Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

  • 16.10.2017, 07:00
  • red.
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
GDAŃSK W dniach 21-22 października w hali AMBEREXPO odbędą się targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, dla tych którzy szukają swojego pierwszego mieszkania, domu, jak i tych którzy chcą zamienić swoje „M” np. na większe.

Na zainteresowanych zakupem mieszkania czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad. Wystawcy zapewniają promocje oraz specjalne oferty na swoich stoiskach podczas targowego weekendu.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego z: Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta. Jesienne targi w Trójmieście zgromadzą największych deweloperów m.in.: EURO STYL, INPRO, ATAL, POLNORD, PB GÓRSKI, PB DOMESTA, ROBYG, DEKPOL, którzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania. Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytowej banków oraz pośredników finansowych m.in.: Murator Finanse, Credit In, Doradza.pl.  Będzie można przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu, ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, czy jak uniknąć rejestrów kredytowych.

Podczas Targów funkcjonować będą punkty doradcze m.in.: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem oraz architektura wnętrz i stylizacja i aranżacja zieleni.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymują czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej, mapy inwestycji mieszkaniowych i  ekskluzywny katalog targowy prezentujący aktualne inwestycje z Trójmiasta i okolic.

red.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe