Media Expert Gdańsk Kołobrzeska
Media Expert Gdańsk Kołobrzeska
Media Expert Gdańsk Kołobrzeska

30-latek z Gdańska ukradł łódź o wartości ponad 100 tys. złotych

  • 11.04.2018, 06:00
  • KWP Gdańsk
30-latek z Gdańska ukradł łódź o wartości ponad 100 tys. złotych KWP Gdańsk
POMORZE Policjanci z Komisariatu Policji w Żukowie zatrzymali 30–letniego mieszkańca Gdańska, który w listopadzie 2017 r. przywłaszczył łódź motorową o wartości 109 tysięcy złotych. Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Od listopada ubiegłego roku policjanci z komisariatu w Żukowie wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego w Kartuzach pracowali nad sprawą przywłaszczenia łodzi motorowej wraz z przyczepą o wartości 109 tysięcy złotych. Policjanci przesłuchiwali świadków, zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu i prowadzili intensywne działania operacyjne, w wyniku których ustalono, że sprawcą przywłaszczenia jest 30- letni mieszkaniec Gdańska, który w piątek został zatrzymany.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Mężczyzna usłyszał już zarzut przywłaszczenia mienia tj. łodzi motorowej wraz z przyczepą o wartości 109 tysięcy złotych, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Ponadto po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że 30 latek był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe