Wypadek w Rozpędzinach – ciężarna trafiła do szpitala

  • 17.05.2017, 08:09
  • KPP Kwidzyn
Wypadek w Rozpędzinach – ciężarna trafiła do szpitala KPP Kwidzyn
ROZPĘDZINY Kierowca hondy stracił panowanie nad autem i wjechał do przydrożnego rowu w Rozpędzinach. Podróżująca autem 21-letnia kobieta, będąca w zaawansowanej ciąży, została przewieziona do szpitala na obserwację.

Do wypadku doszło w miniony piątek, 12 maja. Około godz. 12.00 kwidzyńscy policjanci zostali powiadomieni, że 25-letni kierowca hondy wjechał do przydrożnego rowu na trasie Rozpędziny – Nowy Dwór. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia drogowego, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

-Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący hondą nie zachował należytej ostrożności na skutek czego stracił panowanie nad autem i wjechał do przydrożnego rowu. Pasażerka hondy, 21–letnia kobieta w zaawansowanej ciąży, została przetransportowana do szpitala gdzie pozostała na obserwacji – wyjaśnia st. sierż. Anna Filar z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

Policjanci apelują przy tej okazji o przestrzeganie podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Wykonywanie wszelkich manewrów: wyprzedzanie, wymijanie, wchodzenie w zakręt, może bowiem zakończyć się tragicznie.

-Starajmy się przewidywać zagrożenia. Podróżujmy zgodnie z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych, od decyzji, które podejmujemy – dodaje A. Filar.

KPP Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe