Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan

Weekend atrakcji w PH Matarnia

start 14.10.2017 godz. 11:00

Park Handlowy Matarnia

koniec 15.10.2017 godz. 20:00

Lokalizacja: Gdańsk, ul. Złota Karczma 26

Przeszedł czas, aby letnie ubrania schować głęboko w szafie albo… wymienić na inne rzeczy. Park Handlowy Matarnia wraz z IKEA zaprasza do udziału w pierwszej edycji akcji „Szafa w modzie”. 14 i 15 października będzie można sprzedać swoje rzeczy, kupić nowe lub po prostu wymienić się z innymi.

Każdy ma w swojej szafie rzeczy, których nie nosi, bo są za małe, za duże, przestały się podobać. Zamiast wyrzucić można sprzedać lub oddać. „Szafa w modzie” to idealne wydarzenie dla tych, którzy chętnie pozbędą się ubrań, butów, dodatków oraz zapoznają się z garderobą innych osób.

14 i 15 października w jednym z lokali na terenie Parku Handlowego Matarnia (lokal naprzeciwko C&A) pojawi się 30 stanowisk. Sprzedawcy będą mieli do dyspozycji stojak na ubrania, zestaw 10 wieszaków oraz plastikowe pudło na przyniesione rzeczy.

Wydarzenie skierowane jest do osób, które chcą sprzedać swoje ubrania (zapisy zakończone), jak i do tych, które są zainteresowane tylko kupnem. Dodatkowo, na miejscu obecna będzie stylistka PH Matarnia, Dorota Florek, która bezpłatnie udzieli wszystkim chętnym modowych porad. Akcja będzie trwała w godzinach 11.00 – 15.00.

Dodatkowo, w ramach X edycji Festiwalu Smaków Foodtrucków, na parkingu centrum pojawi się kilkadziesiąt foodtrucków z całej Polski. Ale to nie wszystko. Na uczestników będzie czekała również Akademia Gier Planszowych Rebel, strefa dla dzieci, strefa chillout i zawody kulinarne z nagrodami. Wszystko w towarzystwie dobrej muzyki.

Atrakcje Festiwalu Foodtrucków dostępne będą w godzinach: sobota 12.00-21.00, niedziela 12.00-20.00.

Więcej informacji na www.matarnia.parkhandlowy.pl

Podziel się:

Zdjęcia (2)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.