Razem obudźmy Nadię! Otwiera oczy, rusza rękoma. Uśmiecha się, czasem płacze. Jednak jej stan...

  • 6.12.2017, 08:15
  • tczewska.pl
Razem obudźmy Nadię! Otwiera oczy, rusza rękoma. Uśmiecha się, czasem płacze. Jednak jej stan... źródło: tczewska.pl
Pochodząca z Tczewa Nadia to młoda dziewczyna, która ukończyła 18 lat, a już niecały miesiąc później doznała nieszczęśliwego wypadku, który całkowicie zmienił jej życie. Była bardzo energiczną, kochającą sport dziewczyną, którą wszyscy lubili. Dziś walczy o życie, a jej leczenie jest bardzo kosztowne. Rodzina i bliscy zorganizowali zbiórkę, aby ponownie zobaczyć uśmiech na twarzy młodej dziewczyny.

Nadia to 18-letnia dziewczyna, na której twarzy zawsze gościł uśmiech. Zawsze pomagała innym i dawała to, co ma najlepsze. Teraz ona sama potrzebuje pomocy. Wypadek, któremu uległa 20 sierpnia 2017 r., spowodował duże niedotlenienie mózgu, w wyniku czego zapadła w śpiączkę.
- Po długich zmaganiach udało nam się przenieść ją do ośrodka w Toruniu, który specjalizuje się w wybudzaniu takich pacjentów – mówi Marcin Felchner – ojciec Nadii. - Niestety opłata za miesiąc pobytu tam wynosi 2000 zł. Same dojazdy do Nadzi pochłaniają dużo czasu i są bardzo kosztowne. Poza tym pojawiła się konieczność zaopatrzenia córki w specjalny wózek inwalidzki, który kosztuje ok. 10 tys. zł. Staramy się również o zakwalifikowanie Nadii na eksperymentalne leczenie komórkami macierzystymi. Ma dwójkę rodzeństwa. Adrian ma ciężką postać hemofilii „A”, a Kornelia jest nosicielką hemofilii. Chcemy, aby Nadia do nas wróciła i to w jak najlepszym stanie, a to wszystko kosztuje. Czas jest dla niej bardzo ważny. My nie dysponujemy taką ilością pieniędzy. Otwiera oczy, rusza rękoma, nogami, głową. Uśmiecha się, czasem płacze. Jednak jej stan określany jest jako wegetatywny. Mamy nadzieję, że w Toruniu jej pomogą  – dodaje.


Rodzina i przyjaciele 18-letniej Nadii zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Na jej leczenie potrzeba 100 tys. zł. To bardzo duża kwota, lecz liczy się każda najdrobniejsza suma. Aby wesprzeć leczenie nastolatki, wystarczy wejść na stronę pomagam.pl/nadzia i dokonać wpłaty.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
tczewska.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe