Policjanci z Szemudu zabezpieczyli ponad 210 kg nielegalnego tytoniu

  • 24.07.2017, 09:54
  • kwp gdańsk
Policjanci z Szemudu zabezpieczyli ponad 210 kg nielegalnego tytoniu kwp gdańsk
Policjanci z Komisariatu Policji w Szemudzie zatrzymali kierowcę fiata doblo, który przewoził w samochodzie ponad 210 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty. Straty oszacowane na rzecz Skarbu Państwa powstałe w wyniku popełnienia tego przestępstwa wyniosły ponad 210 tys. zł.

Ponad 210 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli w czasie kontroli drogowej policjanci z Komisariatu Policji w Szemudzie. Do zdarzenia doszło 18 lipca br. wieczorem w miejscowości Łebno, gdzie policjanci prewencji zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Fiat Doblo.

Jak się okazało 47 – letni gdańszczanin, przewoził w samochodzie 14 worków, w których funkcjonariusze ujawnili ponad 210 kg zmielonego tytoniu. Jak ustalili śledczy straty powstałe na rzecz Skarbu Państwa w wyniku popełnienia tego przestępstwa wyniosły ponad 210 tys.zł.

Kierowca fiata został doprowadzony do komendy i usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 
kwp gdańsk

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe