Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

  • 16.10.2017, 07:00
  • red.
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
GDAŃSK W dniach 21-22 października w hali AMBEREXPO odbędą się targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, dla tych którzy szukają swojego pierwszego mieszkania, domu, jak i tych którzy chcą zamienić swoje „M” np. na większe.

Na zainteresowanych zakupem mieszkania czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad. Wystawcy zapewniają promocje oraz specjalne oferty na swoich stoiskach podczas targowego weekendu.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego z: Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta. Jesienne targi w Trójmieście zgromadzą największych deweloperów m.in.: EURO STYL, INPRO, ATAL, POLNORD, PB GÓRSKI, PB DOMESTA, ROBYG, DEKPOL, którzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania. Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytowej banków oraz pośredników finansowych m.in.: Murator Finanse, Credit In, Doradza.pl.  Będzie można przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu, ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, czy jak uniknąć rejestrów kredytowych.

Podczas Targów funkcjonować będą punkty doradcze m.in.: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem oraz architektura wnętrz i stylizacja i aranżacja zieleni.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymują czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej, mapy inwestycji mieszkaniowych i  ekskluzywny katalog targowy prezentujący aktualne inwestycje z Trójmiasta i okolic.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe