Koniec śledztwa w sprawie pochówku w śmieciach. Wdowa po zmarłym: To skandal

  • 16.02.2017, 08:41
  • (KU) / tczewska.pl
Koniec śledztwa w sprawie pochówku w śmieciach. Wdowa po zmarłym: To skandal źródło: tczewska.pl
Udostępnienie rodzinie zmarłego grobu pełnego nieczystości i złożenie w nim zwłok nie było znieważeniem miejsca pochówku w świetle przepisów kodeksu karnego – tak ocenili śledczy Prokuratury Rejonowej w Tczewie.

Śledztwo prowadzono na wniosek prezydenta Tczewa. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożono w następstwie skandalicznego pogrzebu, który odbył się 24 września 2016 r. na cmentarzu komunalnym przy ul. Rokickiej. Kilka dni po pochówku Gabriela Kloskowska opowiadała na łamach Gazety Tczewskiej o tym jak trumnę ze zwłokami męża złożono do grobu, w którym znajdowały się szkła, folie, a nawet opona. Gdy sprawą zainteresowały się media, zakład pogrzebowy odpowiedzialny za pochówek, wykonał na własny koszt ekshumację zwłok, które przeniesiono w godne miejsce. Mieszkanka Tczewa nie może zrozumieć skąd taka decyzja prokuratury. (...)

 
 

(KU) / tczewska.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prawda czasu
Prawda czasu 16.02.2017, 09:38
To proste do pojęcia proszę Pani : Pani mąż nie był przedstawicielem "dobrej zmiany " i lokalnego układu ! Niech pani zareklamuje tą firmę jeszcze raz w mediach, a decyzję zaskarżyć do ministra Ziobro !

Pozostałe