Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan

Idzie zima. Pola odpoczywają, myszy grasują. Nowy numer Rolnika Pomorskiego

  • 25.10.2017, 08:00 (aktualizacja 15.03.2018 21:43)
  • Janusz Rokiciński
Idzie zima. Pola odpoczywają, myszy grasują. Nowy numer Rolnika Pomorskiego
Od dziś (25 października) w sprzedaży nowy numer Rolnika Pomorskiego (dodatek do Dziennika Pomorza). W numerze sporo informacji z jesiennych, targowych imprez w Słupsku, Starym Polu i Lubaniu, które swoją obecnością zaszczycił przyjaciel naszego miesięcznika, wiceminister Ryszard Zarudzki.

Jako medialny patron zapraszam na V Pomorskie Forum Trzodziarskie, 21 listopada, do Restauracji Aleksandry Odejewskiej w Nieżychowicach k. Chojnic.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Nie wiem jak Wy, ale ja miałem problem z gryzoniami w swojej poniatówce i zaradził na to mój przyjaciel Kazimierz. "Kiler" przyjechał, wyłożył trutkę i w drewnianym domku nastała cisza. A i zapach się poprawił. Polecam i Wam koledzy rolnicy solidną, polską firmę Grażyny Stopa (stopa@dezynfekcja.com.pl) a Kazikowi z serca dziękuję.

Korzystając z okazji chciałbym w imieniu własnym i żony, Anny, podziękować wszystkim przyjaciołom, kolegom Rolnikom, Wydawcy naszego miesięcznika Czesławowi Czyżewskiemu i pani prezes Wydawnictwa Pomorskiego Iwonie Czyżewskiej za złożone nam, z okazji ślubu, życzenia.

Kolejny, świąteczny numer RP, wydam 20 grudnia.

Wasz red. naczelny

Janusz Rokiciński

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe