Miał już poprzecinane ręce. Policjanci uratowali 54-letniego mężczyznę.

  • 24.05.2018, 08:15 (aktualizacja 24.05.2018 08:19)
  • KWP Gdańsk
Miał już poprzecinane ręce. Policjanci uratowali 54-letniego mężczyznę. fot. KWP Gdańsk
KOŚCIERZYNA Dzięki szybkiej reakcji dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie uratowano 54-letniego mężczyznę. Policjanci podczas obchodu rejonu miasta otrzymali informację od dyżurnego, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Ci mundurowi znajdowali się najbliżej i już po chwili byli na miejscu, gdzie udzielili pomocy i wezwali pogotowie.

W niedzielę (20 maja br.) po godzinie 13:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał informację telefoniczną, że w jednym z domów w Kościerzynie mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Policjant przez radio podał informację do policjantów. Najbliżej tego miejsca znajdował się patrol dzielnicowych: mł. asp. Janusz Pobłocki i mł. asp. Dawid Hering.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Funkcjonariusze natychmiast ruszyli pod wskazany adres. Po przybyciu na miejsce policjanci wielokrotnie pukali do drzwi domu. Po chwili otworzył im 54-latek, był osłabiony, miał poprzecinane i zakrwawione ręce. Mężczyzna ciągle trzymał ostry przedmiot w ręku i chciał dalej się okaleczyć. Dzielnicowi przekonali mężczyznę, żeby tego nie robił i udzielili mu pomocy przedmedycznej. Jednocześnie powiadomili o sytuacji pogotowie. Po przybyciu załogi pogotowia mężczyznę przewieziono do szpitala.

KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe