Osiedle Nowy Horyzont- miasteczko z pełną infrastrukturą

  • 2.08.2017, 13:00 (aktualizacja 03.08.2017 08:59)
  • artykuł sponsorowany
Osiedle Nowy Horyzont- miasteczko z pełną infrastrukturą
Wybór miejsca zamieszkania w południowych dzielnicach Gdańska jest naprawdę trudny, ciągle bowiem powstaje wiele nowych inwestycji na tym terenie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, oprócz obejrzenia mieszkania, warto przeanalizować wszystkie aspekty powiązane z wyborem miejsca zamieszkania. Wiele osób chcących kupić własne mieszkanie nurtuje pytanie: czy osiedle oddalone od centrum będzie dobrym wyborem? Często stajemy przed dylematem czy kupić mniejsze mieszkanie w śródmieściu z dostępem do wszelkich atrakcji i usług czy też za tę samą kwotę zdecydować się na większe lokum na obrzeżach Trójmiasta.

Wygodne jest mieszkanie w centrum Gdańska. Bliskość atrakcji, takich jak teatr, kino, galeria handlowa czy plaża traci jednak na znaczeniu na pewnym etapie życia, kiedy pojawia się potomstwo i brakuje nam czasu na rozrywkę. Priorytetem staje się większe mieszkanie i bliskość miejsc takich jak przedszkole, szkoła i sąsiedztwo dobrze zaopatrzonego sklepu spożywczego.

Przykładem osiedla oddalonego od centrum, ale oferującego wiele usług jest Nowy Horyzont, położony na granicy Gdańska Łostowic i Borkowa. Inwestycja realizowana jest już od kilku lat przez dewelopera EURO STYL w oparciu o ideę samowystarczalnego osiedla- miasteczka z bogata infrastrukturą usługowo- handlową. Mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji liczne sklepy, dobrze zaopatrzony supermarket, salony piękności, kwiaciarnię, pocztę, aptekę a nawet przychodnię lekarską. Dla najmłodszych mieszkańców funkcjonują dwa bogato wyposażone place zabaw oraz duże przedszkole. Na terenie osiedla znajduje się największa strefa sportu w tym rejonie: klub fitness, boisko wielofunkcyjne oraz korty tenisowe, a po sąsiedzku znajdują się sale do gry w squasha. W odległości niecałych dwóch kilometrów mieści się szkoła oraz Centrum Kowale ze sklepem sieci TESCO.

Obecnie deweloper wprowadza do sprzedaży dwa ostatnie budynki (11 i 12), które zamkną miasteczko Nowy Horyzont od ul. Harmonijnej. Odbiór mieszkań planowany jest na 2018 rok.

Inwestycja gdańskiego dewelopera jest żywym dowodem na to, że można mieszkać wygodnie poza centrum, spędzać więcej czasu razem, bez konieczności pokonywania dużych odległości autem, w celu załatwienia codziennych spraw.

Więcej szczegółów na www.eurostyl.com.pl

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (6)

Podziel się:
 

Pozostałe