Zatrzymano ostatnią osobę, która w bagażniku wywiozła do lasu mieszkańca Dzierzgonia

  • 20.04.2017, 13:53 (aktualizacja 20.04.2017 14:15)
  • KWP Gdańsk
Zatrzymano ostatnią osobę, która w bagażniku wywiozła do lasu mieszkańca Dzierzgonia
DZIERZGOŃ Wczoraj kwidzyński sąd zastosował areszt tymczasowy wobec 38-latka, który podejrzany jest o pozbawienie wolności mieszkańca Dzierzgonia. Odpowiedzialności karnej sprawca nie uniknie dzięki intensywnej pracy operacyjnej policjantów. Mężczyzna zatrzymany został w poniedziałek w Dzierzgoniu. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek kryminalni sztumskiej komendy, dzięki intensywnej pracy operacyjnej, zatrzymali ostatniego z podejrzanych o pozbawienie wolności mieszkańca Dzierzgonia. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło we wtorek, 28 marca 2017 roku, w godzinach wieczornych, w Dzierzgoniu. Pokrzywdzony mężczyzna został najpierw zaatakowany, a następnie zaciągnięty do samochodu i wywieziony do lasu. Tam, sprawcy pobili go i zabrali mu wszystkie ubrania, a potem pozostawili i kazali wrócić pieszo do miasta. W tej sprawie mundurowi zatrzymali wcześniej cztery osoby. Ostatni z podejrzanych ukrywał się do minionego poniedziałku.

Zatrzymany usłyszał zarzut pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, pobicia oraz rozboju. Wczoraj sąd zastosował wobec 38-latka tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za przestępstwa, których się dopuścili wszystkim zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe