Citroen uderzył w drzewo. Nie żyje 64-letni kierowca.

  • 31.07.2017, 15:07
  • KWP Gdańsk
Citroen uderzył w drzewo. Nie żyje 64-letni kierowca. KWP Gdańsk
KARWACJA Wczoraj po godzinie 17-tej kartuscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Karwacja. Kierowca citroena stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku obrażeń 64-letni kierowca zginał na miejscu. Pracujący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalali okoliczności zdarzenia, teraz śledczy szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.

Wczoraj po godzinie 17-tej dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Karwacja. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 64-latek kierujący citroenem najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. 64-latka pomimo akcji reanimacyjnej nie udało się uratować.

Kartuscy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują o spokojną, rozsądną ale przede wszystkim odpowiedzialną jazdę.

 
KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe