Nocne podglądanie Wszechświata w Centrum Hewelianum

  • 10.08.2017, 08:00
  • informacja prasowa
Nocne podglądanie Wszechświata w Centrum Hewelianum
GDAŃSK 11 sierpnia Centrum Hewelianum aprasza na NOCNE PODGLĄDANIE WSZECHŚWIATA czyli świetlny spektakl z gwiazdami w roli głównej 11 sierpnia spotkamy się w Centrum Hewelianum, podniesiemy głowy do góry i wspólnie popatrzymy na spadające gwiazdy. W taką noc spełnienie życzeń … murowane!

To już w piątek 11 sierpnia spadnie na Nas najbardziej intensywny deszcz meteorów.

Zapraszamy do Centrum Hewelianum !!! Będziemy celować teleskopami w .. rozgwieżdżone niebo! W tym roku nocny świetlny spektakl obserwujemy wspólnie z Obserwatorium Gdańskich Szkół Autonomicznych.

Nocne obserwacje nieba przy użyciu profesjonalnych teleskopów oraz przy wsparciu naszych astronomów odbędą się w godzinach 22.00 – 24.00. Wstęp wolny.

Podczas nocnego spotkania z gwiazdami, będzie można również zagubić się  „W labiryncie gwiazd” w mobilnym planetarium Centrum Hewelianum. Podczas popularnonaukowego „wykładu” dla młodzieży i dorosłych dowiemy się m.in. co dzieje się we wnętrzu gwiazd?, dlaczego gwiazdy mają taki kształt? jak się rodzą i starzeją? czy łączą się w pary?...i skąd my to wszystko możemy wiedzieć?

W Centrum hewelianum będziemy najbliżej gwiazd! Zapraszamy!

Seanse w planetarium odbędą się o godzinach: 21.30 , 22:30 i 23:30 - bilety w cenie 10 zł do nabycia online na bilety.hewelianum.pl.

informacja prasowa
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe