Energetyczne spotkanie z najlepszymi polskimi lekkoatletami

  • 19.10.2018, 08:23 (aktualizacja 19.10.2018 08:30)
  • komunikat prasowy
Energetyczne spotkanie z najlepszymi polskimi lekkoatletami mat. prasowe Joanna Fiodorow, Michal Haratyk i Paulina Guba
GDAŃSK Grupa Energa we współpracy z Olivia Business Centre zorganizowała otwarte spotkanie dla wszystkich chętnych z lekkoatletycznymi medalistami Mistrzostw Europy w Berlinie. Sportowcy opowiadali o swoich sukcesach i motywacji do treningów.

Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce w Berlinie okazały się dla Polaków ogromnym sukcesem. Energa wspiera obecnie troje lekkoatletów w ramach indywidulanych umów sponsorskich. Należą do nich Joanna Fiodorow, Paulina Guba oraz Michał Haratyk, którzy dostarczyli Polakom wielu pozytywnych emocji, stając na podium z dwoma złotymi i jednym brązowym medalem. Guba i Haratyk – z wynikami odpowiednio 19,33 oraz 21,72 m w pchnięciu kulą, uzyskali pierwsze miejsca, natomiast Fiodorow wywalczyła w swojej konkurencji trzecie miejsce, rzucając młotem na odległość 74 m.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

18 października odbyło się spotkanie ze sportowcami, które poprowadził dziennikarz Radia Gdańsk – Włodzimierz Machnikowski.

- Grupa Energa wspiera mnie w przygotowaniach do kolejnego sezonu. Najważniejszy jest dla mnie spokój i komfort psychiczny, a Energa przekazuje mi nieocenioną pomoc. Mam nadzieję, że nasza współpraca potrwa nie tylko do igrzysk olimpijskich, ale i dłużej – mówi Joanna Fiodorow, brązowa medalistka Mistrzostw Europy w Berlinie w rzucie młotem.

- Mając takiego sponsora możemy skupić się na treningach. Liczę na to, że w przyszłości nadal będzie mnie zasilała pozytywna energia Grupy Energa – mówi Michał Haratyk, złoty medalista Mistrzostw Europy w Berlinie w pchnięciu kulą.

- Od 9 lat mieszkam w Sopocie i cieszę się, że mogę współpracować z lokalnym sponsorem. W Grupie Energa spotykam otwartych ludzi, którzy stale doceniają naszą pracę i kibicują w dalszych sukcesach – dodaje Paulina Guba, zdobywczyni złotego medalu na Mistrzostwach Europy w Berlinie w pchnięciu kulą.

Dzięki retransmisji wyników z Berlina w trakcie wydarzenia, goście mogli powrócić do sukcesów sportowców. Mistrzowie odpowiadali na pytania uczestników i zdradzili, w jaki sposób przygotowywali się do zawodów, jak długo trwa ich przygoda ze sportem oraz jak znajdują motywację do kolejnych treningów. Spotkanie zakończyły konkursy i zabawy sportowe, a także wspólne zdjęcia i autografy.

Podczas lekkoatletycznych zawodów w Berlinie, reprezentanci Polski zdobyli łącznie 12 medali – 7 złotych, 4 srebrne i 1 brązowy. To historyczny wynik Polaków na międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych.

komunikat prasowy

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe