Puchar Polski – Masters Polska 2017 w Brusach

  • 5.04.2017, 07:50
  • mat.prasowe
Puchar Polski – Masters Polska 2017 w Brusach
9 kwietnia 2017 roku w Brusach w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - ul. Dworcowa 18, odbędzie się turniej sportowy o Puchar Polski. Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, z asem serce – tzw. „Czerwona Baśka”.

Puchar Polski, będzie rozgrywany w 3 kategoriach: drużynowej, par oraz indywidualnej pań, panów. Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrają 5 rund po 32 rozdania.

Puchar Polski jest zaliczany do rankingu Masters Polska 2017, na który składa się cykl V turniejów. Na podstawie uzyskanych wyników i prowadzonego rankingu, organizatorzy wyłonią i nagrodzą najlepszych baśkarzy w Polsce. 

Na Puchar Polski zaprasza Burmistrz Brus oraz zespół gospodarzy Ze Brus.  Do wygrania w turnieju Baśki w kategorii open, będzie telewizor 32 calowy. Dodatkowo dla uczestników turnieju przygotowano 50 pucharów i nagród rzeczowych. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymają pamiątkowy button.

Puchar Polski jest dedykowany pamięci baśkarzy zespołu Ze Brus – Michała Czarnowskiego i Tadeusza Napiątka, którzy odnosili liczne sukcesy sportowe.

Puchar Polski, zostanie rozegrany w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - ul. Dworcowa 18. Drużyny do turnieju - czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 9 kwietnia 2017 r., zapisy będą prowadzone od godz. 11/30 – 12/50. Turniej sportowy godz. 13.

Patronat honorowy:
Witold Ossowski – Burmistrz Brus
Stanisław Kobus – Prezes Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego w Brusach

Na Puchar Polski do Brus, zapraszają:
Polska Federacja Baszka - Kop,
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach
Ogólnopolski Portal: www.kaszebe-baszka.pl.

mat.prasowe
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe