Zatrzymano sprawców pobicia proboszcza z Kąpina

  • 16.02.2017, 16:28 (aktualizacja 16.02.2017 16:32)
  • KWP Gdańsk
Zatrzymano sprawców pobicia proboszcza z Kąpina KWP Gdańsk
Kryminalni z wejherowskiej komendy ustalili tożsamość sprawców rozboju, do którego doszło w miejscowości Kąpino (Gmina Wejherowo) kilka dni temu. 20-latek i 17-latek zostali zatrzymani przez policjantów. Niewykluczone, że usłyszy zarzuty dotyczące rozboju.

Do zdarzenia doszło 8 lutego 2017 roku w miejscowości Kąpino. Sprawcy pobili miejscowego proboszcza, a następnie go okradli. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci prewencji, technicy kryminalistyki oraz eksperci z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, którzy przez 2 dni, wykonywali tam oględziny. Zabezpieczono mnóstwo śladów oraz wykonano dokumentację fotograficzną. Działania policjantów realizowane były wielotorowo. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego wejherowskiej komendy pracując intensywnienie nad sprawą wczoraj w Lęborku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o to przestępstwo. Obaj zostali doprowadzeni do Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie i noc spędzili w policyjnym areszcie.

Policjanci jeszcze cały czas pracują nad tą sprawą i dokładnie wyjaśniają wszelkie jej okoliczności. Niewykluczone, że jeszcze dziś usłyszą zarzuty, najprawdopodobniej dotyczące przestępstwa rozboju.

Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe