Tragiczny wypadek w Bytowie. Zginął kierowca audi

  • 28.07.2017, 10:42 (aktualizacja 28.07.2017 10:52)
  • kwp gdańsk
Tragiczny wypadek w Bytowie. Zginął kierowca audi kwp gdańsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Przemysłowej i Lęborskiej w Bytowie. W wyniku zderzenia trzech samochodów na miejscu zginęła jedna osoba. Mundurowi przesłuchali świadków, wykonali oględziny miejsca wypadku, a pojazdy uczestniczące w zdarzeniu zostały zabezpieczone do badań. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

W środę o godzinie 13.20 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ul. Przemysłowej i Lęborskiej. Informacja dotyczyła zderzenia trzech samochodów. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Mundurowi, którzy pracowali na miejscu wstępnie ustalili, że 24 – letni kierowca seata wyjeżdżając z ul. Przemysłowej najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w bok jadącego ul. Lęborską w kierunku centrum Bytowa audi. W wyniku zderzenia kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i prawym bokiem uderzył w jadącą w przeciwnym kierunku ciężarową scanię. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń 59 – letni kierowca audi zmarł na miejscu.

Droga w tym miejscu była zablokowana, wyznaczone zostały objazdy. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia zabezpieczali ślady oraz wysłuchiwali świadków wypadku. Technik kryminalistyki wykonał dokumentacje fotograficzną oraz szkic miejsca wypadku. Samochody uczestniczące w zdarzeniu zostały zabezpieczone do dalszych badań.

Jak się okazało kierowca seata nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Jego prawo jazdy straciło ważność w kwietniu br. 24 – latek oraz 30 – letni kierowca ciężarówki byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową w Bytowie. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Akademia Morska rekrutacja
Akademia Morska rekrutacja
Akademia Morska rekrutacja
kwp gdańsk

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe