Wypadek w Kwidzynie. 31-latka z urazem kręgosłupa szyjnego została przewieziona do szpitala

  • 14.07.2017, 14:52
  • KWP Gdańsk
Wypadek w Kwidzynie. 31-latka z urazem kręgosłupa szyjnego została przewieziona do szpitala KWP Gdańsk
KWIDZYN Wczoraj policjanci z Kwidzyna pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Malborskiej w Kwidzynie. Kierujący skodą octavią uderzył w bmw. W wyniku zdarzenia ranna została kobieta kierująca bmw. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność.

Wczoraj ok. godz. 16.15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na ul. Malborskiej. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 38-letni mieszkaniec Malborka kierujący skodą octavią, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył jadącego przed nim bmw.

W wyniku zdarzenia ranna zastała kobieta kierująca bmw. 31-latka z urazem kręgosłupa szyjnego została przewieziona do szpitala. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia, oraz apelują o spokojną, rozsądną i przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu, a przede wszystkim styl jazdy dopasujmy do warunków panujących na drodze.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe