Jakie są najlepsze prezenty świąteczne dla firm?

  • 13.11.2017, 09:23 (aktualizacja 13.11.2017 09:25)
  • artykuł sponsorowany
Jakie są najlepsze prezenty świąteczne dla firm?
Podziel się:
Jakie prezenty świąteczne dla firm okażą się najbardziej trafione? Pięć różnych propozycji poniżej!

Ozdobna skrzynka z alkoholem

Z pewnością ciekawym i oryginalnym prezentem okaże się drewniana skrzynka z alkoholami. W zestawach można kupić skrzynkę z winami bądź whisky. Jest to elegancki prezent, który wraz z dołączonymi, odpowiednimi podziękowaniami, zachętą do dalszej współpracy oraz dedykacją, zapadnie klientowi na pewno w pamięć. Skrzynki upominkowe stanowią jeden z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych prezentów biznesowych, świetnie spiszą się jako świąteczny prezent dla firm i poszczególnych klientów. Warto zadbać o to, aby skrzynki wykonane były z dobrej jakości drewna ozdobnego, a wybrane alkohole z wyższej półki- zapewni to prestiż firmie, która obdarowuje świątecznymi upominkami, a także zachowa jej wysoki prestiż.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Kosze upominkowe

Bardzo dobrym prezentem świątecznym dla firm będą kosze upominkowe. Pełne pysznych, słodkich i wyselekcjonowanych produktów z najwyższej półki, umilą świąteczny czas czy to w firmach przy spotkaniach, np. wigilijnych czy w domach. Kosze podarunkowe dostępne są w pięknych, niecodziennych opakowaniach, ozdobionych kolorowymi wstążkami oraz inną dekoracją. Mogą stanowić świetny dodatek do prezentu świątecznego dla klientów biznesowych i przedsiębiorstw lub być osobnym podarunkiem. Kosze te zawierają:

  • Ręcznie robione pierniki

  • Drażetki orzechowe

  • Konfiturę

  • Ciasteczka korzenne w czekoladach: białej, mlecznej i deserowej

  • Niektóre zawierają aromatyczne i wyselekcjonowane herbaty

Kosze upominkowe świetnie sprawdzą się zarówno na Boże Narodzenie, jak i Wielkanoc, są więc uniwersalnym prezentem. Można je zakupić np. na stronie Nobilia.pl.

Elegancki gadżet

Niezwykle eleganckim upominkiem świątecznym dla firm i klientów biznesowych z pewnością okażą się wysokiej generacji power banki. Aby w pełni móc cieszyć się dobrym sprzętem, dobrze, gdy power bank starczy przynajmniej na dwa pełne doładowania smartfona i jedno pełne tabletu. Warto jednak rozejrzeć się za czymś o przedziale mocy: 6000 mAh w górę, gdyż tylko wtedy prezent będzie w pełni użytkowy. Należy pamiętać, że power banki samoczynnie potrafią utracić około 20% energii, dlatego lepiej postawić na wydajniejsze sprzęt. Power bank, który zostanie przeznaczony na prezent świąteczny dla firmy, powinien być także elegancki lub nieco designerski. Dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na power bank, który zostanie od razu zapakowany w formę upominku. Taki prezent z pewnością ucieszy wszystkich kontrahentów!

Kalendarze firmowe

Upominki świąteczne dla klientów biznesowych i firm nie mogłyby się obejść bez kalendarzy firmowych! Warto zainwestować w porządne i ładnie oprawione kalendarze na kolejny rok. W stworzeniu tego produktu pomogą agencje reklamowe oraz drukarnie, dzięki temu kalendarz na pewno będzie unikatowy i nie stanie się kolejnym, nieprzydatnym gadżetem reklamowym firmy. Być może warto zdecydować się na kalendarze, które nie są nachalną reklamą firmową, a jedynie posiadają logo, ujęte gdzieś w stopce. W ładnej, skóropodobnej oprawie i z ciekawą czcionką, sprawią, że kontrahenci będą zachwyceni! W pełni nadawać się będą jako prezent uzupełniający.

Symboliczny prezent

Gdy fundusze, które mają zostać przeznaczone na prezenty świąteczne dla firm i kontrahentów, nie są zbyt duże, warto zdecydować się na jeden akcent. Klienci z pewnością będą patrzeć z aprobatą na firmę, która pamiętała o nich w ten świąteczny czas i podarowała miły upominek. Można z powodzeniem wybrać i kupić eleganckie wino oraz dołączyć podziękowania i zachętę do dalszej współpracy czy podarować zestaw dobrych herbat lub kaw wraz z kwiatami. Upominki, które mają zostać przeznaczone na prezenty świąteczne dla firm, nie muszą być wcale okazałe czy bardzo drogie, ważne, aby były elegancko zapakowane i miały imienną dedykację.

Prezenty świąteczne dla firm stanowią nieodłączny element współpracy biznesowej. Dzięki tego typu podarkom, buduje się zaufanie oraz wzrasta zachęta dalszej, wspólnej pracy. Dobrymi upominkami na pewno okażą się alkohole, drobne gadżety elektroniczne, kalendarze na nowy rok oraz kosze upominkowe ze słodkościami! Każdy z prezentów można podarować samodzielne lub jako dodatek.

artykuł sponsorowany

Pozostałe