Niepotrzebne zamieszanie przy płatnościach. 62. numer Rolnika Pomorskiego

  • 23.05.2017, 10:59 (aktualizacja 24.05.2017 11:12)
  • Janusz Rokiciński
Niepotrzebne zamieszanie przy płatnościach. 62. numer Rolnika Pomorskiego Janusz Rokiciński
Majowy, 5(62) numer Rolnika Pomorskiego, trafił w środę, 24 maja, do saloników prasowych i dobrych sklepów. Polecam lekturę papierowego wydania. Czytajcie Polskie gazety!

W numerze

s2. Kwiatowe targi w Słupsku.

s3. Święto naszych przyjaciół czyli niedziela w Roltopie. Firma Marka Kunce świętuje 25-lecie. Gratulujemy!

s4. O sukcesie KGW Rokocin i targach w Starym Polu.

s5. Specjalnie dla nas: specjaliści Procam o warsztatach z gleboznawstwa a przedstawiciel Aspolu o zbiórce i recyklingu folii.

W numerze także: zaproszenie do nauki w ZSR CKP w Bolesławowie i "kamienna oferta" MTW bis.

 

Janusz Rokiciński

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Robert Benson
Robert Benson 2 dni temu, 14:15
Czy potrzebujesz dobrze poświadczonej pożyczki, aby uregulować dept, spłacić rachunki lub rozpocząć nową działalność, w tym rozszerzenie działalności, jeśli tak, skontaktuj się z nami teraz 24 godziny zatwierdzenia. Napisz do nas jak najszybciej na robertbensonloanss@hotmail.com

Błogosławieństwa,

Robert Benson
james smith
james smith 21.11.2017, 05:26
Jak uzyskać pożyczkę Pilnie jestem panem James'em Smithsem, INWESTYCJĄ GRUPY KAPITAŁOWEJ BETA. Jestem szczerym i certyfikowanym prywatnym pożyczkodawcą zatwierdzonym przez FEDERAL GOVERNMENT. Udzielam międzynarodowych i lokalnych pożyczek wszystkim krajom na świecie. Kwota podana od 1 000 do 100 000 000 dolarów, euro i funtów itp., Dostępne są teraz pożyczki biznesowe, osobiste, domowe, podróżne i studenckie. Złóż wniosek o pożyczkę już dziś. Jest łatwy i szybki, aby uzyskać 3% oprocentowanie i miesięczne raty płatności. Sprawdź tę wspaniałą ofertę. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z jamessmithloanfirm35@gmail.com Potrzebne informacje Twoje imię i nazwisko w całości: ......... Adres: ......... Wymagana kwota: ......... czas trwania : ......... Miasto: ......... Stan: ......... Kraj: ......... Kod pocztowy: .... ..... Numer telefonu: ......... Miesięczny dochód: ......... Cel pożyczki: ......... Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z następującym adresem: jamessmithloanfirm35@gmail.com Jak tylko się z nami skontaktujesz, sprawię, że się uśmiechniesz. Pan James Smith
Dziadek
Dziadek 6.11.2017, 13:33
Weź się za robotę, a nie łudż naiwnych !!!!
larry james
larry james 5.11.2017, 10:40
witaj w wypożyczalni LARRY JAMES Jestem wierzycielem prywatnych pożyczek i jestem tutaj, aby spełnić twoje marzenia, uzyskać pożyczkę. Potrzebujesz pilnie pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długów? Potrzebujesz pożyczki, aby rozwinąć działalność lub rozpocząć własną działalność gospodarczą, jesteśmy tu dla Ciebie z niskim oprocentowaniem 2% i możesz otrzymać pożyczkę w wysokości od 5 000 do 100 000 000, a maksymalna kwota kredytu i do 30 lat, otrzymasz termin pożyczki. Skontaktuj się z nami pod naszym adresem mailowym jamesloanfirm980@gmail.com
Rosita Kugere
Rosita Kugere 1.11.2017, 06:54
Jak mam pożyczkę z wiarygodnej firmy pożyczkowej (petersonworldloans@outlook.com)

Witam wszystkich, Nazywam się Rosita Kugere, jestem z Stanów Zjednoczonych, jestem tutaj, aby dzielić się swoimi doświadczeniami, jak dostałem pożyczkę od firmy James Peterson World Loans Company {(petersonworldloans@outlook.com)} po zastosowaniu Dwa razy z wielu pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj na tym forum, myślałem, że ich kredyt był prawdziwy i zastosowałem, ale nigdy nie dał mi pożyczki, dopóki przyjaciel mnie nie przedstawiłby pana James Peterson World Loans Company, który obiecał mi pomóc pożyczka mojego pragnienia, a on naprawdę tak, jak obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie uwierzyłem. Nigdy nie sądziłem, że nadal istnieją wiarygodne pożyczkodawców, dopóki nie spotkałem pana Jamesa Petersona, który naprawdę pomógł mi pożyczkę i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że nadal istnieje wiele dobrych kredytodawców z dobrym sercem, ale radziłbym tam poszukać szybkiego i wiarygodnego pożyczkodawcy pożyczkodawcy, aby skontaktować się z James Peterson World Loans Company, jego dbałością i zrozumieniem. nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy chcesz finansowania projektów, więc możesz skontaktować się z James Peterson World Loans Company dzisiaj. jego adres e-mail (petersonworldloans@outlook.com)
Dzięki i niech Bóg ci błogosławi.
otisdarko60@yahoo.com
otisdarko60@yahoo.com 19.10.2017, 22:42
Midred Jackson Says

Am giving this testimony because am happy and only GOD in heaven will help me to bless and protect this great spell caster called Dr Otis Darko as he is a GODSENT into my life to change the situation of my life and restore JOY, HAPPINESS AND LAUGHTER into my life again as he alone is who I can say contact because he was the only one that could help me get my ex back to me and made him love and cherish me like never before....

My name is Midred Jackson from Michigan I never believed in love spells or magic until I met this spell caster once. when I went to Africa last year on a business summit. I ment a man called DR OTIS DARKO. He is powerful he could help you cast a spells to bring back your love’s gone, misbehaving lover looking for some one to love you, bring back lost money and magic money spell or spell for a good job.i’m now happy & a living testimony because the man I had wanted to marry left me 3 weeks before our wedding and my life was upside down because our relationship has been on for 2 years… I really loved him, but his mother was against me and he had no good paying job. so when I met this spell caster, I told him what happened and explained the situation of things to him and at first I was undecided,skeptical and doubtful, but I just gave it a try and in less than 2 days when I returned to MICHIGAN, my boyfriend (is now my husband ) he called me by himself and came to me apologize for everything and we had been settled with his mom and family and he got a new job interview so we should get married..I didn’t believe it because the spell caster only asked for my name and my boyfriends name and all I wanted him to do… well we are happily married now and we are expecting our little kid,and my husband also got a new job and our lives became much better. in case anyone needs the spell caster for some help, email address: otisdarko60@yahoo.com and he will help out...

GREAT OTIS DARKO I thank you very much thank you in 1000000 times.. if not you I would have been losted and wasted thank you. Email Him Through his email address... otisdarko60@yahoo.com

Please make sure you contact him for any financial difficulties okay or any kind of problem you are facing in life as this man is GODSENT into this world to help everyone solve their problems today in life..

What a powerful man such as DR OTIS DARKO.. he is so much powerful..\\ email him for any difficulties.. otisdarko60@yahoo.com................... YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136
MARIAN SAVIC
MARIAN SAVIC 17.10.2017, 22:27
Witam wszystkich,
Nazywam się Marian Savic w poznaniu
Przede wszystkim podaję poczucie bezpieczeństwa, ponieważ zostałem oszukany online, zanim przyjaciel, który dostał pożyczkę, połączył mnie z e-mailiem: ivanaluka04@gmail.com

Po złożeniu kopii mojego dowodu osobistego i danych mojego konta, moja pożyczka została zatwierdzona, to było niewiarygodne, myślałem, że będzie to tak samo jak inni, którzy wzięli moje pieniądze i nigdy ich nie słyszałem, otrzymałem pożyczkę po około godzinie później "TAK" zadzwonił mój bank, że na moim koncie był depozyt.

Są prawdziwe, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i procedurami aplikacji
 firma jest dobrą firmą, pomagali mi kiedy potrzebowałem pieniędzy, dlatego świadczę o swoich dobrych uczynkach .. proszę, kiedy w końcu dostaniesz pożyczkę, upewnij się, że również informujesz ludzi o dobrej pracy tej firmy , więc nie będą padać ofiarą fałszywych i bezlitosnych ludzi, którzy nazywają siebie kredytodawcami korporacyjnymi, a jedynie oszukują i zwiększają ból u ludzi.
możesz skontaktować się z Ivaną Luką za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres ivanaluka04@gmail.com lub skontaktować się ze mną: mariansavic271@gmail.com w razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.
dobry dzień
Mr Josh Hawley
Mr Josh Hawley 23.09.2017, 13:21
Cześć,
Jestem Panawley, Josh Hosobisty pożyczkodawca pożyczający, który zapewnia pożyczkę na życie osobom fizycznym, instytucjom, organizacjom, itd. Tylko na poziomie 2% bez zabezpieczenia .... Czy potrzebujesz natychmiastowej pożyczki, aby spłacić dług potrzebujesz pożyczki, aby poprawić Twoją firmę? Odrzuciliście banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Wszystkie Twoje obawy się skończyły, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie problemy finansowe były przeszłością.
Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej (Joshhawleyloanfirm@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji ..

Pozdrowienia!
anna
anna 21.09.2017, 21:00
Pozdrowienia!
Znajdz rozwiazanie swoich problemów finansowych. Chcesz skorzystac z kredytu na realizacje Twoich projektów, chcesz skorzystac z funduszu biznesowego, chcesz skorzystac z kredytu na realizacje róznych dzialan? Oto rozwiazanie. Oferujemy powazne pozyczki pieniezne od 5000 do 80.000.000 zlotych // Euro na bardzo prostych warunkach.
Oferujemy pozyczki krótko-, srednio- i dlugoterminowe kazdemu, kto moze splacic je odsetkami w wysokosci 3% dla kazdej zainteresowanej osoby, skontaktuj sie z nami teraz, aby skorzystac z wiarygodnych i szybkich kredytów osobowych w ciagu 48 godzin.
Skontaktuj sie teraz!
E-mail: aewglobal.finance@interia.eu
sofia
sofia 8.09.2017, 09:24
Pozdrowienia!
Znajdź rozwiązanie swoich problemów finansowych. Chcesz skorzystać z kredytu na realizację Twoich projektów, chcesz skorzystać z funduszu biznesowego, chcesz skorzystać z kredytu na realizację różnych działań? Oto rozwiązanie. Oferujemy poważne pożyczki pieniężne od 5000 do 8.500.000 PLN na bardzo prostych warunkach.
Oferujemy pożyczki krótko-, średnio- i długoterminowe każdemu, kto może spłacić je odsetkami w wysokości 3% dla każdej zainteresowanej osoby, skontaktuj się z nami teraz, aby skorzystać z wiarygodnych i szybkich kredytów osobowych w ciągu 48 godzin.
Skontaktuj się teraz!
E-mail: financec647@gmail.com
Eva
Eva 1.09.2017, 22:50
Dobry dzień moi ludzie, czy szukasz pożyczki odkąd ?? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać problemy w życiu? jeśli tak, to już nie martw się, bo jest Bóg wysłana kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, pomagała wielu z nas tutaj, Eva kobieta, która pracowała ze szpitalem w moim kraju, szukałem pożyczki odkąd odesłałem moje dzieci do szkoły i otworzyłem interes, zostałem oszukany moimi fałszywymi pożyczkodawcami do dziś, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdzam i wyłożyłem kwotę 45 milionów dolarów pożyczki bez stresu, a teraz jestem tutaj na formularzu, aby odnieść się do tej nazwy firmy tutaj i powiedzieć moim ludziom, jak pomagają wielu osobom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są w 100% pewni i gwarantują, bo dzisiaj jestem szczęśliwa, że ​​wreszcie dostałem szansę na zdobycie pożyczkę dziś i skontaktuj się z e-mailiem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ pomogły również wiele z innych krajów.


Eva
Rafael Marcelino
Rafael Marcelino 9.07.2017, 06:34
Giewelspëtz FINANCE, Firmechef

Sidd Dir e Betrib Mann oder Fra? Sidd Dir an all finanziell
Miessunge Är Fongen oder brauchen Är eegen Entreprise ze fannen? erreechen
Dir braucht Äre Prêt Schold oder bezuelen Rechnungen oder ab Formatioun ze plënneren
léif Betrib? Wëllt dir e niddereg Kreditkaart stoung hun an du si schwéier ze fannen, déi
Schaffen Haaptstad Prêt vun lokal Banken / aner Finanzinstituter kréien?

Déi gutt Noriicht ass, datt et kee Viraus bezuelt ginn
(Als Aschreiwung, Prêt Veraarbechtung dossier, Notaireskäschten, etc.) responsabel
bezuelen virum Prêt als UNO international monetär Gesetzgebung (Europäesch Unioun, International Währungsunioun) Interface ass.

Wëllt dir e Prêt oder Finanzement fir all Grond wëlle muss:

e) perséinlech Prêten, Affär Expansioun
b) Business Start-up, Educatioun,
c) Schold hierem nom
d) Hard Geld do


Kontaktéiert eis hei (marcelino77rafael@gmail.com) wéi mir bereet sinn ze zerwéieren Iech besser ufänken.

Waarm Gréiss.
Här Rafael Marcelino
john
john 30.05.2017, 07:07
Witam, jestem pan john williams,
Prywatny pożyczkodawca, który
Daje pożyczki na czas życia.
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki
Oczyścić swoje długów lub potrzebujesz
Kredyt kapitałowy w celu poprawy Twojego
biznes?
Czy zostałeś odrzucony przez
Banki i inne finansowe
Agencje? Czy ty
Potrzebują kredytu konsolidacyjnego lub
hipoteka?
Nie szukaj więcej niż my tutaj
Zrobić wszystko, co finansowe
Problemy z przeszłością.
Pożyczamy fundusze osobom fizycznym
Potrzebujących pomocy finansowej,
Które mają złe kredyty lub potrzebują
pieniędzy
Płacić rachunki, inwestować
Działalność w a
Stawka 2%. Chcę to wykorzystać
Medium informować
Że jesteśmy wiarygodni i
Pomoc i wola beneficjentów
Być gotów zaoferować ci
pożyczyć. Więc napisz do nas dzisiaj: johnloanfirm2@gmail.com
Czekamy na szybką odpowiedź
Z pozdrowieniami john williams

Pozostałe