Nasz patronat. Drobiarze spotkają się w Chmielnie

  • 17.05.2017, 11:03 (aktualizacja 17.05.2017 11:17)
  • Janusz Rokiciński
Nasz patronat. Drobiarze spotkają się w Chmielnie fot. PODR
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu zaprasza zainteresowanych do Chmielna, na V Pomorskie Forum Drobiarskie. Forum odbędzie się w dniach 23-24 maja w Wichrowych Wzgórzach – Oaza Zdrowia na Kaszubach.

Organizacja Forum ma na celu ułatwienie wymiany poglądów i doświadczeń, zachęcenie do pogłębiania wiedzy, określenie wspólnych priorytetów i kierunków rozwoju drobiarstwa oraz podniesienie innowacyjności i konkurencyjności sektora drobiarskiego.

- Podczas forum poruszone zostaną  tematy dotyczące m.in. żywienia, profilaktyki kokcydiozy kurcząt rzeźnych, czynników wysoce zakaźnych w produkcji drobiu. Tematyka zaciekawi również producentów jaj konsumpcyjnych oraz hodowców gęsi - zapowiada Iwona Brzoskowska z PODR.

W tegorocznej edycji Forum wykłady poprowadzą: prof. dr hab. Sylwester Świątkiewicz, dr inż. Anna Arczewska-Włosek z Instytutu Zootechniki PIB w Krakowie, dr hab. Grzegorz Tomczyk – prof. nadzw.  z PIWET Puławy, dr inż. Justyna Batkowska z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, dr inż. Jakub Badowski z Instytutu Zootechniki PIB, Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka, dr inż. Marcin Hejdysz z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Wzbogaceniem tematycznym będzie szeroki wachlarz produktów, usług i technologii firm działających w branży drobiarskiej. Do udziału w Forum zapraszamy hodowców i producentów drobiu, firmy z sektora rolniczego oraz wszystkie zainteresowane osoby.

Szczegóły dotyczące udziału oraz karta zgłoszenia na www.podr.pl

Janusz Rokiciński

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe