Spotkanie z dziennikarzem i podróżnikiem Wojciechem Cejrowskim "Ale Meksyk!".

start 16.08 godz. 19:00

Agencja Artystyczna Monolit

Lokalizacja: Gdańsk Rumia, ul. Grunwaldzka 7

16 sierpnia 2017 r. (środa) o godz. 19:00 w Hotelu SPA Faltom organizujemy występ dziennikarza i podróżnika Wojciecha Cejrowskiego pt. "Ale Meksyk!".

Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata oraz zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.

Samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia. Po występie okazja do zdobycia autografu, zrobienia zdjęcia oraz zakupu płyt i książek.

Zapraszamy na ten pełen emocji i wrażeń występ Wojciecha Cejrowskiego, dziennikarza i podróżnika:

– 16 sierpnia 2017 r. (środa), godz. 19:00, Hotel SPA Faltom (ul. Grunwaldzka 7), Rumia.

Bilety na wydarzenie w cenie 65 zł można nabyć na portalach: kupbilecik.pl, biletos.com oraz w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Rumi (ul. Mickiewicza 19, pn. – pt. w godz. 9:00 – 14:00, tel. 58 671 07 37).

Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.