Puchar Kaszëbë Baszka i Gala Masters Pomorze 2017

  • 29.11.2017, 09:00
  • mat. prasowe
Puchar Kaszëbë Baszka i Gala Masters Pomorze 2017
PRZYWIDZ 3 grudnia w Przywidzu, odbędzie się turniej mikołajowy połączony z imieninami Barbary o Puchar Kaszëbë Baszka. Turniej będzie podsumowaniem rozgrywek sportowych Masters Pomorze 2017 oraz inauguracją sezonu 2018.

Zapraszamy do Przywidza na Galę Masters Pomorze 2017, która odbędzie się po zakończeniu turnieju o Puchar Kaszëbë Baszka. Nagrodzeni zostaną drużyny, zawodnicy rywalizujący w parach i indywidualnie w rankingu Masters Pomorze 2017.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Turniej ma charakter mikołajkowy i będzie połączony ze świętem patronki baśkarzy Św. Barbary. Z tej okazji dla wszystkich uczestników turnieju przygotowano kaszubski karciany tort z emblematami kart i logo Kaszëbë Baszka oraz występ hejnalisty.

Turniej, będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe – nagroda główna w kategorii open, robot kuchenny AGD. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button.

Turniej o Puchar Kaszëbë Baszka, zostanie rozegrany w Patio Hali Sportowej Arena Przywidz, ul. Szkolna 1a. Drużyny do turnieju - czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 3 grudnia 2017 r., zapisy, godz. 11/30 – 12/50. Turniej sportowy godz. 13.

Na turniej sportowy o Puchar Kaszëbë Baszka, zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Przywidzu.

Patronat honorowy:

Marek Zimakowski - Wójt Gminy Przywidz
Kazimierz Plocke – Poseł RP
Anna Zulewska – Dyrektor GOK w Przywidzu

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

mat. prasowe

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe