Maraton MTB "Kociewie Szlakiem" - warto zapisać się już dziś!

  • 20.04.2017, 08:32
  • kg / kociewiak.pl
Maraton MTB "Kociewie Szlakiem" - warto zapisać się już dziś! Tomasz Rogalski (źródło kociewiak.pl)
Tegoroczna edycja maratonu MTB "Kociewie Szlakiem" odbędzie się 7 maja 2017. Dystanse do wyboru będą dwa - 27 km i 54 km. Biuro zawodów, jak co roku, będzie mieściło się w Leśniczówce Szpęgawsk. Zobacz, jak się zapisać i jakie nagrody czekają na uczestników imprezy!

Oprócz dwóch tras długich przygotowana zostanie również mała, bezpieczna pętelka 4km, na której będą mogli przejechać najmłodsi adepci kolarstwa MTB pod opieką rodziców lub opiekunów (uwaga - zabrania się uczestnictwa osób pieszych, a w szczególności prowadzących wózki dziecięce oraz uczestnictwa dzieci na rowerkach biegowych). Dla jeszcze młodszych przygotowano nielada atrakcję - Paradę Rowerków Biegowych na krótkiej, oznaczonej pętli, o długości 1km też pod stałą opieką rodziców lub opiekunów - wymagana rejestracja (uwaga - tutaj również zabrania się uczestnictwa osób prowadzących wózki dziecięce).
- Maraton będzie miał charakter amatorski - więc nie zgłaszamy naszego wyścigu do UCI i nie przewidujemy kategorii dla zawodników z licencjami - informują organizatorzy maratonu "Kociewie Szlakiem". - Biuro zawodów, jak co roku, będzie mieściło się w Leśniczówce Szpęgawsk. Serwis zapewni Salon Rowerowy KROSS  SZPRYCHY.com, będzie oczywiście profesjonalny catering, będą znowu sympatyczne Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z przysmakami kociewskimi. Podczas maratonu dla wszystkich startujących w maratonie MINI i MEGA odbędzie się loteria fantowa, w której do zdobycia będzie obuwie i odzież sportowa - podkreślają organizatorzy. 

więcej na stronie kociewiak.pl - klikinij tutaj

kg / kociewiak.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe