Czołowe zderzenie BMW z tirem na DK22

  • 31.07.2017, 15:03
  • KWP Gdańsk
Czołowe zderzenie BMW z tirem na DK22
Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miniony piątek na DK 22 miedzy miejscowościami Buszkowo i Lędyczek, gdzie osobowe bmw na łuku drogi zjechało na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyło się z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym. Kierowcę osobówki z obrażeniami ciała pogotowie zabrało do szpitala. Funkcjonariusze apelują aby podczas podróży robić przerwy, dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności.

W miniony piątek policjanci z Człuchowa pracowali przy wypadku, do którego doszło o godzinie 07.00 rano na DK 22 między miejscowościami Lędyczek i Buszkowo, gdzie doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu ustalili wstępnie, że kierujący osobowym bmw 29-letni mieszkaniec gminy Lubichowo na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas drogi i uderzył czołowo w prawidłowo jadącego samochodem ciężarowym obywatela Ukrainy. Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz zorganizowali objazdy. Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Kierowca bmw z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Policjanci aktualnie ustalają szczegóły wypadku.

Funkcjonariusze apelują aby dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności. Pamiętajmy również o odpowiednim przygotowaniu się do podróży i zaplanowaniu przerwy na odpoczynek i kawę.

fot. KWP Gdańsk
KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe