Bollywoodzka superprodukcja na Stadionie Energa Gdańsk

  • 18.05.2017, 08:33
  • Stadion Energa
Bollywoodzka superprodukcja na Stadionie Energa Gdańsk mat.prasowe
GDAŃSK Stadion Energa Gdańsk, jeden z najpiękniejszych obiektów sportowych na świecie, po raz kolejny stał się planem filmowym znanej produkcji. Tym razem bursztynowy Stadion odwiedziły gwiazdy kina Bollywood.

W Trójmieście powstają zdjęcia do nowej produkcji Bollywood pt. #Vijay 61. To historia lekarza, który poświęcił swoje życie służbie najbiedniejszym, co doceniły nie tylko Indie, ale także cała Europa. To największa do tej pory, hinduska produkcja realizowana w Polsce. Stadion Energa Gdańsk będzie jednym z miejsc nagrywania scen tanecznych. Akcja tej sceny toczy się w Paryżu, a gdański Stadion imituje jedną z paryskich aren.

Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja

Jako tło akcji służą najbardziej znane miejsca w Trójmieście: Lotnisko im. Lecha Wałęsy, Europejskie Centrum Solidarności, ul. Długa czy Zbrojownia. Producenci filmu wybrali do zdjęć również Stadion Energa Gdańsk, który dzięki pięknej i monumentalnej przestrzeni robi wrażenie zarówno na żywo, jak i na ekranie. To kolejny raz, kiedy bursztynowy Stadion gości ekipę filmową. Producenci cenią gdański obiekt za fotogeniczność, wszechstronność i  różnorodne możliwości realizacji.

Producentem filmu jest firma Muchas Gracias, która realizowała w Polsce również wcześniejszy film pt. 24. Za organizację produkcji w Trójmieście odpowiada Tomasz Łukasiewicz z firmy Lukas Film, która specjalizuje się w obsłudze planów filmowych, reklamowych i seriali. Na planie możemy spodziewać się spektakularnych scen z wieloma statystami, jak również tego, z czego słyną filmy Bollywood – rozbudowanych choreograficznie scen tańca.

fot. mat.prasowe

Stadion Energa

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe