Strażacy wyciągnęli z Wierzycy zwłoki około 40-letniego mężczyzny

  • 11.05.2018, 08:00
  • źródło: kociewiak.pl
Strażacy wyciągnęli z Wierzycy zwłoki około 40-letniego mężczyzny Strażacy wyciągnęli z Wierzycy zwłoki około 40-letniego mężczyzny
STAROGARD GDAŃSKI Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć redakcji kociewiak.pl, strażacy w dniu wczorajszym wyciągnęli z rzeki zwłoki około 40-letniego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło na odcinku rzeki w pobliżu dawnej stacji paliw Statoil. Na miejscu zdarzenia procowali strażacy, policjanci i prokurator.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

- Zgłoszenie do naszej jednostki wpłynęło około godziny 12 – potwierdza kpt. Karina Stankowska. - Na miejsce natychmiast wysłano strażaków, którzy przeczesali brzeg rzeki. W międzyczasie na miejsce zadysponowano specjalistyczna grupę ratownictwa wodnego z Kościerzyny. Po kilkunastu minutach poszukiwań osoba zgłaszająca doprecyzowała zgłoszenie. Strażacy udali się we wskazana miejsce. Ciało znajdowało się w pobliżu kładki przy restauracji „Słoneczna”. Strażacy wyciągnęli mężczyznę na brzeg. Dalsze czynności na miejscu zdarzenia prowadziła policja pod nadzorem prokuratora – tłumaczy kpt. Karina Stankowska.

źródło: kociewiak.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas ciszy wyborczej wyłączona została możliwość komentowania pod artykułami.

Pozostałe