Jechał w centrum Gdańska 137km/h, bez prawa jazdy. Pasażerem była 5-letnia córka.

  • 19.04.2017, 14:08
  • KMP Gdańsk
Jechał w centrum Gdańska 137km/h, bez prawa jazdy. Pasażerem była 5-letnia córka.
GDAŃSK Gdańscy policjanci zatrzymali 35-letniego kierowcę volvo, który na ul. Podwale Przedmiejskie jechał z prędkością 137 km/h. Szczegółowa kontrola wykazała, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Pomimo tego, bez prawa jazdy i z nadmierną prędkością 35-latek przewoził swoją 5-letnią córkę. Gdańszczanin za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj o godz. 18:35 policjanci z  ruchu drogowego gdańskiej komendy pełniący służbę nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator zauważyli jadącego zbyt szybko volvo. Funkcjonariusze ruszyli za autem i wykonali pomiar prędkości. Okazało się, że samochód poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością 137 km/h. Policjanci zatrzymali auto do kontroli. Za kierownicą volvo siedział 35-letni gdańszczanin, który jak się okazało od 2015 roku decyzją administracyjna ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Mężczyzna nie mając prawa jazdy i jadąc z nadmierną prędkością przewoził swoją 5-letnią córeczkę. Policjanci uniemożliwili nieodpowiedzialnemu kierowcy dalszą jazdę.

Gdańszczanin za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo za przekroczenie dopuszczalnej prędkości już przed sądem grozi mu grzywna do 5 tys. zł.

KMP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe