Koncert Janusza Radka w Wejherowie

  • 18.10.2017, 08:15
  • WCK
Koncert Janusza Radka w Wejherowie mat.prasowe
Janusz Radek to charyzmatyczny artysta urodzony 6 kwietnia 1968 roku w Starachowicach. Z wykształcenia jest historykiem - ukończył historię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest piosenkarzem zbierającym liczne nagrody (m.in. Grand Prix w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2003 roku), jak i aktorem teatralnym biorącym udział w takich przedstawieniach jak "Jesus Christ Superstar", "Sen nocy letniej" czy "Opera za trzy grosze". W 2007 roku zajął pierwsze miejsce na Festiwaly TOP Trendy za najlepiej sprzedający się album ("Psałterz Wrześniowy"), również w 2007 roku otrzymał "Superjedynkę publiczności" na opolskim Festiwalu.

Sylwia Paszkowska z Radia Kraków podkreśla: „Głos, choć ważny, to nie wszytko. Ten człowiek ma osobowość, która potrafi zgromadzić tłumy na koncertach“. Podczas koncertu w Filharmonii Kaszubskiej pojawią się najbardziej znane i lubiane przez słuchaczy: „Dziękuję za miłość“, „Czekam wytrwale“, „Kiedy u-kochanie“, „Sheila“ i „Jeszcze raz“. Artysta nie zapomina też o fanach pięknych i sentymentalnych wykonań - premierowo zagra sam i śpiewa „Zostawcie chwile“ i skomponowany do wiersza Haliny Poświatowskiej utwór „Chciałbym Cię“.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Bilety na koncert Janusza Radka dostępne są na stronie wck.org.pl oraz w kasach Filharmonii Kaszubskiej. Koncert 27 października o godz. 19.00. Ceny biletów od 30 zł do 40 zł!

WCK
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe