Ruszyła sprzedaż biletów na Oblężenie Malborka

  • 12.05.2017, 08:17
  • malbork1.pl
Ruszyła sprzedaż biletów na Oblężenie Malborka źródło: malbork1.pl
MALBORK Magistrat poinformował, że rozpoczęła się już sprzedaż biletów na dwa wieczorne spektakle, które odbędą się na Wałach von Plauena podczas tegorocznej edycji Oblężenia Malborka. W tym roku impreza potrwa od 21 do 23 lipca.

Podobnie jak w ubiegłym roku, na mocy porozumienia zawartego między dyrekcją Muzeum Zamkowego a władzami Malborka, inscenizacją zajmą się miejskie instytucje, czyli Malborskie Centrum Kultury i Edukacji oraz Urząd Miasta. Jedyna różnica, że obozowi rycerskiemu nie będą już towarzyszyć rzemieślnicy. Przygotowanie jarmarków i atrakcji dla całych rodzin podczas Oblężenia Malborka wzięli na siebie muzealnicy.

 
 

Organizacja miejskiej części imprezy w 2016 r. pochłonęła 230 tys. zł brutto, z czego 150 tys. zł to środki z miejskiej kasy , a 80 tys. zł - ze sprzedaży wejściówek.

Oblężeniowe widowiska na Wałach von Plauena w tym roku będą dwa: 21 i 22 lipca o godz. 22 Bilety można kupić na stronie internetowej firmy Eventim www.eventim.pl. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np. Oblężenie Malborka i wybrać odpowiednie bilety.
Jak informuje magistrat, wejściówki można zakupić także w dowolnym punkcie sprzedaży partnera Eventim. Prowadzą je m.in. Empiki, Media Expert i wiele wiele innych sklepów w całej Polsce.

Więcej informacji na temat sprzedaży biletów na spektakle można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 669 990 005 lub wysyłając wiadomość e-mail: oblezenie@um.malbork.pl.

 
malbork1.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe