Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan

Ucze z FANTAZJĄ. Konkurs fotograficzny dla nauczycieli

start 09.10.2017 godz. 00:00

Centrum Hewelianum gdańskie centrum nauki

koniec 16.10.2017 godz. 23:59

Lokalizacja: Gdańsk, Gradowa 6

Jesteś pedagogiem z FANTAZJĄ? Nauczanie jest dla Ciebie powodem do ciągłych poszukiwań oraz inspirującą podróżą, w którą każdego dnia zabierasz swoich uczniów? Pokaż nam jak to robisz! Każdy kto weźmie udział w konkursie otrzyma nagrodę!

Centrum Hewelianum zaprasza nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie fotograficznym  „Uczę z FANATZJĄ”. To niepowtarzalna okazja, aby przypomnieć  jak ważna i kreatywna jest praca nauczyciela. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia, które twórczo zaprezentuje aktywne i innowacyjne metody pracy z uczniem.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają 50% zniżki na wskazane przez Organizatora zajęcia dla jednej klasy z oferty stałej Centrum Hewelianum. W puli nagród głównych znajdują się  vouchery dla nauczycieli oraz wstęp z klasą na zajęcia dedykowane.

Konkurs trwa od 9 do 16 października br. Fotografie oraz formularze zgłoszenia (tutaj) należy przesłać  drogą elektroniczną na adres: konkurs@hewelianum.pl.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się w REGULAMINIE oraz na hewelianm.pl. Pytania w sprawie konkursu należy kierować pod nr tel. 58 300 08 42 wew. 47.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.