Szedł wprost pod pociąg na Moście Tczewskim - miał prawie 2,5 promila! Uratowali go policjanci!

  • 14.08.2017, 13:45
  • KPP Malbork
Szedł wprost pod pociąg na Moście Tczewskim - miał prawie 2,5 promila! Uratowali go policjanci! KWP Gdańsk
LISEWO/TCZEW Policjanci z Komisariatu Policji w Nowym Stawie zapobiegli tragedii, do której mogło dojść na Moście Tczewskim. Funkcjonariusze w ostatniej chwili zdążyli uratować 53-letniego mężczyznę, który szedł wprost pod nadjeżdżający pociąg. Mundurowi przebadali go alkotestem. Wynik badania wykazał, że miał w organizmie prawie dwa i pół promila alkoholu.

W ubiegłym tygodniu st. sierż. Damian Włodowski i sierż. Arnold Masys, patrolując wieczorem okolice mostu kolejowego na Wiśle, zauważyli wchodzącego na niego mężczyznę.

Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX

- Policjanci natychmiast podjechali do niego i zaczęli wołać, by zawrócił - mówi post. Klaudia Piór, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Malborku. - Po torze którym szedł nadjeżdżał pociąg. Mężczyzna jednak nie reagował. 

Funkcjonariusze błyskawicznie ruszyli w jego kierunku i chwycili za ręce, ściągając z torów w bezpieczne miejsce przy balustradzie. Gdy pociąg przejechał, policjanci zeszli z mężczyzną z mostu. 53-letni obywatel Niemiec był nietrzeźwy. Badanie alkotestem wykazało, że miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

KPP Malbork
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe