Media Expert Gdańsk Kołobrzeska
Media Expert Gdańsk Kołobrzeska
Media Expert Gdańsk Kołobrzeska

Skrępowali taśmą ręce, wywieźli do parku, bili i grozili śmiercią

  • 13.10.2017, 08:10
  • KWP Gdańsk
Skrępowali taśmą ręce, wywieźli do parku, bili i grozili śmiercią KWP Gdańsk
GDAŃSK Kryminalni z Wrzeszcza zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 22 lat podejrzanych o pozbawienie wolności. Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Sprawcy skrępowali taśmą ręce 26-letniego znajomego, wywieźli go do parku, bili i grozili śmiercią. Po całym zdarzeniu wypuścili pokrzywdzonego. Prokurator po przesłuchaniu skierował do sądu wniosek o ich tymczasowe aresztowanie. Decyzją sądu sprawcy najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

W poniedziałek nad ranem kryminalni z komisariatu we Wrzeszczu zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy w wieku 21 i 22 lat podejrzanych o pozbawienie wolności 26-letniego znajomego. Do zdarzenia doszło w miniony weekend w nocy. Pracujący nad sprawą policjanci i prokuratorzy ustalili, że między mężczyznami doszło do awantury. W pewnym momencie współlokatorzy 26-latka skrępowali mu taśmą ręce, wywieźli do parku, bili i grozili pozbawieniem życia. Po całym zdarzeniu wypuścili pokrzywdzonego obywatela Ukrainy, który w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała.

Funkcjonariusze z Wrzeszcza przekazali do prokuratury zebrany w tej sprawie materiał dowodowy i doprowadzili zatrzymanych sprawców. Dwóch obywateli Ukrainy usłyszało w Prokuraturze Rejonowej Gdańsk-Wrzeszcz zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem. Przyznali się i złożyli wyjaśnienia. Po przesłuchaniu prokurator skierował do sądu wniosek o ich tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do tego wniosku – sprawcy najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Za popełnione przestępstwo sprawcom grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe