00:44:52 297
319 902 PELPLIŃSKI PIOTR SOPOT Biegam Bo Lubię 1986 M20 83 00:44:53 298
320 3 ADAMCZYK BOŻENA PASŁĘK Pasłęk Runners Team 1971 K40 6 00:44:54 22
321 252 DYLEWICZ PIOTR GDANSK Akademia Biegania 1962 M40 59 00:44:54 299
322 852 NOWOGÓRSKI MACIEJ GDAŃSK niezrzeszony 1985 M20 84 00:44:55 300
323 975 PSZCZOLIŃSKI MICHAŁ GDAŃSK niezrzeszony 1967 M40 60 00:44:55 300
324 10 ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF TCZEW niezrzeszony 1958 M50 34 00:44:57 302
325 862 OLSZEWSKI MARCIN GDAŃSK BiegamBoLubie Gdańsk 1977 M30 96 00:44:57 302
326 341 GROTT TOMASZ GDAŃSK Ex Siedlce Gdańsk 1975 M30 97 00:44:58 304
327 982 RACZOŃ PRZEMYSŁAW GDAŃSK niezrzeszony 1980 M30 97 00:44:58 304
328 1438 RÓŻNOWSKI DARIUSZ NIEZRZESZONY 1968 M40 61 00:45:00 306
329 549 KOŚCIELSKI MARIUSZ STAROGARD GDAŃSKI niezrzeszony 1979 M30 99 00:45:01 307
330 682 LITZBARSKI MAREK PUCK niezrzeszony 1968 M40 62 00:45:01 307
331 754 MATLEWSKA MARZENA ELBLĄG Elbażant 1970 K40 7 00:45:02 23
332 604 KUBIAK ANDRZEJ RUMIA niezrzeszony 1950 M60 5 00:45:03 309
333 1371 KUJAWSKI JAROSŁAW GDAŃSK EX SIEDLCE GDAŃSK 1966 M40 63 00:45:03 309
334 1181 SZYMAŃSKI JERZY KURZĘTNIK Zamek Jawor Kurzętnik 1944 M60 6 00:45:04 311
335 1365 ŻUCHOWSKI JAN GDYNIA niezrzeszony 1956 M50 35 00:45:05 312
336 82 BORCZ JACEK GDANSK niezrzeszony 1960 M50 36 00:45:06 313
337 231 DRABAREK TOMASZ GDANSK niezrzeszony 1984 M20 85 00:45:07 314
338 1381 KOWALSKI ŁUKASZ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1995 M16 25 00:45:07 314
339 783 MIKIELSKI MAREK OLSZTYNEK niezrzeszony 1960 M50 37 00:45:08 316
340 449 KAMIŃSKA DANIELA ROKITKI/TCZEW MKS Sambor Tczew 1993 K16 5 00:45:09 24
341 733 MAMCARZ JAROSŁAW TCZEW WOPR TCZEW 1967 M40 64 00:45:09 317
342 1393 SCHODOWSKI PRZEMYSŁAW KWIDZYN NIEZRZESZONY 1971 M40 65 00:45:10 318
343 474 KĄCICKI MACIEJ RUMIA niezrzeszony 1978 M30 100 00:45:11 319
344 104 BRZOZOWSKI PAWEŁ GDAŃSK Akademia Biegania 1977 M30 101 00:45:13 320
345 517 KOŁECKI MAREK GDAŃSK AkademiaBiegania.pl 1972 M30 101 00:45:13 320
346 260 FELKNER RYSZARD CHŁAPOWO BP WWF 1961 M50 38 00:45:15 322
347 333 GRABOWSKI DARIUSZ SOPOT KS Pidrina Gdynia 1970 M40 66 00:45:15 322
348 514 KOLESIŃSKI JANUSZ GDYNIA niezrzeszony 1970 M40 67 00:45:18 324
349 1219 TREĆ WOJCIECH SZTUM LKS Zantyr Sztum 1990 M20 86 00:45:18 324
350 234 DRAMCZYK BŁAŻEJ LĘBORK niezrzeszony 1977 M30 103 00:45:19 326
351 155 CIESZEWSKI MARCIN KWIDZYN KTS IRONMAN 1976 M30 104 00:45:22 327
352 1535 GOSTKOWSKI MICHAŁ GDAŃSK NIEZRZESZONY 1972 M30 105 00:45:23 328
353 126 BUSZMAN KRZYSZTOF LĘBORK WSzW w Gdańsku 1971 M40 68 00:45:24 329
354 1378 GRABOWSKI GRZEGORZ GDAŃSK NIEZRZESZONY 1977 M30 106 00:45:25 330
355 1253 WARZAŁA KRZYSZTOF RUMIA niezrzeszony 1990 M20 87 00:45:27 331
356 1589 SMOŁEK MATEUSZ GDAŃSK AZS AWFiS Gdańsk 1993 M16 26 00:45:28 332
357 153 CIEPŁOWSKI ROBERT BYDGOSZCZ niezrzeszony 1977 M30 107 00:45:29 333
358 1025 RYCHERT MARTA GDAŃSK GKW Drakkar 1990 K20 7 00:45:29 25
359 1383 KRÓL SEBASTIAN GDAŃSK NIEZRZESZONY 1986 M20 88 00:45:30 334
360 881 PAŁKOWSKI MAREK OTOMIN niezrzeszony 1969 M40 69 00:45:30 334
361 62 BIRYŁO ROMAN BRANIEWO niezrzeszony 1971 M40 70 00:45:39 336
362 1179 SZYMAŃSKI ADAM LĘBORK Profarm Lębork 1970 M40 70 00:45:39 336
363 163 CIUNELIS MARCIN GDAŃSK zubibu.com 1980 M30 108 00:45:44 338
364 63 BISKUP JACEK GDAŃSK Meritum Bank ICB S.A. 1973 M30 109 00:45:47 339
365 185 CZUBAK RAFAŁ PRABUTY niezrzeszony 1987 M20 89 00:45:47 339
366 369 HAJDUKIEWICZ TOMASZ ELBLĄG niezrzeszony 1978 M30 110 00:45:49 341
367 1390 NIETSCHKE KRZYSZTOF TUCHOLA TUCHOLANKA 1991 M20 90 00:45:50 342
368 450 KAMIŃSKI ADAM CIECHOCINEK niezrzeszony 1983 M20 91 00:45:52 343
369 869 ORYNICZ PAWEŁ BIAŁY BÓR KB Biały Bór 1985 M20 92 00:45:57 344
370 799 MOCZADŁO TOMASZ PRABUTY niezrzeszony 1972 M30 111 00:45:58 345
371 1019 RUDNIK JERZY CHOJNICE "FLORIAN" CHOJNICE 1952 M50 39 00:45:59 346
372 1285 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW CHOJNICE "FLORIAN" CHOJNICE 1936 M70 2 00:45:59 346
373 127 BUZAK KONRAD GDYNIA III LO w Gdyni 1972 M30 112 00:46:00 348
374 945 POBŁOCKI WOJCIECH KOŚCIERZYNA KUKS Remus 1964 M40 72 00:46:00 348
375 1021 RUTKOWSKI PIOTR PRUSZCZ GDAŃSKI niezrzeszony 1971 M40 73 00:46:01 350
376 628 KURZAWA JACEK GDYNIA GS-HYDRO GDYNIA 1966 M40 74 00:46:02 351
377 927 PIJANOWSKI WOJCIECH TCZEW niezrzeszony 1994 M16 27 00:46:02 351
378 1348 ZIELIŃSKI HENRYK KWIDZYN niezrzeszony 1952 M50 40 00:46:02 351
379 316 GORDON ROMAN BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1956 M50 41 00:46:03 354
380 836 NIESPODZIŃSKI LESŁAW TCZEW niezrzeszony 1963 M40 75 00:46:04 355
381 1258 WAWRZYNIAK MICHAŁ TCZEW niezrzeszony 1982 M20 93 00:46:07 356
382 1307 WÓJCIK MARCIN BRODNICA 4 pchem Brodnica 1977 M30 113 00:46:08 357
383 1069 SKUBICH TOMEK GDAŃSK niezrzeszony 1981 M30 114 00:46:09 358
384 1054 SEMSCH ARTUR GDYNIA KS Pidrina Gdynia 1962 M40 76 00:46:10 359
385 1147 SZARMACHER AGATA GDYNIA WKS FLOTA Gdynia 1993 K16 6 00:46:10 26
386 1246 WALIGÓRSKI TOMASZ GDYNIA niezrzeszony 1972 M30 115 00:46:12 360
387 1199 TERLECKA ZOFIA GDANSK niezrzeszony 1956 K50 1 00:46:14 27
388 963 PREIER TOM GDAŃSK niezrzeszony 1974 M30 116 00:46:16 361
389 843 NOWAK ANDRZEJ BRANIEWO JW 3510 1973 M30 117 00:46:17 362
390 874 OSTROWSKI PIOTR TCZEW niezrzeszony 1971 M40 77 00:46:17 362
391 914 PIATEK ADAM ELBLAG niezrzeszony 1948 M60 7 00:46:17 362
392 301 GIEMBICKI JAN SZTUM niezrzeszony 1986 M20 94 00:46:20 365
393 236 DRĄŻKOWSKI DANIEL GDANSK niezrzeszony 1954 M50 42 00:46:21 366
394 1243 WALCZYŃSKI ROBERT GDYNIA niezrzeszony 1971 M40 78 00:46:28 367
395 1159 SZOLC-NARTOWSKI BARTOSZ GDAŃSK OIRP Gdańsk 1973 M30 118 00:46:29 368
396 237 DRGAN MARCIN GDANSK niezrzeszony 1977 M30 119 00:46:30 369
397 271 FORMELA GRZEGORZ MOSTY K.LĘBORKA niezrzeszony 1988 M20 95 00:46:30 369
398 1325 ZALESKI MARIUSZ GDYNIA niezrzeszony 1977 M30 119 00:46:30 369
399 634 KWAŚNIEWSKI ROMAN STAROGARD GDAŃSKI Kociewski Klub Biegacza 1960 M50 43 00:46:31 372

400 170 CZAJKA ZBIGNIEW WŁADYSŁAWOWO Morski Oddział Straży Graniczne 1959 M50 44 00:46:32 373
401 267 FILIPÓW TADEUSZ LĘBORK niezrzeszony 1949 M60 8 00:46:33 374
402 1189 ŚWIDER JANUSZ KWIDZYN Klub Żółtego Podkoszulka JANEK 1965 M40 79 00:46:38 375
403 1532 ZAKRZEWSKI RAFAŁ GDAŃSK AZS COSA GDAŃSK 1971 M40 79 00:46:38 375
404 1401 STRUPIŃSKA DOROTA NASZA WIEŚ LĘB. LKB IM. BRACI PETK LEBORK 1990 K20 8 00:46:39 28
405 317 GORLEWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK niezrzeszony 1976 M30 121 00:46:40 377
406 1558 WŁAZ TADEUSZ GDAŃSK NIEZRZESZONY 1949 M60 9 00:46:44 378
407 179 CZERWIŃSKA REGINA ELBLĄG niezrzeszony 1959 K50 2 00:46:46 29
408 1552 KIELIŃSKI KAROL PĘPOWO NIEZRZESZONY 1969 M40 81 00:46:47 379
409 976 PSZCZOLIŃSKI PIOTR GDAŃSK niezrzeszony 1995 M16 28 00:46:47 379
410 1509 WNOROWSKI ADAM GDAŃSK VITA FIT 1980 M30 122 00:46:47 379
411 872 OSIŃSKI CEZARY GDAŃSK niezrzeszony 1967 M40 82 00:46:48 382
412 1127 STRZELECKI JACEK GDAŃSK niezrzeszony 1979 M30 123 00:46:49 383
413 936 PLUTA MARIUSZ GDAŃSK Korol Team 1973 M30 124 00:46:50 384
414 65 BŁASZCZYK CEZARY SOPOT niezrzeszony 1967 M40 83 00:46:51 385
415 245 DUDCZAK JAROSŁAW BRANIEWO JW2980 1972 M30 125 00:46:51 385
416 133 CESARZ KAROL SUCHY DĄB niezrzeszony 1988 M20 96 00:46:52 387
417 959 POSPIESZYŃSKI CZESŁAW REWA WKB Śledzowe Wzgórze 1971 M40 84 00:46:52 387
418 989 REDLIN PAWEŁ GDAŃSK niezrzeszony 1981 M30 126 00:46:52 387
419 1521 KOSSAKOWSKI RADOSŁAW GDAŃSK NIEZRZESZONY 1978 M30 127 00:46:53 390
420 706 MACIEJEWSKI BOGUSŁAW KWIDZYN IP-Kwidzyn Team 1958 M50 45 00:46:53 390
421 1234 TYMOSZYK ZBIGNIEW SOPOT AkademiaBiegania.pl 1972 M30 127 00:46:53 390
422 846 NOWAK WOJCIECH GRÓDEK Przeds.Kom.Autob.-GDYNIA 1957 M50 46 00:46:55 393
423 115 BUGAJSKI ADAM GDAŃSK Polanie 1974 M30 129 00:46:56 394
424 986 RATECKI MARCIN GDAŃSK MALIN TEAM GDAŃSK 1972 M30 129 00:46:56 394
425 8 ALAMA DAWID BEŁCHATÓW niezrzeszony 1987 M20 97 00:46:57 396
426 1347 ZIELIŃSKA MONIKA GDAŃSK niezrzeszony 1984 K20 9 00:46:57 30
427 1315 WSZELAK MARIUSZ KULICE niezrzeszony 1980 M30 131 00:46:58 397
428 259 FELCZAK MARCIN GDYNIA niezrzeszony 1976 M30 132 00:46:59 398
429 1379 MARTOWSKI JAN WARSZAWA KB JÓZEFOSŁAW 1959 M50 47 00:46:59 398
430 780 MIELNICZYN MATEUSZ GDAŃSK AZS AWFis GDAŃSK WIOŚLARSTWO 1996 M16 29 00:46:59 398
431 740 MARCINKOWSKI MICHAŁ CHWASZCZYNO KS KYOKUSHIN 1978 M30 133 00:47:00 401
432 268 FILIPSKI ANDRZEJ GOWINO niezrzeszony 1961 M50 48 00:47:05 402
433 1158 SZLEGIER DARIUSZ POŁCZYNO niezrzeszony 1976 M30 134 00:47:05 402
434 142 CHMIELIŃSKI PIOTR GDAŃSK niezrzeszony 1991 M20 98 00:47:06 404
435 1142 SYCHOWSKI TADEUSZ REDA niezrzeszony 1955 M50 49 00:47:07 405
436 300 GIELNIAK PRZEMYSŁAW GDAŃSK niezrzeszony 1973 M30 135 00:47:08 406
437 508 KOCHANEK ANNA SOSNOWIEC Pogoria Biega 1977 K30 7 00:47:08 31
438 639 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF ELBLĄG Elbażant 1959 M50 50 00:47:08 406
439 1108 STĄPOREK MICHAŁ GDAŃSK Gravy Train Runnig Team 1978 M30 136 00:47:10 408
440 915 PIĄTKOWSKI PIOTR TCZEW niezrzeszony 1971 M40 85 00:47:11 409
441 1031 RYMON-LIPIŃSKI WALDEMAR REDA niezrzeszony 1971 M40 86 00:47:12 410
442 88 BORYCKI GRZEGORZ GDAŃSK niezrzeszony 1976 M30 137 00:47:14 411
443 488 KLASA JAN NOŻYNO GTS Czarna Dąbrówka 1955 M50 51 00:47:14 411
444 363 GUTFRAŃSKI PAWEŁ ELBLĄG niezrzeszony 1976 M30 138 00:47:15 413
445 11 ANDRYSKOWSKI MAREK LĘBORK niezrzeszony 1965 M40 87 00:47:16 414
446 1554 PANUFNIK ROBERT KORYTNICA NIEZRZESZONY 1975 M30 139 00:47:17 415
447 1342 ZGŁOBICKI BOGDAN WŁOCŁAWEK niezrzeszony 1969 M40 88 00:47:21 416
448 220 DOLAŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK niezrzeszony 1981 M30 140 00:47:22 417
449 1 ABRAMOWSKI MAREK GDYNIA niezrzeszony 1979 M30 141 00:47:23 418
450 777 MIELEWCZYK LESZEK LĘBORK LTS Lębork 1956 M50 52 00:47:26 419
451 532 KOŃPA KRZYSZTOF BRODNICA niezrzeszony 1971 M40 89 00:47:27 420
452 637 KWIATKOWSKA IWONA ELBLĄG Elbażant 1959 K50 3 00:47:27 32
453 738 MAŃKOWSKI WALDEMAR KW Kwidzyńscy Pasjonaci Morsowania 1961 M50 53 00:47:29 421
454 1358 ZWIERZYŃSKI WOJCIECH GDANSK L.F.W.M 1978 M30 142 00:47:29 421
455 841 NOWACKI TOMASZ MALBORK Sympatyk Grupy Malbork 1995 M16 30 00:47:32 423
456 686 LUNK KRZYSZTOF PUCK LIVESTRONG 1976 M30 143 00:47:35 424
457 911 PFAJFER MAREK LEGBĄD MARATONY POLSKIE PLTEAM 1984 M20 99 00:47:35 424
458 656 LENC JANUSZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M50 54 00:47:36 426
459 802 MODZELEWSKI PAWEŁ GDAŃSK trojmiasto.pl 1976 M30 144 00:47:36 426
460 187 CZUPRYŃSKI JANUSZ GDAŃSK Morski Oddział Straży Graniczne 1966 M40 90 00:47:38 428
461 1439 CZUPRYŃSKI JANUSZ NIEZRZESZONY 1966 M40 90 00:47:38 428
462 601 KRZYŻAK JAKUB GDYNIA X-trainer.pl 1983 M20 100 00:47:39 430
463 591 KRUPOWICZ MARCIN SOPOT niezrzeszony 1982 M20 101 00:47:40 431
464 393 JACEK PALUCH GDANSK niezrzeszony 1977 M30 145 00:47:41 432
465 476 KĄKOL PAWEŁ GRZYBNO niezrzeszony 1988 M20 102 00:47:41 432
466 831 NERC FILIP GDAŃSK niezrzeszony 1976 M30 146 00:47:42 434
467 839 NOWACKA MONIKA niezrzeszony 1980 K30 8 00:47:44 33
468 840 NOWACKI MICHAŁ niezrzeszony 1980 M30 147 00:47:44 435
469 83 BORKO RYSZARD GDYNIA KS Pidrina Gdynia 1971 M40 92 00:47:45 436
470 1186 SZYNKIEWICZ MICHAŁ ELBLĄG niezrzeszony 1982 M20 103 00:47:46 437
471 31 BARANOWSKI ROMAN WEJHEROWO niezrzeszony 1973 M30 148 00:47:48 438
472 1012 ROSIŃSKI JAROSŁAW GDAŃSK 1 Running Club Gdańsk 1976 M30 148 00:47:48 438
473 172 CZAJKOWSKI RADOSŁAW RUMIA niezrzeszony 1974 M30 150 00:47:49 440
474 1513 ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁ BIEGOSFERA TEAM 1978 M30 151 00:47:50 441
475 473 KAZIMIERCZUK ARTUR BRANIEWO niezrzeszony 1984 M20 104 00:47:51 442
476 758 MAZIEWSKI PIOTR TCZEW MKS Sambor Tczew 1977 M30 152 00:47:51 442
477 1528 PŁOCKI RAFAŁ GDAŃSK SPARTA GDAŃSK 1974 M30 153 00:47:52 444
478 111 BUCZYŃSKI EUGENIUSZ BIAŁOGARD niezrzeszony 1976 M30 154 00:47:53 445
479 358 GRZYMAŁA SEBASTIAN GDAŃSK Padł Na Ryj Team 1981 M30 154 00:47:53 445
480 557 KOWALIK HUBERT GDAŃSK niezrzeszony 1979 M30 154 00:47:53 445
481 52 BELKA TADEUSZ GDAŃSK niezrzeszony 1957 M50 55 00:47:54 448
482 962 PREDA MARCIN GDANSK niezrzeszony 1977 M30 157 00:47:54 448
483 537 KORTHALS WALENTY PUCK niezrzeszony 1959 M50 56 00:47:55 450
484 261 FERGON DAMIAN STAROGARD GD. KKB Starogard Gdański 1995 M16 31 00:47:56 451
485 403 JANIK ROMAN KWIDZYN BE&K Europe TEAM 1953 M50 57 00:47:56 451
486 658 LENKIEWICZ RYSZARD GDAŃSK MaratonyPolskie.pl TEAM 1957 M50 57 00:47:56 451
487 1014 ROŹNIAKOWSKI PAWEŁ BYDGOSZCZ niezrzeszony 1979 M30 158 00:47:57 454
488 707 MACIEJEWSKI IREK GDAŃSK niezrzeszony 1969 M40 93 00:47:58 455
489 1252 WARTAK PAWEŁ WEJHEROWO Astma Wejherowo 1991 M20 105 00:48:00 456
490 1284 WIŚNIEWSKI PIOTR SZTUM KRÓL JULIAN TEAM 1981 M30 159 00:48:00 456
491 419 JAWORSKI ROBERT GDYNIA niezrzeszony 1977 M30 160 00:48:01 458
492 1523 LANG TOMASZ NIEZRZESZONY 1980 M30 160 00:48:01 458
493 1024 RYBKA ZBIGNIEW WARSZAWA niezrzeszony 1968 M40 94 00:48:01 458
494 321 GÓRA SZYMON WEJHEROWO Astma Wejherowo 1991 M20 106 00:48:04 461
495 828 NASTROŻNY LESZEK GDYNIA Biegamyrazem.pl 1974 M30 162 00:48:05 462
496 1119 STOIŃSKI MAREK GDAŃSK JKB Torpeda Go Go Go Kiełpino G 1970 M40 95 00:48:05 462
497 493 KLEWEK ANDRZEJ GDAŃSK Gdański Klub Taekwon-Do 1977 M30 163 00:48:07 464
498 684 LUBIŃSKI KAMIL GDYNIA niezrzeszony 1992 M16 32 00:48:08 465
499 1206 TOMASZEWICZ PIOTR ELBLĄG niezrzeszony 1968 M40 96 00:48:12 466

500 1135 SULIMA ROBERT GDAŃSK Grupa Trójmiasto 1971 M40 97 00:48:14 467
501 4 ADAMCZYK MAREK JAKTORÓW niezrzeszony 1973 M30 164 00:48:16 468
502 1506 MIROŃSKI ADAM GDYNIA NIEZRZESZONY 1970 M40 98 00:48:18 469
503 645 LAWENDOWSKI DAWID GDAŃSK niezrzeszony 1993 M16 33 00:48:19 470
504 1529 MALINOWSKI PIOTR GDYNIA AKADEMIABIEGANIA.PL 1969 M40 99 00:48:20 471
505 1530 PANKAU MAREK GDYNIA AKADEMIA BIEGANIA 1969 M40 99 00:48:20 471
506 1318 WYDARTY HENRYK GDANSK niezrzeszony 1957 M50 59 00:48:20 471
507 243 DUDA SEWERYN SZTUM IP-Kwidzyn Team 1980 M30 165 00:48:21 474
508 249 DUDZIK MAREK GDYNIA KS Pidrina Gdynia 1971 M40 101 00:48:22 475
509 1194 TAŁUĆ MATEUSZ niezrzeszony 1988 M20 107 00:48:22 475
510 392 JABŁONOWSKI PAWEŁ GDAŃSK Orzeł 7 Miączyn 1989 M20 108 00:48:23 477
511 451 KAMIŃSKI JAKUB SOPOT niezrzeszony 1981 M30 166 00:48:24 478
512 232 DRAGAN ŁUKASZ LĘBORK TOR-PAL TEAM 1984 M20 109 00:48:25 479
513 844 NOWAK JANUSZ STAROGARD KKB STarogard GD 1950 M60 10 00:48:26 480
514 1096 SOWIŃSKI PIOTR ŁOCHOWICE niezrzeszony 1971 M40 102 00:48:28 481
515 865 OLSZOWY KAZIMIERZ GDYNIA niezrzeszony 1948 M60 11 00:48:30 482
516 1138 SUPERSON MACIEJ GDYNIA niezrzeszony 1967 M40 103 00:48:32 483
517 500 KŁOSAK PIOTR GDANSK niezrzeszony 1987 M20 110 00:48:33 484
518 85 BORTNOWSKI MAREK GDAŃSK niezrzeszony 1983 M20 111 00:48:34 485
519 1211 TOMCZYK RAFAŁ GDAŃSK niezrzeszony 1971 M40 104 00:48:37 486
520 1247 WALKO KRZYSZTOF GDAŃSK niezrzeszony 1980 M30 167 00:48:37 486
521 332 GRABKOWSKI ZDZISŁAW ELBLĄG niezrzeszony 1973 M30 168 00:48:39 488
522 1539 RADKIEWICZ MATEUSZ GDAŃSK NIEZRZESZONY 1985 M20 112 00:48:39 488
523 1085 SOKOŁOWSKI MIROSŁAW BRANIEWO niezrzeszony 1957 M50 60 00:48:39 488
524 772 MICHALIK TOMASZ GDAŃSK TYTUS&MUFFIN 1979 M30 169 00:48:40 491
525 1238 URBANIAK MICHAŁ GDAŃSK niezrzeszony 1985 M20 113 00:48:41 492
526 1073 SŁOMSKI ZENON KORZYBIE K.S.Olszwski i synowie 1946 M60 12 00:48:42 493
527 168 CYSEWSKI BARTŁOMIEJ GDAŃSK niezrzeszony 1980 M30 170 00:48:44 494
528 1187 ŚCIECHOWICZ ADAM GDYNIA niezrzeszony 1972 M30 171 00:48:47 495
529 1314 WRÓBLEWSKI MIŁOSZ BOLSZEWO niezrzeszony 1976 M30 172 00:48:48 496
530 534 KOPIŃSKI ROBERT KWIDZYN Tor-Pal Team 1974 M30 173 00:48:49 497
531 1360 ZYCH JAROSŁAW KIELCE niezrzeszony 1980 M30 174 00:48:50 498
532 1329 ZAMORSKI ADAM ELBLĄG niezrzeszony 1967 M40 105 00:48:51 499
533 1291 WLAZŁO MACIEJ MALBORK niezrzeszony 1994 M16 34 00:48:52 500
534 1527 STOPIEŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK NIEZRZESZONY 1961 M50 61 00:48:53 501
535 1086 SOKOŁOWSKI PIOTR GDYNIA MORSY GDYNSKIE 1976 M30 175 00:48:56 502
536 1386 CISKOWSKI MICHAŁ GDYNIA ACEL 1981 M30 176 00:48:57 503
537 322 GÓRAL ADAM GDAŃSK niezrzeszony 1978 M30 176 00:48:57 503
538 352 GRZEGOREK FRANCISZEK GDAŃSK niezrzeszony 1979 M30 176 00:48:57 503
539 71 BOBER MARCIN LIDZBARK WELSKI niezrzeszony 1980 M30 179 00:48:59 506
540 1223 TRZASKA TOMASZ DZIERZGOŃ niezrzeszony 1986 M20 114 00:48:59 506
541 1057 SIEJKA RAFAŁ GDYNIA niezrzeszony 1977 M30 180 00:49:02 508
542 195 ĆWIRKO SŁAWOMIR SŁUPSK niezrzeszony 1972 M30 181 00:49:06 509
543 1020 RUDNIK TADEUSZ CHOJNICE niezrzeszony 1957 M50 62 00:49:06 509
544 1534 JASIŃSKI KRZYSZTOF GDYNIA KS PIDRINA GDYNIA 1972 M30 182 00:49:07 511
545 1157 SZKUAT DANIEL TCZEW niezrzeszony 1977 M30 182 00:49:07 511
546 1424 SZYMAŃSKI WOJCIECH GDAŃSK NIEZRZESZONY 1967 M40 106 00:49:08 513
547 1241 WABNIC JAN GDAŃSK niezrzeszony 1965 M40 107 00:49:09 514
548 183 CZERWIŃSKI ROBERT GDAŃSK niezrzeszony 1970 M40 108 00:49:11 515
549 1327 ZALEWSKI MAREK GDAŃSK Padł Na Ryj Team 1982 M20 115 00:49:12 516
550 1352 ZIELIŃSKI TOMASZ GDAŃSK niezrzeszony 1984 M20 115 00:49:12 516
551 599 KRZYSZTOFIAK MAREK GDAŃSK Grupa Trójmiasto 1958 M50 63 00:49:13 518
552 704 MACHUTT MAREK GDAŃSK niezrzeszony 1981 M30 184 00:49:14 519
553 1067 SKRABURSKI PIOTR GDAŃSK niezrzeszony 1975 M30 185 00:49:15 520
554 554 KOWALCZYK MAGDALENA GDAŃSK STOGI TEAM 1987 K20 10 00:49:18 34
555 664 LESZKOWSKI SŁAWOMIR SOMONINO niezrzeszony 1976 M30 186 00:49:20 521
556 1197 TARNOWSKI TOMASZ SOPOT BROVARNIA Gdańsk 1966 M40 109 00:49:20 521
557 417 JAWORSKI JANUSZ GDAŃSK niezrzeszony 1978 M30 187 00:49:21 523
558 540 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA niezrzeszony 1974 M30 187 00:49:21 523
559 1597 WOLSZLEGEN BARTŁOMIEJ GDAŃSK NIEZRZESZONY 1976 M30 187 00:49:21 523
560 191 CZYSTOWSKI ADAM REDA MOSG 1976 M30 190 00:49:22 526
561 553 KOWALCZUK WOJCIECH OIRP w Gdańsku 1982 M20 117 00:49:23 527
562 518 KOŁKOWSKI ANDRZEJ BRANIEWO niezrzeszony 1974 M30 191 00:49:25 528
563 1222 TRUSZCZYŃSKI SŁAWOMIR GDAŃSK niezrzeszony 1974 M30 191 00:49:25 528
564 1090 SOŁTYS KRZYSZTOF GDAŃSK niezrzeszony 1971 M40 110 00:49:26 530
565 1586 URBANIAK TOMASZ GDAŃSK ZALESIE NIEZRZESZONY 1990 M20 118 00:49:26 530
566 1215 TRACZ MICHAŁ GDAŃSK niezrzeszony 1977 M30 193 00:49:27 532
567 712 MADEJ PAWEŁ GDAŃSK Bieganie.pl 1985 M20 119 00:49:28 533
568 1242 WALCZAK PIOTR MŁYNARY UKS GIMPAS Pasłęk 1983 M20 119 00:49:28 533
569 523 KOMOROWSKI TOMASZ GDAŃSK niezrzeszony 1986 M20 121 00:49:29 535
570 610 KUCHTA ROBERT GDYNIA niezrzeszony 1973 M30 194 00:49:29 535
571 118 BUKOWSKI SYLWESTER OSIEK niezrzeszony 1989 M20 122 00:49:30 537
572 536 KOROL MAREK GDAŃSK Adam Korol Team 1977 M30 195 00:49:30 537
573 266 FILIPEK MARCIN JAN BRANIEWO Rim Tim Team Frombork/Braniewo 1980 M30 196 00:49:32 539
574 286 GAJOWNICZEK MACIEJ WALDEMAR FROMBORK Rim Tim Team Frombork/Braniewo 1978 M30 196 00:49:32 539
575 1048 SCHULZ ŁUKASZ BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO-FROMBORK 1984 M20 123 00:49:32 539
576 1110 STEFANIAK PIOTR LĘBORK Policja Lębork 1962 M40 111 00:49:32 539
577 257 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA niezrzeszony 1976 M30 198 00:49:33 543
578 1562 KLIMCZAK LESZEK GDAŃSK NIEZRZESZONY 1957 M50 64 00:49:34 544
579 1264 WĘŻYK DARIUSZ GDAŃSK STOGI TEAM 1960 M50 64 00:49:34 544
580 481 KIKOLSKI PAWEŁ GDAŃSK niezrzeszony 1978 M30 199 00:49:35 546
581 1244 WALENDZIAK RENATA GDYNIA Flota Gdynia 1950 K60 1 00:49:35 35
582 1349 ZIELIŃSKI JACEK REDA parkrun 1969 M40 112 00:49:35 546
583 848 NOWAKOWSKI ŁUKASZ GDYNIA Brovarnia Gdańsk 1988 M20 124 00:49:36 548
584 1600 SOBOLEWSKI ANTONI TCZEW NIEZRZESZONY 1951 M60 13 00:49:36 548
585 171 CZAJKOWSKI PIOTR LUBICZ niezrzeszony 1982 M20 125 00:49:38 550
586 551 KOTARBA-TYSARCZYK EWA GDAŃSK Tysar 1982 K20 11 00:49:38 36
587 397 JAŁMUŻNA WIOLETA GDAŃSK AZS AWFiS GDAŃSK Wioślarstwo 1995 K16 7 00:49:40 37
588 970 PRZYBYLAK MICHAŁ OLSZTYN niezrzeszony 1973 M30 200 00:49:40 551
589 1330 ZAMORSKI MACIEJ ELBLĄG niezrzeszony 1994 M16 35 00:49:40 551
590 531 KONTZ WŁODZIMIERZ BOLSZEWO PORTA BOLSZEWO 1956 M50 66 00:49:41 553
591 771 MIĄSZKIEWICZ KRZYSZTOF GDAŃSK KWT 1978 M30 201 00:49:41 553
592 40 BARTOSIK KAMIL ELBLĄG niezrzeszony 1975 M30 202 00:49:43 555
593 746 MARUSIŃSKI PIOTR GDAŃSK niezrzeszony 1967 M40 113 00:49:43 555
594 110 BUCZEK WOJCIECH GDYNIA niezrzeszony 1975 M30 203 00:49:44 557
595 1561 HANSEN BO GDAŃSK AKADEMIABIEGANIA.PL 1979 M30 203 00:49:44 557
596 983 RADZICKI ŁUKASZ GDAŃSK niezrzeszony 1974 M30 203 00:49:44 557
597 1294 WNUCZYŃSKI-PORZONNY KAROL KIELCE niezrzeszony 1980 M30 206 00:49:45 560
598 861 OKUNIEWSKI MARCIN GDAŃSK Sopocki Klub Hokejowy 1980 M30 207 00:49:46 561
599 1140 SUSMARSKI PRZEMYSŁAW GDYNIA niezrzeszony 1977 M30 207 00:49:46 561

600 388 IMIANOWSKI JERZY GDYNIA niezrzeszony 1962 M40 114 00:49:47 563
601 605 KUBIAK KAROLINA WEJHEROWO niezrzeszony 1977 K30 9 00:49:47 38
602 895 PATOKA AGNIESZKA CHWASZCZYNO Biegam bo lubię Gdańsk 1993 K16 8 00:49:49 39
603 1120 STOLARÓW AGNIESZKA MALBORK GRUPA MALBORK 1973 K30 10 00:49:49 39
604 697 ŁOWICKI BARTOSZ PRUSZCZ GDAŃSKI niezrzeszony 1989 M20 126 00:49:49 564
605 1419 SUSZKO JUSTYNA KOSZALIN NIEZRZESZONY 1990 K20 12 00:49:50 41
606 594 KRZAK JERZY GDAŃSK-ZASPA TKKF ROZSTAJE 1960 M50 67 00:49:51 565
607 1571 POLAŃSKA BEATA BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY 1975 K30 11 00:49:51 42
608 1093 SOWA BEATA GDAŃSK BROVARNIA TEAM 1967 K40 8 00:49:52 43
609 1094 SOWA MAREK GDAŃSK BROVARNIA TEAM 1967 M40 115 00:49:52 566
610 382 HINC NATALIA GDAŃSK BiegamBoLubię 1986 K20 13 00:49:54 44
611 378 HENNIG MONIKA GDAŃSK niezrzeszony 1975 K30 12 00:49:55 45
612 1395 FOLEK PIOTR BRODNICA 4PCHEM 1983 M20 127 00:49:56 567
613 1289 WITT GRAŻYNA SOPOT MaratonyPolskie.PL TEAM 1953 K50 4 00:49:56 46
614 458 KANAWKA AGNIESZKA GDAŃSK niezrzeszony 1974 K30 13 00:49:57 47
615 850 NOWICKI JACEK REDA niezrzeszony 1960 M50 68 00:49:57 568
616 1137 SUPERSON ŁUKASZ GDYNIA niezrzeszony 1994 M16 36 00:49:57 568
617 97 BRODZIK SŁAWOMIR KWIDZYN Tor-Pal Team 1973 M30 209 00:49:58 570
618 1533 JANKOWSK JUSTYNA GDYNIA PIDRYNA 1976 K30 14 00:49:58 48
619 788 MILIK ZYGMUNT GDAŃSK KB Pospolite Ruszenie 1944 M60 14 00:49:59 571
620 37 BARNAT-TOMAKA ADRIANA RUMIA niezrzeszony 1977 K30 15 00:50:00 49
621 201 DARNOWSKI JACEK BRWINÓW niezrzeszony 1979 M30 210 00:50:05 572
622 940 POBLOCKI HENRYK SOPOT niezrzeszony 1960 M50 69 00:50:06 573
623 310 GŁOMSKI KRZYSZTOF GDAŃSK niezrzeszony 1977 M30 211 00:50:07 574
624 1541 STANISZEWSKI BARTOSZ GDAŃSK PIĘTY SZALONEGO GNOMA I SPÓŁKA 1975 M30 212 00:50:09 575
625 1156 SZĘDA WOJCIECH OLSZTYN niezrzeszony 1975 M30 212 00:50:09 575
626 233 DRAGANKIEIWCZ MICHAŁ GDAŃSK niezrzeszony 1983 M20 128 00:50:10 577
627 1123 STREHLAU ADAM GDAŃSK niezrzeszony 1977 M30 214 00:50:10 577
628 1507 CZAJA DANIEL NH Fitness 1985 M20 129 00:50:12 579
629 1193 ŚWITOŃSKI GRZEGORZ GDYNIA niezrzeszony 1974 M30 215 00:50:14 580
630 539 KOSATKO JANUSZ BEMOWO PISKIE ULAMA TEAM 1977 M30 216 00:50:15 581
631 199 DANIEL KASPRZAK GDYNIA niezrzeszony 1975 M30 217 00:50:17 582
632 1615 PAWŁOWSKI MARCIN GDAŃSK NIEZRZESZONY 1994 M16 37 00:50:17 582
633 1565 BIKOCH MICHAŁ REDA NIEZRZESZONY 1971 M40 116 00:50:18 584
634 1606 GOLIŃSKA KLAUDIA GDAŃSK NIEZRZESZONY 1986 K20 14 00:50:20 50
635 375 HELBIK KRYSTIAN RUMIA niezrzeszony 1979 M30 218 00:50:20 585
636 1373 WIWATOWSKI WOJCIECH GDAŃSK NIEZRZESZONY 1970 M40 117 00:50:20 585
637 560 KOWALSKI DAREK REDA biegamyrazem.pl 1979 M30 219 00:50:22 587
638 1146 SZARGIEJ PAWEŁ GDAŃSK niezrzeszony 1976 M30 219 00:50:22 587
639 1200 TOBOŁA DARIUSZ GNIEZNO niezrzeszony 1973 M30 221 00:50:23 589
640 1602 CHYLAK PAWEŁ GDAŃSK NIEZRZESZONY 1984 M20 130 00:50:26 590
641 334 GRAF URSZULA PIASZCZYNA U. biega 1982 K20 15 00:50:27 51
642 1339 ZDUNEK ŁUKASZ NIEDANOWO niezrzeszony 1986 M20 131 00:50:27 591
643 161 CISKOWSKI ŁUKASZ GNIEŻDŻEWO Morski Oddział Straży Graniczne 1986 M20 132 00:50:28 592
644 1344 ZIELINSKA GABRYSIA OSOLIN "Na urlopie" 1971 K40 9 00:50:28 52
645 596 KRZEMIŃSKA-ŁUŻNIAK MIROSŁAWA GDAŃSK niezrzeszony 1971 K40 10 00:50:29 53
646 947 PODGÓRSKI WITOLD GDAŃSK niezrzeszony 1973 M30 222 00:50:29 593
647 1274 WIERZBICKI MIKOŁAJ GDYNIA Gdynia biega 1978 M30 222 00:50:29 593
648 297 GEBHARDT JAKUB GDYNIA niezrzeszony 1979 M30 224 00:50:32 595
649 1522 CIEŚLIK KRZYSZTOF GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY 1982 M20 133 00:50:33 596
650 337 GREMBOWICZ HENRYK KWIDZYN IP-Kwidzyn Team 1953 M50 70 00:50:33 596
651 13 ANDRZEJCZAK ZBIGNIEW REWA WKB Śledziowe Wzgórze 1956 M50 71 00:50:34 598
652 262 FIAŁEK ALICJA MALBORK LIDER Malbork 1995 K16 9 00:50:37 54
653 1399 SKIBA ROMAN GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY 1937 M70 3 00:50:37 599
654 1436 LASKA PIOTR GDAŃSK NIEZRZESZONY 1970 M40 118 00:50:38 600
655 800 MODZELEWSKI DAMIAN GDAŃSK niezrzeszony 1994 M16 38 00:50:38 600
656 1013 ROZENBERG BARTOSZ JUSZKOWO niezrzeszony 1981 M30 225 00:50:39 602
657 406 JANKOWSKI PAWEŁ LĘBORK CWTiD MW Wejherowo 1984 M20 134 00:50:40 603
658 1609 PEŚKO MICHAŁ GDAŃSK NIEZRZESZONY 1976 M30 226 00:50:40 603
659 1124 STRUGALSKI MARIUSZ GDAŃSK niezrzeszony 1974 M30 226 00:50:40 603
660 530 KONKOL KAZIMIERZ SOMONINO niezrzeszony 1974 M30 228 00:50:41 606
661 1088 SOLLICH JAKUB GDAŃSK niezrzeszony 1980 M30 228 00:50:41 606
662 502 KNUT SEWERYN STAROGARD GDAŃSKI niezrzeszony 1975 M30 230 00:50:42 608
663 859 OKONIEWSKI MARIUSZ GDAŃSK niezrzeszony 1971 M40 119 00:50:43 609
664 1340 ZEGARLICKI ZYGMUNT GDYNIA niezrzeszony 1974 M30 231 00:50:43 609
665 242 DUBIELA ADAM GDYNIA niezrzeszony 1981 M30 232 00:50:44 611
666 19 AUSTEN BARTŁOMIEJ GDYNIA niezrzeszony 1978 M30 233 00:50:46 612
667 374 HEFCZYC WOJCIECH GDAŃSK niezrzeszony 1984 M20 135 00:50:47 613
668 987 RECLAW ANDRZEJ SIERAKOWICE niezrzeszony 1976 M30 234 00:50:47 613
669 979 PYDO IRENA GDAŃSK niezrzeszony 1960 K50 5 00:50:48 55
670 427 JÓZEFOWICZ WIKTOR SOPOT Trzy Mola/ GT& Biegam bo Lubię 1972 M30 235 00:50:49 615
671 1271 WIERCIŃSKI MARIUSZ GDAŃSK Gdańskie Antylopy 1977 M30 236 00:50:50 616
672 422 JELIŃSKI KRZYSZTOF RUMIA niezrzeszony 1984 M20 136 00:50:51 617
673 646 LEBEDEK TOMASZ GDAŃSK Akademia Biegania 1979 M30 237 00:50:52 618
674 715 MAJEWSKI PATRYK GDAŃSK niezrzeszony 1991 M20 137 00:50:52 618
675 935 PIWOWARCZYK MARCIN BRODNICA 4pchem 1973 M30 238 00:50:53 620
676 1375 KALICKI STANISŁAW GDAŃSK ZDROWIE W ŻUKOWIE 1966 M40 120 00:50:54 621
677 308 GŁĘBOWICZ ADAM GDYNIA niezrzeszony 1986 M20 138 00:50:56 622
678 642 KWIDZIŃSKI WALDEMAR ELBLĄG niezrzeszony 1972 M30 239 00:50:56 622
679 747 MASIULANIEC AGATA GDAŃSK Grupa Trójmiasto 1990 K20 16 00:50:57 56
680 1300 WOLANIN KRZYSZTOF BRANIEWO JW 2980 Braniewo 1968 M40 121 00:50:57 624
681 478 KĘSIK MIECZYSŁAW SOPOT niezrzeszony 1948 M60 15 00:50:58 625
682 625 KURYCYN AGNIESZKA GDAŃSK niezrzeszony 1973 K30 16 00:50:58 57
683 489 KLAWIKOWSKI MICHAŁ KOŚCIERZYNA niezrzeszony 1986 M20 139 00:50:59 626
684 1091 SOSNOWSKI BOLESLAW GDAŃSK TKKF-ROZSTAJE Gdansk 1947 M60 16 00:51:03 627
685 1508 BĄCZEK ŁUKASZ NH Fitness 1984 M20 140 00:51:07 628
686 359 GRZYWACZ MAGDALENA BARBARA GDAŃSK niezrzeszona 1984 K20 17 00:51:07 58
687 1514 KRAUSE MACIEJ GDAŃSK NIEZRZESZONY 1977 M30 240 00:51:07 628
688 889 PASIECZNY ROBERT GDAŃSK niezrzeszony 1994 M16 39 00:51:08 630
689 743 MARKUSZEWSKI DOMINIK GDAŃSK niezrzeszony 1978 M30 241 00:51:09 631
690 1045 SCHMIDT WALDEMAR RUMIA niezrzeszony 1958 M50 72 00:51:09 631
691 225 DOMAGAŁA MAREK GDAŃSK niezrzeszony 1977 M30 242 00:51:11 633
692 916 PIECHOWIAK JOANNA SOPOT SKLA Sopot 1995 K16 10 00:51:11 59
693 1585 CZAJKOWSKI ADAM GDAŃSK NIEZRZESZONY 1941 M70 4 00:51:12 634
694 547 KOSZNIK MATEUSZ GDAŃSK niezrzeszony 1994 M16 40 00:51:12 634
695 620 KUREK MIROSŁAW GDAŃSK niezrzeszony 1978 M30 243 00:51:12 634
696 1350 ZIELIŃSKI JAROSŁAW SOPOT niezrzeszony 1973 M30 243 00:51:12 634
697 988 RECZYCKI JAKUB GDYNIA niezrzeszony 1982 M20 141 00:51:13 638
698 1235 ULATOWSKI DARIUSZ GDYNIA niezrzeszony 1964 M40 122 00:51:18 639
699 741 MARCZAK CEZARY PRUSZCZ GDAŃSKI niezrzeszony 1982 M20 142 00:51:20 640

700 128 BYCZKOWSKI LECH GDYNIA MORSY GDYŃSKIE 1953 M50 73 00:51:22 641
701 648 LECH ARTUR PRUSZCZ GDAŃSKI niezrzeszony 1993 M16 41 00:51:23 642
702 453 KAMIŃSKI MATEUSZ GDAŃSK niezrzeszony 1990 M20 143 00:51:25 643
703 469 KASZUBA SŁAWOMIR GDYNIA MORSY GDYŃSKIE 1960 M50 74 00:51:25 643
704 1356 ZIMIŃSKI MARIUSZ GDAŃSK niezrzeszony 1980 M30 245 00:51:26 645
705 1263 WĘGRZYŃSKI-ŚCIBIOREK ŁUKASZ KRAKÓW WP 1978 M30 246 00:51:28 646
706 49 BEDNARSKI PIOTR GDAŃSK KS Pidrina Gdynia 1973 M30 247 00:51:29 647
707 70 BOBEK MARCIN LEGIONOWO ULAMA TEAM 1982 M20 144 00:51:29 647
708 256 EMERT ANNA GDYNIA BIEGAMY RAZEM.PL 1972 K30 17 00:51:30 60
709 1251 WARSZAWSKI FILIP GDYNIA System-K 1975 M30 248 00:51:30 649
710 894 PATEREK AGATA GDAŃSK niezrzeszony 1973 K30 18 00:51:33 61
711 455 KAMIŃSKI PRZEMYSŁAW GDAŃSK niezrzeszony 1981 M30 249 00:51:36 650
712 702 ŁUKASZEWICZ BARBARA GDAŃSK MaratonyPolskie.pl TEAM 1971 K40 11 00:51:36 62
713 813 MUCZYŃSKI BARTOSZ GDYNIA niezrzeszony 1975 M30 250 00:51:38 651
714 444 KAŁDONEK ROMAN PRUSZCZ GDAŃSKI niezrzeszony 1989 M20 145 00:51:41 652
715 27 BARANIAK MARCIN SOPOT parkrun 1974 M30 251 00:51:42 653
716 205 DĄBROWSKI PIOTR GDYNIA niezrzeszony 1968 M40 123 00:51:42 653
717 858 OJCZENASZ ANDRZEJ GDAŃSK niezrzeszony 1978 M30 251 00:51:42 653
718 1202 TOŁOCZKO TOMASZ GDAŃSK niezrzeszony 1991 M20 146 00:51:42 653
719 1236 ULEŃSKI MARIUSZ GDAŃSK niezrzeszony 1979 M30 251 00:51:42 653
720 509 KOCHAŃSKI GRZEGORZ GDAŃSK niezrzeszony 1978 M30 254 00:51:43 658
721 990 REDZIMSKI PIOTR GDAŃSK niezrzeszony 1973 M30 254 00:51:43 658
722 1639 WOŹNY PAWEŁ GDAŃSK NIEZRZESZONY 1991 M20 147 00:51:43 658
723 198 DAMBEK PIOTR RUMIA niezrzeszony 1951 M60 17 00:51:45 661
724 324 GÓRAWSKI BŁAŻEJ GARCZ niezrzeszony 1995 M16 42 00:51:45 661
725 139 CHLUDZIŃSKI MACIEJ GDYNIA niezrzeszony 1980 M30 256 00:51:46 663
726 7 AFTAŃSKI PRZEMYSŁAW ŁOCHOCIN niezrzeszony 1974 M30 257 00:51:47 664
727 405 JANKOWSKI MAREK GDAŃSK AKADEMIABIEGANIA.PL 1970 M40 124 00:51:47 664
728 1574 SZUDZIŃSKI PIOTR NIEZRZESZONY 1963 M40 125 00:51:49 666
729 803 MOIS REMUS SOPOT niezrzeszony 1979 M30 258 00:51:52 667
730 1047 SCHROEDER JAROSŁAW GDYNIA niezrzeszony 1984 M20 148 00:51:52 667
731 1518 LEŃSKI MARCIN PŁOŚNICA NIEZRZESZONY 1989 M20 149 00:51:53 669
732 307 GŁADKOWSKI MIROSŁAW PROSTKI niezrzeszony 1987 M20 150 00:51:54 670
733 1287 WITKOWSKI JAROSŁAW STRASZYN niezrzeszony 1972 M30 259 00:51:54 670
734 177 CZARNUL PAWEŁ ZAKOPANE niezrzeszony 1973 M30 260 00:51:55 672
735 535 KORALEWSKI MAREK SWARZEWO niezrzeszony 1983 M20 151 00:51:56 673
736 666 LEWANDOWSKA MONIKA GDAŃSK niezrzeszony 1981 K30 19 00:51:56 63
737 922 PIETRAS MARCIN RUMIA niezrzeszony 1985 M20 152 00:51:57 674
738 548 KOSZNIK STANISŁAW GDAŃSK niezrzeszony 1963 M40 126 00:51:58 675
739 722 MAJSZAK JÓZEF GDYNIA Doker Gdynia 1940 M70 5 00:52:00 676
740 891 PASOŃ PAWEŁ GDAŃSK niezrzeszony 1988 M20 153 00:52:00 676
741 147 CHRZAN TADEUSZ RYDUŁTOWY niezrzeszony 1960 M50 75 00:52:01 678
742 1524 DUDTKIEWICZ KRZYSZTOF GDAŃSK NIEZRZESZONY 1967 M40 127 00:52:05 679
743 395 JAGODZIŃSKI PIOTR BE&K Europe Team 1964 M40 127 00:52:05 679
744 598 KRZYSZTOFIAK GRAZYNA KWIDZYN Klub Żółtego Podkoszulka Janek 1958 K50 6 00:52:05 64
745 1201 TOCZYŃSKI PATRYK GDAŃSK niezrzeszony 1986 M20 154 00:52:05 679
746 1278 WINKOWSKI ŁUKASZ SOPOT niezrzeszony 1986 M20 155 00:52:07 682
747 1505 DROŻDŻ ROMAN GDAŃSK NIEZRZESZONY 1974 M30 261 00:52:08 683
748 1229 TWAROGAL MARIUSZ GDAŃSK niezrzeszony 1973 M30 262 00:52:09 684
749 583 KRAWCZUK ANDRZEJ GDANSK niezrzeszony 1957 M50 76 00:52:10 685
750 849 NOWAKOWSKI SYLWESTER GDYNIA niezrzeszony 1967 M40 129 00:52:11 686
751 89 BORYS GRZEGORZ GDAŃSK Ex Siedlce Gdańsk 1972 M30 263 00:52:12 687
752 1272 WIERZBA ANDRZEJ RAKOWIEC niezrzeszony 1970 M40 130 00:52:13 688
753 68 BŁĘDZKI PAWEŁ KWIDZYN niezrzeszony 1986 M20 156 00:52:14 689
754 244 DUDALSKI MARIUSZ PRUSZCZ GDANSKI niezrzeszony 1977 M30 264 00:52:14 689
755 210 DEVELS EDUARDS GDYNIA drużyna HyperWorks 1983 M20 157 00:52:16 691
756 1433 MULICA TOMASZ LUBLEWO GDAŃSKIE NIEZRZESZONY 1977 M30 265 00:52:17 692
757 600 KRZYSZYCHA JANUSZ SUCHY DWÓR Maratończyk Suchy Dwór 1966 M40 131 00:52:19 693
758 1336 ZAWIŚLAK DOROTA GDAŃSK niezrzeszony 1982 K20 18 00:52:19 65
759 1161 SZUDEJKO PIOTR GDAŃSK Grupa Trójmiasto 1978 M30 266 00:52:20 694
760 879 PALACH MACIEJ niezrzeszony 1987 M20 158 00:52:21 695
761 1394 KUNCEWICZ DARIUSZ LUBLIN NIEZRZESZONY 1970 M40 132 00:52:23 696
762 567 KOWALSKI TOMASZ KWIDZYN niezrzeszony 1987 M20 159 00:52:24 697
763 200 DAŃCZAK ALEKSANDER DĘBNICA KASZUBSKA niezrzeszony 1987 M20 160 00:52:26 698
764 1614 GROENKE MACIEK GDAŃSK NIEZRZESZONY 1994 M16 43 00:52:29 699
765 811 MRÓZ ANDRZEJ KĘTY Zadyszka Oświęcim 1938 M70 6 00:52:32 700
766 561 KOWALSKI HENRYK KWIDZYN IP-Kwidzyn Team 1957 M50 77 00:52:35 701
767 675 LIGMAN WACŁAW GDAŃSK niezrzeszony 1976 M30 267 00:52:37 702
768 737 MAŃKOWSKI MARCIN WARSZAWA niezrzeszony 1979 M30 268 00:52:38 703
769 1396 CZERWIONKA ŁUKASZ WEJHEROWO NIEZRZESZONY 1984 M20 161 00:52:39 704
770 742 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW Drużyna Szpiku 1969 M40 133 00:52:39 704
771 1075 SMOLIŃSKI RAFAŁ PR.GDAŃSKI niezrzeszony 1977 M30 269 00:52:39 704
772 1288 WITKOWSKI ROBERT GDAŃSK niezrzeszony 1971 M40 133 00:52:39 704

Ocena

Autor: Grzegorz Pawelec Źródło: Dziennik Pomorza

.

Polecamy

Dodaj nowy komentarz
Dodając komentarz akceptujesz Zasady komentowania artykułów i Regulamin.

Komentarze (2)

Dodaj nowy komentarz

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze naruszające Zasady komentowania artykułów lub Regulamin będą usuwane.
.
.

2014

12

19

piątek

Gdańsk
lekki deszcz
11.1°C
.

piątek, 19 grudnia 2014

sobota, 20 grudnia 2014

niedziela, 21 grudnia 2014

poniedziałek, 22 grudnia 2014

środa, 24 grudnia 2014

czwartek, 25 grudnia 2014

piątek, 26 grudnia 2014

sobota, 27 grudnia 2014

niedziela, 28 grudnia 2014

poniedziałek, 29 grudnia 2014

wtorek, 30 grudnia 2014

.


.