Zobacz nowoczesne wyroby w showroomie AJ Produkty

  • 13.11.2017, 12:00 (aktualizacja 13.11.2017 12:03)
  • artykuł sponsorowany
Zobacz nowoczesne wyroby w showroomie AJ Produkty
Firma AJ Produkty znana jest z innowacyjnego wyposażenia biur, zakładów przemysłowych i magazynów. Działa w 18 krajach europejskich i błyskawicznie się rozwija. Dnia 7 października 2017 r. otworzyła salon pokazowy w Redzikowie pod Słupskiem. To kolejny etap rozwoju grupy AJ na polskim rynku.

Polscy pracownicy często narzekają na ergonomię w miejscu pracy. Zaledwie 52% stanowisk biurowych jest rzeczywiście przyjaznych zatrudnionym osobom; spora część pozostałych często negatywnie wpływa na zdrowie człowieka, a czasami nawet zagraża jego bezpieczeństwu.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Firma AJ Produkty od lat prowadzi kampanię na rzecz zmiany tego stanu rzeczy. Ponadto sama proponuje wyroby starannie dobrane oraz zaprojektowane z uwzględnieniem zasad ergonomii.

AJ Produkty – firma z misją

AJ Produkty to firma z długimi tradycjami. Na rynku działa już ponad 40 lat. Została założona w 1975 roku przez Andersa Johanssona i błyskawicznie się rozwijała. Ostatecznie przeistoczyła się w grupę 26 spółek, które działają pod wspólną marką AJ. Pięć lat temu firma przeniosła się do ogromnego kompleksu w Halmstad, zwiększając swój potencjał produkcyjny, magazynowy i logistyczny. Od lat działa również nowoczesna fabryka AJ Produkty w Redzikowie, które leży w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Od początku swojego istnienia firma AJ Produkty kładła duży nacisk na wytwarzanie i dostarczanie wysokiej jakości wyrobów, które jednocześnie mogły być oferowane w atrakcyjnych cenach. Dzięki takiemu podejściu, przedsiębiorstwo szybko stało się liderem na rynku wyposażenia biur, magazynów oraz zakładów przemysłowych. Jednocześnie misją AJ Produkty stało się zwiększenie świadomości pracodawców w kwestiach ergonomii i zasad BHP. Firma nawiązała współpracę z doświadczonymi specjalistami, którzy wspomogli ją w działaniach na rzecz zwiększenia jakości produktów i jak najlepszego przystosowania ich do potrzeb pracowników. Otwarty niedawno salon wystawowy jest właśnie miejscem, które w praktyce prezentuje te osiągnięcia. Warto dodać, że pierwszy podobny obiekt został otwarty właśnie w centrali w Halmstad.

Otwarcie nowego showroomu AJ Produkty

Dnia 7 października 2017 roku miała miejsce oficjalna uroczystość otwarcia salonu wystawowego AJ Produkty. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz, w tym prezydent Słupska, przedstawiciele sąsiednich gmin, dziennikarze, a przede wszystkim klienci, którzy od lat korzystają z rozwiązań proponowanych przez firmę. Showroom został zlokalizowany w siedzibie firmy AJ Produkty w Redzikowie.

Ideą salonu pokazowego jest podzielenie się wiedzą i doświadczeniem na temat nowoczesnej aranżacji biur, magazynów i przestrzeni przemysłowych, z wykorzystaniem innowacyjnych wyrobów. Showroom AJ Produkty to przedstawienie przekroju osiągnięć firmy w praktyce, a także zaaranżowanie wielu różnych przestrzeni przyjaznych pracownikowi. Znalazło się tam ponad 1500 produktów, które można osobiście przetestować oraz sprawdzić ich funkcjonalność. Przedstawiciele AJ Produkty przez cały czas pozostają do dyspozycji zwiedzających i w każdej chwili mogą udzielić dodatkowych informacji na temat wyrobów oraz zasad urządzania ergonomicznego stanowiska pracy. W salonie wystawowym można więc nie tylko zapoznać się z nowoczesnymi produktami, ale też pozyskać cenną wiedzę, którą warto wykorzystać w praktyce.

Showroom jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. Dzięki niemu można osobiście docenić zalety wysokiej jakości asortymentu AJ Produkty i przekonać się, że wcale nie trzeba iść na kompromis między bezpieczeństwem, ergonomią a atrakcyjną ceną wyposażenia biur, magazynów i zakładów pracy – można jednocześnie spełnić wszystkie wymagania.

Zapraszamy do Redzikowa!

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Pozostałe