Szambo na zamówienie - MONTAŻ DOJAZD - ATESTY - TANIO

Jeśli szukasz zbiornika betonowego na szambo lub deszczówkę, to świetnie trafiłeś. Nasza firma zajmuje się sprzedażą, transportem i montażem szamb na terenie całego województwa pomorskiego, m.in. w Wejherowo, Gdańsk, Rumia, Reda, Bytów, Słupsk, Rowy, Gniewino, Gowino, Kębłowo, Gdynia, Przodkowo, Lębork, Puck, Ustka, Gdynia, Chwaszczyno, Żukowo, Kartuzy, Łeba, Sierakowice, Szemud, Banino, Kosakowo, Chojnice, Starzyno, Łebcz, Dębki, itd.

Posiadamy niezbędny sprzęt, który umożliwia nam przygotowanie wykopu pod zbiornik, osadzenie go, wykonanie przyłącza do budynku oraz niwelację terenu po skończonej pracy.

 

Nasza oferta obejmuje głównie zbiorniki betonowe stosowane w budownictwie jednorodzinnym.

Nasze zbiorniki wykonane są z betonu klasy B-25, wibrowane z dodatkiem płynów wodno-uszczelniających, zbrojone stalą żebrowaną oraz zabezpieczone od zewnątrz masą asfaltowo-kauczukową (izolbet), co pozwala nam uzyskać wysoką jakość betonu, szczelność i wytrzymałość.

Wszystkie nasze zbiorniki posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, dzięki którym nasi klienci mają pewność, że kupując nasz zbiornik dbają też o środowisko naturalne.

 

 

Posiadamy 2 rodzaje płyt wierzchnich:

a) płyta grubości 14 cm z pojedynczym zbrojeniem

b) płyta najazdowa grubości 18 cm z podwójnym zbrojeniem stosowana na podjazdach garażowych lub gdy na zbiorniku leży duża ilość ziemi

Do łączenia zbiornika z płytą używamy zaprawy wodoodpornej/mrozoodpornej uniemożliwiającej dostanie się wód gruntowych do zbiornika.

 

Elementy dodatkowe

            •           kominki wyprowadzające zbiornik z wykopu (wys. 1 sztuki – 0,5m)

            •           włazy żeliwne typu lekkiego (do 5 ton)

            •           płyty najazdowe

            •           rury ssące, czyli węże zbrojone (fi)110 montowane na dnie zbiornika, wyprowadzone do ogrodzenia (szybkozłączka)

            •           sygnalizator napełniania zbiornika (szambometr)

 

 

Zadzwoń i poznaj darmową wycenę 

Zapraszamy również na naszą stronę www.szamba-omnis.pl

 

 

 

  • TAGI:

Zdjęcia (1)

100,00