Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo

  • 16.02.2017, 16:33
  • KWP Gdańsk
Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo KWP Gdańsk
Wczoraj policjanci z Kwidzyna pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Prabuty-Rakowiec, gdzie kierująca samochodem osobowym straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła drzewo. W wyniku zdarzenia ogólnych potłuczeń ciała doznała kierująca 59-latka. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W środę (15.02.br.) ok. godz. 19.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na trasie Prabuty – Rakowiec. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi zabezpieczyli miejsce, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 59-letnia mieszkanka gminy Gardeja kierująca fordem nie dostosowała prędkości do warunków atmosferycznych, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia ranna kierująca 59-latka z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że kierująca była trzeźwa.

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia, oraz apelują o spokojną, rozsądną i przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu, a przede wszystkim styl jazdy dopasujmy do warunków panujących na drodze.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe