Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan

Zatrzymany z narkotykami mieszkaniec Gdyni próbował przekupić policjantów

  • 10.11.2017, 06:00
  • KMP Gdynia
Zatrzymany z narkotykami mieszkaniec Gdyni próbował przekupić policjantów
GDYNIA Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Witominie zatrzymali 34 – letniego mieszkańca Gdyni posiadającego przy sobie marihuanę. Mężczyzna próbował wręczyć funkcjonariuszom „łapówkę”, nakłaniając ich do odstąpienia od zatrzymania. Zatrzymany usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków i wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi Policji w celu nakłonienia go do naruszenia prawa za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z ogniwa patrolowo - interwencyjnego komisariatu policji w Gdyni Witominie w trakcie kontroli kierowcy pojazdu zaparkowanego na parkingu leśnym ujawnili niewielką ilość zielono – brunatnego suszu roślinnego. Po sprawdzeniu substancji testerem narkotyków okazała się nią być marihuana. W trakcie wykonywania czynności służbowych w radiowozie mężczyzna nakłaniał mundurowych do odstąpienia od jego zatrzymania w zamian za wręczenie korzyści majątkowej pozostawiając w dokumentacji służbowej policjantów dwa banknoty o nominałach 100 zł.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

34 – letni mieszkaniec Gdyni został zatrzymany i w związku ze swoim zachowaniem odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków ale też za wręczenie korzyści majątkowej funkcjonariuszowi policji w celu nakłonienia go do naruszenia prawa poprzez odstąpienie od zatrzymania jego osoby. Zatrzymany usłyszał już zarzuty, za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KMP Gdynia
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe