czwartek, 25 kwietnia 2024 07:12

Kto zostanie halowym mistrzem Malborka?

Trwają zapisy do Pomezania Cup 2017, czyli piątej edycji nieoficjalnych mistrzostw Malborka w piłce nożnej halowej, które odbędą się 4 lutego (sobota).

Organizatorem zawodów jest, jak łatwo się domyślić, MOP Pomezania. Wpisowe od drużyny wynosi 250 złotych, a chętni mogą się zgłaszać do 20 stycznia (lub do wyczerpania miejsc) pod numerem telefonu 605 533 093.

Z roku na rok turniej cieszył się coraz większą popularnością. Podczas poprzedniej edycji został rozłożony na dwa dni, w trakcie których odbyły się 32 mecze i padło 136 bramek.

Mistrzem Malborka w ubiegłym roku został zespół Naruta grający w składzie: Szymon Kacprowicz, Mariusz Lisowski, Mateusz Kobyliński, Mateusz Daukszys, Robert Gdela, Wojciech Zyska, Maciej Kościesza, Szymon Szymkowiak, Filip Pospychała. W finale pokonali 2:1 Bol-Bud.

Najlepszym bramkarzem poprzedniej edycji Pomezania Cup wybrano Łukasza Ruska, a najlepszym zawodnikiem - Tomasza Jelenia (obaj Bol-Bud). Królem strzelców został Łukasz Konwa  (FC Ambulans) – 13 bramek.