Media Expert Gdańsk Kołobrzeska
Media Expert Gdańsk Kołobrzeska
Media Expert Gdańsk Kołobrzeska

O ASF w nowym numerze Rolnika Pomorskiego

  • 11.04.2018, 07:55 (aktualizacja 19.04.2018 22:32)
  • Janusz Rokiciński
O ASF w nowym numerze Rolnika Pomorskiego Janusz Rokiciński KGW Skowarcz zdobyło Grand Prix XV. Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego
Od środy, 11 kwietnia. w sprzedaży 4. w tym roku a już 73. numer Rolnika Pomorskiego, polskiego miesięcznika (nakład 21.000 egz.), który wraz z Dziennikiem Pomorza wydaje Wydawnictwo Pomorskie w Tczewie.

Wiele wydawnictw dotyka problem papieru (16 marca był pożar w IP Kwidzyn „dwie maszyny produkujące papier gazetowy są uszkodzone, co spowodowało wstrzymanie produkcji”- cyt. komunikat IPK), dlatego numer w ograniczonym do 4 stron formacie.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

W miesięczniku:

s2. 16 kół KGW rywalizowało 7 kwietnia o Grand Prix XV. Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego. Jury przewodniczył Dariusz Tryzna, red. naczelny Kuriera Kaszubskiego i przyjaciel redakcji Rolnika Pomorskiego.

s3. W piątek, 6 kwietnia, w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim odbyło się spotkanie zespołu zarządzania kryzysowego, poświęcone zagrożeniom związanym z ASF.

s4. Oferty Centrali Nasiennej i Timrolu. Mamy także ofertę Zajazdu w Grabówku. Kucharze Rybaczówki i Zajazdu nad Stawem szkolili się u najlepszych mistrzów a efekty tej nauki poznacie biesiadując w urokliwym miejscu na Kaszubach. 

Polecam, red.nacz. Janusz Rokiciński

Kolejny numer RP wydam 23 maja.

 

Janusz Rokiciński

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe