Chcieli wesprzeć pana Włodka "Książkowego" w zakupie żuka. Na koncie już ponad 60 tys. zł!

  • 13.09.2018, 08:59
  • (MW) / tczewska.pl
Chcieli wesprzeć pana Włodka "Książkowego" w zakupie żuka. Na koncie już ponad 60 tys. zł! (MW) / tczewska.pl Pan Włodek „Książkowy” z Tczewa stracił zaparkowanego na Manhattanie żuka, a wraz z nim jedyne źródło utrzymania.
TCZEW Ta historia poruszyła tysiące serc rozsianych po całej Polsce. Pan Włodek „Książkowy” z Tczewa stracił zaparkowanego na Manhattanie żuka, a wraz z nim jedyne źródło utrzymania. Internetowa zbiórka środków na nowy magazyn dla książek, przerodziła się w koncert życzliwości. Na koncie jest już ponad 50 tys. zł!

Pan Włodzimierz od 13 lat handluje książkami na Manhattanie. Wie o nich wszystko - jak sam mówi przeczytał ich ok. 20 tys. 6 września, nieznany sprawca podpalił magazyn na kółkach, a wraz z nim ok. 1500 woluminów, pozbawiając mieszkańca jedynego źródła utrzymania. Kilka dni po tym zdarzeniu ruszyła internetowa zbiórka na nowego żuka. Mieszkańcy przynoszą na Manhattan także wysłużone książki.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Dziś mężczyzna prosi o wsparcie finansowe na codzienne zakupy. Matki, wymagającej opieki, nie chce prosić o pieniądze. (…)

TY TAKŻE MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO DARCZYŃCÓW! Tu znajdziesz link do zbiórki - zrzutka.pl

(MW) / tczewska.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe