Kierowca fiata najechał na tył skody - ranne pasażerki obu aut

  • 13.04.2017, 14:18 (aktualizacja 13.04.2017 15:08)
  • KWP Gdańsk
Kierowca fiata najechał na tył skody - ranne pasażerki obu aut KWP Gdańsk
ŁUBIANA W środę po południu policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w na drodze krajowej nr 20, pomiędzy Kościerzyną a Łubianą. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca fiata najechał na tył skody. W wyniku tego zderzenia, pasażerki obu osobówek trafiły do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj około godziny 15.50 dyżurny kościerskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 20, pomiędzy Kościerzyną a Łubianą, przy skręcie do Szarloty. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze drogówki oraz technik kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, wyjaśniali okoliczności zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 57-letni kierowca fiata punto, jadąc w kierunku Łubiany, prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości od skody, której kierujący chciał skręcić do Szarloty i najechał na tył pojazdu. W wyniku tego wypadku ranne zostały pasażerki dwóch osobówek, które zostały przetransportowane do szpitala. Policjanci sprawdzili alko-testem trzeźwość kierowców, obaj byli trzeźwi. Teraz mundurowi zajmują się szczegółowym wyjaśnieniem tego wypadku. Policjanci wciąż przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Przy tak zmiennych warunkach pogodowych koła szybko tracą przyczepność na śliskiej nawierzchni. Podróżujmy zgodnie z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja
KWP Gdańsk

Zdjęcia (3)

fot. KWP Gdańsk
fot. KWP Gdańsk
fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe