Motocykl potrącił pieszego nad bulwarem w Tczewie. Interweniował śmigłowiec LPR

  • 15.05.2018, 09:30 (aktualizacja 15.05.2018 09:34)
  • (KU) / tczewska.pl
Motocykl potrącił pieszego nad bulwarem w Tczewie. Interweniował śmigłowiec LPR źródło: tczewska.pl Motocykl potrącił pieszego nad bulwarem w Tczewie.
TCZEW Jak informuje tczewska straż pożarna, w pobliżu bulwaru nadwiślańskiego doszło w dniu wczorajszym do potrącenia pieszego przez motocyklistę. Zarówno pieszy, jak i kierujący jednośladem zostali ranni. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR, który zabrał jednego z poszkodowanych do szpitala w Gdańsku.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 16.45. Na miejscu pracowała policja, pogotowie, straż pożarna oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który lądował na bulwarze. Zdarzenie potwierdza policja.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

- W okolicach bulwaru doszło do potrącenia pieszego. Dokładne okoliczności wypadku będą ustalane przez policjantów - mówi Anna Kinder z biura prasowego KPP w Tczewie.

(KU) / tczewska.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mlody
Mlody 15.05.2018, 15:01
Chodzą jak święte krowy i stoją sobie przy samochodach (dla jasności nie na miejscach parkingowych tylko na jezdni) czując sie jak te krowy na wypasie i sie doigrali
Patrycja
Patrycja 15.05.2018, 10:43
Witam, rodzinę lub znajomych pieszego, potrąconego na bulwarach, proszę o kontakt na adres e-mail: patrycja.legnicka@gmail.com. Pozdrawiam

Pozostałe