Zaginęła 15-latka z Kosakowa.

  • 8.08.2017, 08:00 (aktualizacja 08.08.2017 09:40)
  • KPP Puck
Zaginęła 15-latka z Kosakowa. KPP Puck
KOSAKOWO Policjanci z Komisariatu w Kosakowie od 03 sierpnia br. poszukują zaginionej Pauliny Marczewskiej (15 lat), która wyszła z domu w Kosakowie przy ul. Kminkowej i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną. Funkcjonariusze sprawdzili wszystkie dotychczasowe kontakty dziewczyny, adresy, które wcześniej odwiedzała, pomimo tego nie udało się dotąd ustalić jej miejsca aktualnego pobytu. Każdy kto widział osobę uwidocznioną na fotografii powinien niezwłocznie zawiadomić najbliższą jednostkę Policji osobiście lub przez telefon 997 albo 112.

O zaginięciu 15 - letniej Pauliny Marczewskiej zawiadomił Policję ojciec dziewczyny. W dniu 03 sierpnia br. rano zaginiona wyszła z rodzinnego domu w Kosakowie przy ul. Kminkowej i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną.

Policjanci z Komisariatu w Kosakowie sprawdzili wszystkie kontakty zaginionej oraz miejsca, gdzie mogłaby przebywać. Dotychczas czynności funkcjonariuszy nie przyniosły pozytywnego skutku.

Rysopis zaginionej: wiek około 15 lat, wzrost około 176 cm, włosy koloru ciemnego, okulary. Ubrana była w niebieską bluzę z nadrukiem.

Osoby, które znają miejsce pobytu Pauliny Marczewskiej lub rozpoznają ją na fotografii powinny niezwłocznie skontaktować się z najbliższą jednostką Policji osobiście lub telefonicznie pod nr 997 albo 112.


AKTUALIZACJA:

Zaginiona Paulina Marczewska lat 15 została odnaleziona wczoraj około godz. 20.00 przez policjantów z Gdyni.Teraz sytuacją nieletniej zajmie się sąd rodzinny.

KPP Puck
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe