Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy…

  • 7.03.2014, 10:04
  • AM
Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy…
- Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy… - taki telefon może odebrać każdy z nas, nie zdając sobie sprawy, że może mieć do czynienia z przestępcą. Oszuści działający metodą „na wnuczka” wprowadzają swoje ofiary w błąd, podając się za członka rodziny, prowadzą rozmowę w taki sposób, że potencjalna ofiara sama „zgaduje”, że rozmawia z kimś z rodziny - wnuczkiem, bratankiem, siostrzenicą.  Policjanci zatrzymują oszustów, lecz w ich miejsce pojawiają się kolejni, którzy modyfikują swoje metody działania. W ostatnim czasie podają się nawet za policjantów. Pamiętajmy w takich przypadkach natychmiast kontaktujmy się z Policją.

Sprawcy posługujący się metodą „na wnuczka” często działają w zorganizowanych grupach - w celu osiągnięcia korzyści majątkowych wprowadzają osoby pokrzywdzone w błąd co do swojej tożsamości, podając się za bliskiego członka rodziny: wnuczka, bratanka, kuzyna, siostrzeńca, synową lub podając się za członka rodziny znajomych, sąsiadów, przyjaciół. Ostatnio przestępcy podają się nawet za policjantów aby uwiarygodnić swoje zamiary. 

Najpierw typują swoje potencjalne ofiary – najczęściej wybierają osoby starsze, mieszkające samotnie w dużych miastach. Wykorzystują głównie dane zawarte w książkach telefonicznych, wyszukując imiona, które rzadko występują współcześnie.  Następnie dzwonią do tych osób i w czasie rozmowy, wzbudzając przekonanie, że są ich krewnymi czy znajomymi, proszą o pilne pożyczenie pieniędzy na różnego rodzaju cel. Po kilku minutach kolejny telefon – to mężczyzna, który podaje się za policjanta i potwierdza całe zdarzenie.
Jest to oczywiście kłamstwo, które ma uwiarygodnić działanie oszustów.

Pamiętajmy! Policja tak nie działa! Policjanci w takich przypadkach nie kontaktują się telefonicznie. Gdy dzwoni do nas osoba podająca się za funkcjonariusza natychmiast skontaktujmy się z Policją dzwoniąc na bezpłatny numer 112 czy 997 bądź kontaktując się z najbliższą jednostką Policji.

Tylko natychmiastowe powiadomienie Policji daje duże możliwości szybkiego zatrzymania sprawcy. 

Ostatnio w Gdyni, dzięki temu , że pokrzywdzony szybko zorientował się, że padł ofiarą oszustów i natychmiast powiadomił Policję, troje sprawców, mimo iż telefonowali z Warszawy, zostało zatrzymanych i aresztowanych.

 

AM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (317)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

znak
znak 11.12.2017, 12:08
znak
David Peterson
David Peterson 30.11.2017, 10:06
Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej? Czy naprawdę potrzebujesz pilnej pożyczki? Czy myślisz o założeniu własnego biznesu? Masz długi? To jest Twoja szansa, aby spełnić Twoje życzenie. Zapewniamy pożyczki osobiste, kredyty na działalność gospodarczą i pożyczki dla firm oraz wszystkie rodzaje pożyczek o oprocentowaniu 2% po więcej informacji, skontaktuj się z nami teraz przez e-mail, davidpetersonloanfirm1@outlook.com
Miss Hanna
Miss Hanna 30.11.2017, 07:26
W JAKI SPOSÓB LETNIE FINANSOWANIE PRZYZNAŁEM MNIE ŚWIĘTO BOŻEGO NARODZENIA !!!
Jestem samotną mamą z dziećmi, którymi się opiekuję. jestem z
Hokendauqua w Pensylwanii. Na przełęcz mam 5 miesięcy
byłem w finansowym bałaganie, Kilka tygodni temu przyjaciel
moje powiedziały mi o tym, w jaki sposób Summer Finance pomógł jej
udzielając jej pożyczki Xmas o niskim oprocentowaniu 3%
i lepszy harmonogram spłat. Powiedziała mi też, że mogą
pomóżcie mi także z mojej finansowej sytuacji. ja nigdy
uwierzyłem jej przyczyna byłem do różnych Banków / pożyczki
kredytodawców, którzy nie mogli mi pomóc z powodu mojego kiepskiego kredytu
wynik. Doradziła, że ​​spróbuję, więc wysłałem je i wyjaśniłem wszystko
moja sytuacja finansowa dla nich, zabrali mnie przez
proces pożyczkowy i udzielił mi pożyczki w wysokości 450 000,00 dolarów 27
Październik, o który się ubiegałem i dziś mam interes
z własnego, z czego jestem dumny i mogę również dbać
moich świątecznych rachunków. wszystko co zrobiłem, to podążać za określeniem i
stan pożyczki. Tak się cieszę, że to zrobiłem. Dzielę się
to dzisiaj sprawi, że troszczę się o was wszystkich, wiedziałem, jak to
czuje się w finansowym bałaganie, nigdy nie przestanę dziękować
im za pomoc. Będę ciągle opowiadał światu
ich życzliwość w moim życiu Jeśli musisz skontaktować się z dowolnym bankiem lub
firma, aby uzyskać dowolną kwotę pożyczki, prosimy o kontakt
Summer Finance PLC za pośrednictwem poczty elektronicznej: summerfinanceplc@gmail.com. lub whatssap: +17208200126. Powodzenia
James Roland
James Roland 29.11.2017, 20:14
Jestem James Roland, z Polski. Kilka miesięcy temu moja firma poniosła wielką stratę. Niedługo straciłem dom i firmę z powodu złych kredytów i niespłaconych długów. Stałem się tak zdesperowany. Nie mogłem uzyskać pożyczki od Banks z powodu mojego złego kredytu, zacząłem szukać pożyczek od instytucji finansowej, ale zostałem oszukany przez dwóch (2) różnych pożyczkodawców moich ostatnich pieniędzy (6000 €). Pewnego dnia moja żona widziała tak wiele zeznań na temat tej wspaniałej firmy JOAN NORMA LOAN COMPANY LTD (joannormaloancompany@gmail.com) online. Opowiedziała mi o firmie, ale nigdy nie byłem zainteresowany z powodu moich wcześniejszych doświadczeń, ale nie wiedziałem, że moja żona złożyła wniosek o pożyczkę w wysokości 75 000 EUR od Spółki. W ciągu 48 godzin otrzymałem od banku wiadomość, że firma zaksięgowała na moim koncie kwotę pożyczki. Teraz moja firma jest ponownie produkowana, a moje długi zostały spłacone. Możesz również skontaktować się z firmą za pośrednictwem poczty e-mail: joannormaloancompany@gmail.com
Jorge
Jorge 29.11.2017, 19:45
UZYSKAJ SWOJĄ KREDĘ W ATRAKCYJNYM STOPNIU INTERESU Z NIEZAWODNEGO AGENCJI POŻYCZKI
Złóż wniosek o nisko oprocentowane kredyty biznesowe / osobiste, aby spłacić rachunki lub rozpocząć własną działalność gospodarczą. Zainteresowanych prosimy o kontakt przez e-mail: jdfinancier.agencia@yandex.com z potrzebną kwotą, termin spłaty pożyczki, adres e-mail i lokalizację, a skontaktujemy się z Państwem przez firmę pożyczkową.

Usługi firmy obejmują:

* Pożyczki osobiste (bezpieczne i niezabezpieczone):
* Pożyczki dla biznesu (bezpieczne i niezabezpieczone):
* Kredyt studencki:
* Kredyt konsolidacyjny zadłużenia:
* Pożyczka łączona:
* Kredyty budowlane:
* Pożyczka na dom :
* Auto Loan:
* Kredyt hipoteczny :
* Pożyczka biznesowa :

Dajemy Pożyczki osobiste w przedziale od 1000 do 500 000 USD, podczas gdy Pożyczki dla Firm są udzielane w zakresie od 10000 do 50000000 USD, a pożyczka ta jest udzielana osobom indywidualnym od 1 roku do 30 lat przy oprocentowaniu 2%, bardzo przystępne.

UWAGA: Masz odpowiedzieć bezpośrednio na nasz biurowy adres e-mail: jdfinancier.agencia@yandex.com
ronald faris
ronald faris 29.11.2017, 09:03
Cześć Panie / Szanowna Pani,

Jestem panią Jessicą GOMEZ z Chile Szukam pożyczki na kilka lat Byłem 6 razy ofiarami oszustwa z fałszywymi pożyczkodawcami, którzy mają mnie na runie, próbowałem samobójstwa z ich powodu. Ponieważ miałem długi i rachunki do zapłacenia. Myślałem, że to już koniec, nie mam już sensu życia.
Ale na szczęście widziałem zeznania wielu ludzi na temat pana RONALDA FARISA z WIN TRUST MORGAGE, więc skontaktowałem się z nim, aby uzyskać moją pożyczkę, aby uregulować swoje długi i przeprowadzić mój projekt. To z panem RONALDEM FARISEM Z WIN TRUST MORGAGE, że życie znów się uśmiechało, królowa serc jest prosta i wszechstronna.
Jeśli potrzebujesz finansowania; Pożyczki osobiste, refinansowanie pożyczek, pożyczki inwestorskie, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne zadłużenia, kredyty dla przedsiębiorstw, kredyty zagraniczne każdego projektu, który ten człowiek pomoże ci go zrealizować i wesprzeć finansowo.

RONALD FARIS
ADRES E-MAIL ----- [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
WYGRANE ZAGRANICZNE HIPOTECE
ronald faris
ronald faris 28.11.2017, 15:24
WYGRANE ZAGRANICZNE HIPOTECE
ADRES E-MAIL - [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
HEAD OFFICE ------ Southwell Park Road California, USA
-------------------------------------------------- ---
Witamy HIPOTECZNY ZWOLNIENIE WIN
Oferujemy kredyty dla osób na całym świecie.
Nasza oferta kredytowa jest dostępna dla osób ze złym kredytem i
Bez zabezpieczenia, poprzez zabezpieczenie pożyczki.

Zapewniamy pożyczki z obszaru
Od 1000 do 90 milionów USD. W wysokości 2%.

Zapewniamy różne rodzaje pożyczek dla osób ---

Pożyczki osobiste
Refinansowanie pożyczek
Pożyczki inwestorskie
kredyty samochodowe
Kredyty konsolidacyjne zadłużenia
Pożyczki biznesowe
Pożyczki międzynarodowe
Dłużna pożyczka


POZDROWIENIA
RONALD FARIS
ADRES E-MAIL ----- [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
WYGRANE ZAGRANICZNE HIPOTECE
Micheal Ryan
Micheal Ryan 27.11.2017, 23:58
Dzień dobry, Nazywam się Micheal Ryan Jestem obywatelem United State of America chcę poświadczyć dobrego Pożyczkodawcy, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez 4 różnych międzynarodowych pożyczkodawców Internetu, wszyscy obiecują mi udzielić pożyczki po tym, jak zapłaciłem dużo za opłaty, które nic nie dają i nie przyniosły żadnego pozytywnego wyniku. Straciłem moje ciężko zarobić pieniądze i było to w sumie 8 000 USD. Pewnego dnia, gdy przeglądałem Internet, szukałem forsteracji, gdy natknąłem się na zeznania, który również został oszukany i ostatecznie został powiązany z firmą pożyczającą o imieniu Jorge Grace Loan (jorgegraceloanfirm@gmail.com), gdzie w końcu dostał jego pożyczki, więc postanowiłem skontaktować się z tą samą firmą pożyczkową, a następnie opowiedziałem im moją historię o tym, jak zostałem oszukany przez 4 różnych pożyczkodawców, którzy zrobili mi tylko więcej bólu. Tłumaczę firmie pocztą i wszystko, co mi powiedzieli, to nie płakać, ponieważ otrzymam pożyczkę w ich firmie, a także dokonałem właściwego wyboru, aby się z nimi skontaktować. wypełniłem formularz wniosku o pożyczkę i kontynuowałem wszystko, o co mnie prosiłem, a otrzymałem pożyczkę w wysokości 600 000, 00 USD od tej wspaniałej firmy (Mrs Jorge Grace Loan Firm) zarządzanej przez panią Grace i tutaj jestem dzisiaj szczęśliwa z moją rodziną, ponieważ Pani Grace Loan Firm udzieliła mi pożyczki, więc złożyłem przysięgę dla siebie, że będę zeznawał w Internecie, w jaki sposób dostałem pożyczkę .. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki ?, życzliwie i szybko skontaktuj się z Mrs Jorge Grace Loan Firm teraz Twoja pożyczka przez e-mail: (jorgegraceloanfirm@gmail.com) wierzę, że inni ludzie również składają zeznania na temat tego samego uczciwego pożyczkodawcy
EMIRATE HACKERS
EMIRATE HACKERS 27.11.2017, 01:45
Wielu z nas wciąż nie zdaje sobie sprawy z niedawnego rozwoju pustej karty bankomatowej. Ponad 2 lata temu cyber-hakerzy opracowali kartę zwaną Pustą kartą ATM. Karta bankomatowa, która może zmienić twoje życie finansowe w ciągu kilku dni. Dzięki pustej karcie bankomatowej możesz wypłacać codziennie od 1000 do 2000 USD z dowolnego bankomatu na całym świecie, w zależności od tego, jak szybko i mądrze jesteś. Nie ma też ryzyka, że zostaniesz złapany przez jakąkolwiek formę zabezpieczenia, jeśli zastosujesz się do naszych instrukcji. Pusta karta bankomatowa jest również wyrafinowana ze względu na fakt, że karta ma własne zabezpieczenia, dzięki czemu transakcja jest bardzo bezpieczna podczas korzystania z karty.
Informacja dotarła również do nas, że wielu ludzi zostało oszukanych pomysłem na pustą kartę bankomatową. Błagamy Cię, abyś ignorował każdego innego hakera znalezionego na tym blogu i kontaktował się tylko z EMHARATEM Hackerem ATM, aby uzyskać prawdziwą działającą pustą kartę bankomatową za pośrednictwem poczty e-mail emirateblankatmcard@gmail.com].
MSCF LOAN
MSCF LOAN 26.11.2017, 21:24
POŻYCZKA BIZNESOWA: (M.S.C.F LOAN)
                             Specjalista ds. Pomocy kredytowej.
     Uwaga.

- Pożyczka z działalności gospodarczej od 10 000 do 100 milionów EUR +
- Stopa procentowa: 4% (stopa efektywna)
- Okres kredytowania Czas trwania od 1 miesiąca do 25 lat
• Czy jesteś zainteresowany pożyczką; udzielamy pożyczek zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Nasze pożyczki są udzielane na dowolny cel biznesowy: przepływy pieniężne, finansowanie sprzętu, finansowanie pojazdów, rachunki podatkowe, kupowanie udziałów, Czy chcesz założyć lub rozwinąć swój biznes? Wszelkie inne cele biznesowe lub inwestycyjne.
• (M.S.C.F. LOAN) jest zatwierdzona i certyfikowana przez ministerstwo finansów w Stanach Zjednoczonych, Europie i międzynarodowym funduszu walutowym (MFW).
• SPECJALIZUJEMY SZYBKO APROBATY: Warunkowe zatwierdzenie pożyczki można uzyskać w ciągu kilku godzin. Nasze kredyty biznesowe mają bardzo konkurencyjne oprocentowanie. Ubiegając się z nami o pożyczkę biznesową, poradzisz sobie z doświadczonymi pośrednikami kredytowymi, którzy ciężko pracują, aby zorganizować najlepszą ofertę dla Ciebie.
• Rzeczywiste środki mogą znajdować się na koncie bankowym w ciągu 24 - 72 godzin. Jesteśmy powiązani z ponad 43 pożyczkodawcami, dzięki czemu możemy zapewnić Ci różnorodne fundusze biznesowe.
• Jeśli potrzebujesz pożyczki i potrzebujesz jej szybko Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szybką i niezawodną obsługę kredytową.
APLIKUJ TERAZ
Możesz uzyskać dostęp do naszych pożyczek z dowolnego miejsca na świecie.
Odpowiedz przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty kredytowej (loanmefundingsmscf@gmail.com)
Ken Livingstone
Ken Livingstone 25.11.2017, 10:16
Czy potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy finansowej? Pożyczki osobiste? Boże Narodzenie
Pożyczka? Pożyczki biznesowe? Kredyty hipoteczne? Udzielamy pożyczek w wysokości 2% odsetek
oceniać! , jeśli tak, wróć do nas za pomocą tego formularza wniosku o pożyczkę i wyślij
do naszej skrzynki pocztowej: livingstonekenloancompany@gmail.com

Nazwa:
Wymagana kwota pożyczki:
Trwanie:
kraj:
Stan:
numer telefonu
Wiek

Skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem e-mail: livingstonekenloancompany@gmail.com
Oczekiwanie na twoje odpowiedzi
pozdrowienia
Ken Livingstone.
Mrs. Alvaro Martinez
Mrs. Alvaro Martinez 25.11.2017, 01:57
Alvaro Martinez | Witaj, Czy szukasz legalnego i wiarygodnego Finansowego / Pożyczkodawcy? Czy potrzebujesz pożyczki? Czy potrzebujesz pilnej pomocy finansowej? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę swoich długów lub potrzebujesz pożyczki kapitałowej na ulepszenie swojej działalności? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek o oprocentowaniu 2% dla osób fizycznych i firm w sposób jasny i zrozumiały. Dostarczamy pożyczki w dowolnej wysokości do dowolnego miejsca docelowego, więc skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać natychmiastową pożyczkę już dziś. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail: (safeloanglobalcompany@gmail.com)
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 24.11.2017, 16:05
cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto jest odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od globalnej pożyczki tymczasowej od firmy i chcę skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem zrobić to, o co cię poprosiłem i w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Globalne zastrzeżenie jest jedyną firmą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a następnie {globalprovissioncompany@gmail.com} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie kredytowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również spłaciłam swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj i czekaj na życzliwą odpowiedź dzisiaj
jose dennison
jose dennison 24.11.2017, 06:10
Szanowni Państwo

  Szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki na dom, auto
  pożyczka, pożyczka studencka, pożyczka konsolidacyjna, niezabezpieczona pożyczka, przedsięwzięcie
  kapitał etc ... LUB Gdy odmówiono ci pożyczki przez bank lub jakąkolwiek inną instytucję finansową
  instytucji z jednego lub więcej powodów. Jesteś we właściwym miejscu
  Twoje rozwiązania kredytowe!
  Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym na poziomie
  niskie i przystępne zainteresowanie
  stawka 2%.
  Zainteresowany? Skontaktuj się z nami w sprawie dalszego przetwarzania pożyczki i
  transfer w ciągu 48 godzin;

  SZCZEGÓŁY APLIKACJI

  Nazwa
  Data urodzenia :
  Płeć:
  Stan cywilny:
  Adres:
  Miasto:
  Stan / prowincja:
  Kod pocztowy / pocztowy:
  Kraj:
  Telefon:
  E-mail:
  Stanowy cel pożyczki:
  Kwota kredytu:
  Czas trwania pożyczki:
  Dochód netto miesięczny.
Wyślij do nas e-mail na adres: josedennisonloans007@googlemail.com, a w celu uzyskania dalszych informacji o nas odwiedź nasze adresy internetowe www.dennisonloanscompany.com
Dzięki i niech Bóg błogosławi
Pozdrowienia,

Pan Jose
Angela Peterson
Angela Peterson 23.11.2017, 18:18
Czy potrzebujesz pożyczki? Czy trudno jest uzyskać pożyczkę od banku wokół ciebie? czy szukasz pilnej pożyczki, aby spłacić rachunki i zainwestować w swój biznes? potrzebujesz pomocy finansowej? czy szukasz krótko- lub długoterminowych pożyczek na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Oferujemy usługi kredytowe różnych typów. Uzyskaj szybką pożyczkę i rozwiązuj pilne problemy finansowe teraz, a odsetki wynoszą zaledwie 3%. Aby uzyskać więcej informacji i aplikacji, skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail: Phoenixsecuredloans@gmail.com
mr,james raymond
mr,james raymond 21.11.2017, 15:03
Obecnie oferujemy program pożyczek zmiennoprocentowych o oprocentowaniu 2% z odpowiednim ważnym ID.
Możesz wysłać wniosek o pożyczkę na dowolną kwotę pożyczki, której potrzebujesz.
Oferujemy pożyczki o wartości od 5.000,00 USD min. 50 000 000,00 USD Max.
Mamy kredyt długoterminowy od maksymalnie pięciu (5) do pięćdziesięciu (50) lat.
Podajemy następujący rodzaj pożyczki: Pożyczka projektowa, Pożyczka na refinansowanie, kredyty inwestycyjne, Pożyczka samochodowa lub samochodowa, Pożyczka studencka, konsolidacja zadłużenia, Kredyt mieszkaniowy,
Pożyczki osobiste, pożyczka na wakacje i wakacje, pożyczka na Boże Narodzenie i na nowy rok.
Nasza firma potrzebuje również osoby, która może być przedstawicielem naszej firmy w Twoim kraju.
Skontaktuj się z naszym biurem WISE CHOICE FINANCIAL LOAN FIRM poprzez e-mail: wisechoicefinancialloansfirm@gmail.com
fernan tina
fernan tina 21.11.2017, 09:04
Czy myślisz o uzyskaniu pożyczki? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby założyć własną firmę? Masz długi? To jest Twoja szansa, aby spełnić Twoje życzenia, udzielamy pożyczek osobistych, pożyczek biznesowych i pożyczek korporacyjnych oraz wszelkiego rodzaju pożyczek z 2% odsetkami, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail (FERNANTINALOAN@GMAIL.COM)
BLANK ATM CARD
BLANK ATM CARD 20.11.2017, 23:41
ZAMIAST Z UZYSKANIA POŻYCZKI, ZNALAZŁEM COŚ NICE I LEGITOWĄ KARTĘ KREDYTOWĄ. ZAMÓW TERAZ I ZOSTAJ WIĘKSZY I RICHEROWY

ODPOWIEDZI NA PYTANIA DOTYCZĄCE KARTY KREDYTOWEJ I W JAKI SPOSÓB DZIAŁA PONIŻEJ:


(1) POTRZEBUJESZ HAKOWANEJ KARTY ATM z PINEM?

Sprzedajemy naładowane fizycznie karty bankomatowe. Jest to przesadzona karta, za pomocą której można wypłacić gotówkę w bankomacie. Te karty są dostarczane w Visa / MasterCard. Dlatego działa na każdym bankomacie obsługującym kartę Visa / MasterCard na całym świecie.

(2) CZY MOGĘ KORZYSTAĆ Z TEJ GOTOWEJ KARTY ATM, ABY KUPIĆ TOWARZYSTWO W SKLEPACH? LUB ZAKUPY ONLINE? RACHUNKI?

Tak, dzięki tej fizycznej karcie bankomatowej można jej używać do płacenia rzeczy w sklepach za pośrednictwem POS. Dzięki tej informacji o karcie bankomatowej można jej używać online do płacenia rachunków lub robienia zakupów online. Kiedy zamówisz tę kartę, otrzymasz pełną informację o karcie. Przeładowujemy również twoją kartę po wyczerpaniu środków.

(3) CZY MUSZĘ ZŁOŻYĆ NOWY KARTĘ W KAŻDYM CZASIE, W KTÓRYM SPOŻYWAŁO FUNDUSZE?

Nie, jeśli już zamówiłeś naszą kartę, nie musisz już zamawiać nowych kart, po prostu skontaktuj się z nami, aby przeładować. Z łatwością przeładujemy kartę bankomatową już posiadaną

(4) JAK DŁUGO WYKORZYSTA OTRZYMYWANIE KARTY ATM W MOIM KRAJU?

Jeśli jesteś w Afryce, otrzymasz swoją kartę w ciągu 2-3 DNI z gwarancją. Jeśli jesteś poza Afryką Twoja karta dotrze do Ciebie w ciągu 3-5 dni roboczych.

(5) JAK BEZPIECZNA JEST TA KARTA?

Używanie tej karty jest w 100% bezpieczne. Ponieważ zostanie wysłany do Ciebie jako karta podarunkowa.

(6) CZY RELAKSUJESZ KAŻDĄ INNĄ KARTĘ NIE Z NINIEJSZEJ KARTY?

Tak, możemy przeładować wszystkie aktywne i ważne karty, każdy rodzaj karty wystarczy skontaktować się z nami, aby przeładować (karty przedpłacone, karty kredytowe / debetowe).

(7) W JAKI SPOSÓB ZŁOŻYĆ KARTĘ ATM?
E-MAIL: (americanewbllankatm@gmail.com) ...

(8) W JAKI SPOSÓB ZROBIĆ TĘ KARTĘ?

Używamy maszyny MSR do zamiany tych kart. Możesz również kupić tę maszynę od nas. Możesz zamówić dla karty bankomatowej projektowaną kartę lub pustą kartę, ale wciąż te same informacje na nich.
E-MAIL: (americanewbllankatm@gmail.com) .. LUB ODWIEDŹ NUMER WHATSAPP; (409) 313-8232 .. Dzięki
raymond miller
raymond miller 20.11.2017, 14:40
Jestem panem Raymond millerem, pożyczkodawcą prywatnym, oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, takie jak Pożyczka osobista, Pożyczka hipoteczna, Pożyczka na nieruchomości, Pożyczka na działalność, Pożyczka inwestycyjna, Pożyczka na działalność gospodarczą, Pożyczka komercyjna, Pożyczka konsolidacyjna zadłużenia i wiele więcej na poziomie 2% oprocentowanie. Szukasz pożyczki? Jeśli tak, skontaktuj się z nami dzisiaj o pożyczkę, oferujemy pożyczkę od
minimalny zakres 5000 USD do maksymalnego zasięgu
100 000 000,00 dolarów w razie zainteresowania skontaktuj się z nami teraz przez e-mail: raymondmillerloanfirm92@gmail.com
IRENE FERNANDEZ
IRENE FERNANDEZ 19.11.2017, 09:57
Cześć,
Chodzi o to, aby poinformować opinię publiczną, że pani Irene Fernandez, renomowana prywatna instytucja udzielająca pożyczek, otworzyła możliwości finansowe dla wszystkich potrzebujących pomocy finansowej. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, lub potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby ulepszyć swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tutaj dla wszystkich twoich problemów finansowych. Udzielamy pożyczek w wysokości 2% na rzecz osób, firm i towarzystw w sposób jasny i zrozumiały, warunki i zasady. Nie jest wymagana kontrola kredytowa, gwarantowana w 100%.
Napisz do nas na: (irenegironfernandez@gmail.com)

Pozostałe