2014-02-07 10:56:00

Pracownik ochrony postrzelony w brzuch

Policjanci zatrzymali pracownika ochrony z jednej z firm w powiecie wejherowskim, który prawdopodobnie podczas nieostrożnego obchodzenia się z bronią palną postrzelił w brzuch swojego znajomego. Mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie.W środe 5 lutego o godz. 15.00 policjanci z wejherowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o postrzale mężczyzny w pomieszczeniu dla ochrony na terenie jednej z firm. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce i wstępnie ustalili, że pracownik ochrony postrzelił swojego współpracownika. Ranny w brzuch 48-letni ochroniarz został przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracowali śledczy, policjanci prewencji oraz technik kryminalistyki, który wykonywał oględziny miejsca zdarzenia. Czynności wykonywane przez policjantów nadzorował prokurator. Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca Redy, który oddał strzał.

Mężczyzna dzisiejszą noc spędził w policyjnym areszcie. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ocena

Autor: (pm).

Polecamy

Dodaj nowy komentarz
Dodając komentarz akceptujesz Zasady komentowania artykułów i Regulamin.

Komentarze (0)

Dodaj nowy komentarz

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze naruszające Zasady komentowania artykułów lub Regulamin będą usuwane.
.

2016

02

10

środa

Wejherowo
obłoki zanikające
1.6°C
.
.
.


.