44-letnia kobieta próbowała na klifie popełnić samobójstwo

  • 24.08.2018, 14:51
  • KWP Gdańsk
44-letnia kobieta próbowała na klifie popełnić samobójstwo
WŁADYSŁAWOWO Policyjna interwencja zapobiegła tragedii, do jakiej mogło dojść w jednej z miejscowości w gminie Władysławowo. Właśnie tam intensywne poszukiwania policjantów zakończyły się odnalezieniem kobiety, która miała zamiar popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze znaleźli ją na klifie nad morzem. Dzięki błyskawicznym i profesjonalnym działaniom policjantów, kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

W środę około godziny 18:00 dyżurny jednostki policji we Władysławowie otrzymał informację o kobiecie, która zamierza targnąć się na własne życie i znajduje się najprawdopodobniej w okolicy plaży.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Natychmiast dyżurny skierował wszystkie patrole, aby odnaleźli kobietę. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania, patrolowali rejon portu we Władysławowie, sprawdzali pobliskie lokale oraz wejścia na plaże. Gdy stróże prawa dotarli w rejon klifu na terenie gminy Władysławowo zauważyli siedzącą w zaroślach samotnie kobietę, którą okazała się 44-letnia zaginiona.

Policjanci zaczęli rozmawiać z mieszkanką powiatu olsztyńskiego ustalając, że ma problemy osobiste i faktycznie chce targnąć się na swoje życie. Kobieta oznajmiła, że chce utopić się w morzu.

Przeprowadzone przez mundurowych negocjacje z niedoszłą samobójczynią doprowadziły do tego, że ostatecznie 44-latkę przekazano pod opiekę ratownikom medycznym, którzy zabrali ją do szpitala.

 

KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe