To już 14. edycja Open Arts Festival

  • 18.08.2017, 09:00 (aktualizacja 18.08.2017 08:45)
  • WCK
To już 14. edycja Open Arts Festival
WEJHEROWO 2 września w Parku Miejskim odbędzie się 14. edycja Open Arts Festiwal.

Fani dobrego brzmienia koniecznie powinni odwiedzić Wejherowo w sobotę 2 września . W Parku Miejskim im. A. Majkowskiego w Wejherowie wystąpią Target, Percepcja, Mamoń oraz SMOLIK // KEV FOX. Jak co roku, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Open Arts Festival, to coroczny festiwal muzyki organizowany na początku września w Wejherowie. Koncerty odbywają się w Parku Miejskim w Wejherowie, a wydarzenie ma charakter „muzycznego pikniku”.

Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX

Do tej pory Wejherowskie Centrum Kultury zorganizowało już 13. edycji przeglądu zespołów grających różne odmiany muzyki. W poprzednich edycjach wystąpiły zespoły takie jak: Armia, Róże Europy, Turbo, Mech, Myslovitz, TSA, Lao Che, Hunter, Lipali, Flapjack, Closterkeller, llusion, Happysad. Impreza cieszy się rosnącym zainteresowaniem mieszkańców oraz młodzieży nie tylko Wejherowa, ale również Trójmiasta i okolic. Smolik/Kev Fox to dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora. Album , obecnie już platynowy, to jedna z najlepiej ocenianych płyt roku, za który artyści odebrali FRYDERYKA 2016 w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel Run przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejne single to Mind The Bright Lights oraz Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka). W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii. W lutym odbyła się sesja nagraniowa w Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel, natomiast 9 marca miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt. ”Queen Of Hearts”, będący zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu.

Open Arts Festival w Parku Miejskim im. A. Majkowskiego już 2 września o godz. 17.00 zaprasza Wejherowskie Centrum Kultury.

WCK
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe