2013-04-11 10:31:00

Leżał na chodniku

Zatrzymano 51- letniego mężczyznę, który leżał na chodniku przy Al. Niepodległości. Kiedy policjanci ustalili tożsamość mężczyzny okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie. 

We wtorek wieczorem  policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że przy Al. Niepodległości leży mężczyzna. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce i znaleźli tego człowieka. Okazało się, że jest kompletnie pijany. Z mężczyzną trudno było nawiązać kontakt. Kiedy policjanci ustalili tożsamość mężczyzny okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie.

Mężczyzna zanim trafił do policyjnego aresztu został przebadany przez policjantów alkomatem, okazało się że 51- latek ma ponad 2, 5 promila alkoholu w organizmie.  Poszukiwany całą noc trzeźwiał w policyjnej celi, dzisiaj rano policjanci przewieźli go do aresztu w którym spędzi najbliższe dwa lata. (KWP)

Ocena

Autor: (Opr. IN) Źródło: Dziennik Pomorza

Polecamy

Dodaj nowy komentarz
Dodając komentarz akceptujesz Zasady komentowania artykułów i Regulamin.

Komentarze (0)

Dodaj nowy komentarz

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze naruszające Zasady komentowania artykułów lub Regulamin będą usuwane.
.

2016

02

08

poniedziałek

Gdańsk
pogodnie
2.9°C
.
.
.


.