Wieczór walk w Gdynia Arenie

  • 11.05.2017, 07:50
  • UM Gdynia
Wieczór walk w Gdynia Arenie Zespół prasowy UM Gdynia
GDYNIA Już jutro w piątek 12 maja w Gdynia Arenie spektakularne pokazy walk i towarzyszące im wielkie emocje na gali FEN 17. Wśród zawodników znajdą się zarówno czołowi polscy, jak i zagraniczni liderzy MMA i K-1.

Gala FEN 17 (Fight Exclusive Night) to widowisko, które przyciągnie fanów walk w stylu MMA i K-1. MMA, czyli mieszane sztuki walki, to dyscyplina, w której dopuszcza się niemal wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez wykorzystywania broni. Z kolei pojedynki w formule K-1 bazują na zmodyfikowanych zasadach japońskiego kick-boxingu wzbogaconych o techniki z innych stylów.

Podczas widowiska w Gdynia Arenie na ringu wystąpią wysoko notowani zawodnicy polskich, w tym także pomorskich, klubów oraz zagranicznych. Jedną z gwiazd wieczoru będzie najlepszy piórkowy polskiego MMA Kamil „Bomba" Łebkowski. Ponadto w klatkoringu pojawią się: mistrz świata K-1 Global Radosław Paczuski, Michał „The Hammer" Oleksiejczuk oraz zawodnik MMA wagi ciężkiej Michał Wlazło.

Wieczór uświetnią także walki Jarosława Daschke - trzykrotnego srebrnego medalisty kickbokserskiego Pucharu Świata oraz młodego i groźnego zawodnika MMA Jacka „Domatora” Krefta.

Bilety na FEN 17 można kupić tutaj.


Gala FEN 17
piątek 12 maja, godz.18.30
Gdynia Arena
Kazimierza Górskiego 8

UM Gdynia
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe